Opinie

  1. Agnieszka ★★★★★

    Chcieliśmy z mężem wyrazić ogromne zadowolenie z poziomu obsługi, jakiego doświadczyliśmy podczas zakupu sprzętu. Była to świetna i wyjątkowo profesjonalna obsługa na każdym etapie. Panowie od telewizorów, szczególnie Patryk i Robert, wykazali się nie tylko imponującą wiedzą, ale i profesjonalnym podejściem, cierpliwie doradzając nam w wyborze idealnego modelu telewizora, dopasowanego uchwytu ściennego oraz świetnego głośnika. Jesteśmy z mężem bardzo, bardzo zadowoleni z całości doradztwa i obsługi. Co więcej, cały sprzęt dotarł do nas w nienagannym stanie, starannie zabezpieczony. Całej firmie należą się najszczersze podziękowania za profesjonalizm, uprzejmość i fachowość. Zdecydowanie polecamy!

  2. Kamil Mik ★★☆☆☆

    Jestem w takim szoku,ale polecę szczególnie dział elektroniki - Pan który obsługiwał mnie w czarny piątek dał czadu mimo późnej godziny - ok 16 biegał za rzeczami o które pytałem.. serio przy tym dniu dałeś czadu facet - kupiłem okulary i słuchawki z kablem pozdrawiam serdecznie, NO, ale Panowie w czarnych koszulkach, zapamiętam wasze słowa na bardzo długi czas cytując 'co tu dziś taki szał? ' dzisiaj to ludziom byś sprzedał gówno zawinięte w sreberko' serio firma z taką renomą zezwala na tak prostackie teksty obsługi wśród klientów ? Ten tekst mnie tak poruszył,że postanowiłem go opisać i serdecznie nie polecam obsługi w czarnych koszulkach, chłopaki popracujcie trochę i cieszcie się,że dają wam taką możliwość...myśmy mieli dużo ciężej w waszym wieku

  3. Joanna Hankus ★★★★★

    Chciałam powiedzieć, że w tym sklepie Pani Jola robi robotę. Zarówno wiedzą jak i poziom obsługi klienta na najwyższym poziomie. Przedstawiłam czego potrzebuje, jakie mam kryteria, a Pani Jola znalazła najlepsze opcje. Drogie kierownictwo, jeśli jeszcze nie zadbaliscie o dobre premie dla tej Pani, proponuje to zrobić, żeby nie uciekła nigdzie indziej :) Tak samo jestem bardzo zadowolona z dowozu - Pan Damian i jego kolega szybko uwinęli się z dużym zamówieniem. Fajny kontakt, dogadaliśmy się co do godziny odbioru, miło, bez presji:) Zakupy z tą obsługa oceniam 10/10

  1. Beata Półchłopek ★★★★★

    Do sklepu wybrałam się obejrzeć i dopytać o pralkę i suszarkę firmy Samsung. Trafiłam na Pana Mateusza kierownika sklepu, który profesjonalnie doradził mi sprzęt, cierpliwie odpowiadał na pytania i zaproponował jak kupić sprzęt najkorzystniej dla mnie. Serdecznie polecam sklep Media Expert i wspaniałego "doradcę" Pana Mateusza.

  2. Jarosław Nicewicz ★★★★★

    #EnergooszczedneUrzadzeniaPromocjaSamsung. Jakiś czas temu Zakupiłem zestaw z Samsunga pralkę oraz suszarkę w kolorze czarnym i chyba najlepszym dostępnym w ofercie, sprzęt najwyższej klasie, niepowtarzalny design, użytkowanie na najwyższym poziomie, najwyższa jakość wykonania oraz technologia Polecam.

  3. łukasz Sidzina ★★★★★

    Bardzo dziękuję za rzetelną i fachową obsługę. Pani Jola oraz Pani Ewelina wykazały się pełnym profesjonalizmem i podejściem do klienta. Do zakupionego ekspresu otrzymałem karton mleka z którego jestem bardzo zadowolony. Kawa przepyszna. Mam nadzieję że kierownik przeczyta tę opinię i doceni zaangażowanie swojego zespołu.

  1. Szymon Jeż ★★★★★

    Pierwszy raz robiłem zakupy w tej sieci i trudno na mnie zrobić dobre wrażenie, ale jestem bardzo zaskoczony znakomitym poziomem obsługi. W szczególności współpracą z Panem Kamilem, który pomógł mi szybko zamówić (4.04 późna pora) i odebrać (5.04 w ciągu dnia) bardzo pilny dla mnie komponent kuchenny potrzebny do odbioru instalacji gazowej. Super sprawa, polecam, i wrócę tu jak już będę kuchnię urządzał do pełnego kompletu!

  2. Marek M ★☆☆☆☆

    W grudniu dokonałem zakupu telewizora. Razem z TV ,za radą sprzedawcy, wykupiłem Pakiet Pełen Komfort (Telewizor), kod: 778925 . TV dostarczony pod wskazany adres, rozpakowany ,przykręcona podstawa reszta punktów z pakietu nie wykonana. Monter stwierdził że róznica temperatur między mieszkaniem i na zewnątrz jet duża i właczenie TV grozi uszkodzeniem. (trzeba odczekać ok1,5 godz a on nie ma czasu ) Ja to rozumiem, tylko dziwi mnie fakt sprzedaży usługi która nie może być wykonana. Przecież sprzedawca wie ,że jest zima i temperatura na zewnątrz jest dużo niższa niż w mieszkaniu. Nie powinien w tym przypadku sprzedawać usługi "Pakiet Pełen Komfort " lub poinformować klienta o tym w jakim zakresie usługa może być zrealizowana.

  3. Paweł Olszewski ★★★★★

    Fachowa, sympatyczna ekipa - doradzi podpowie pomoże - świetna atmosfera i duży wybór produktów - rewelacyjny dojazd, miejsca parkingowe, wystrój i duża powierzchnia z ekspozycją towaru - tak trzymać

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Expert?

Media Expert znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 411, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Expert?

Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 334 740 181

Jak można dotrzeć do Media Expert?

Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements