Nie polecam niektóre panie bez kultury, nie potrafią nawet odpowiedzieć dzień dobry, gadają i śmiejąc się od kasy do kasy ale do klienta zero szacunku i traktują jak powietrze ,w szczególności do młodych osób, w dodatku wysokie ceny porównując do innych większych sieciówek.
Zdjęcia
Opinie
-
Luiza Adamiec ★☆☆☆☆
-
Anna Bąk ★☆☆☆☆
Nie wiem czy to przez niechęć do młodych ludzi czy przez co innego, ale już któryś raz spotykam się z sytuacją gdzie Pani obsługująca osoby przede mną jest uśmiechnięta, sympatyczna i z dobrym nastawieniem. Przychodzi moja kolej, ja jak to powinno się robić, mówię dzień dobry i również się uśmiecham. Pani sprzedawczyni w momencie znika uśmiech, mierzy mnie z pogardą wzrokiem po czym zaczyna kasować produkty. Na moje dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć. Po całej czynności kasowania i zapłacenia za zakupy, mówię dziękuję i dowidzenia na co po raz kolejny nie słyszę żadnej odpowiedzi. Ten wzrok patrzący na mnie z takim wstrętem jest czymś okropnym. Sama pracuję z ludźmi i nie wyobrażam sobie tak potraktować drugiej osoby, która w szczególności jest miła i uprzejma. Szkoda, bo co chwilę słychać, że to młodzi są bez kultury i niewychowani. Tutaj jak widać jest inaczej
-
Ksenia ★☆☆☆☆
Wydaje mi się, że kobiety pracują tam za karę. Na stoisku mięsnym bardzo nie miłe do klienta panie, jedna zajęta wykładaniem towaru, nawet nie zwaca uwagi, że ludzie czekają, a druga na pytania o towar odpowiada tak, że już nie chce się nic kupować. Żucila mi ten zakup z taką miną, że jak by przyszłam do niej do domu prosić coś za darmo. No bez przesady, przecież wydaje swoje pieniądze, i chce, żeby mnie normalnie obsługiwali, a nie patrzeć na te niezadowolone minę.
-
Justyna Cembala ★☆☆☆☆
Ogólnie nie polecam bardzo. Lepiej żeby ktoś się tym zajął, rzucanie produktami na kasie przez kasjerkę klientowi? I Sarkastyczne odpowiedzi do klienta... Nawet oszukano mnie na 2 zwykle parówki za które zapłaciłam 40zł za kilo :) ..... Gdy przyszłam z wyjaśnieniem pani powiedziała że mogłam przyjść w ten sam dzień co kupiłam, tak kupiłam w piątek wieczorem gdzie sklepy były już zamknięte przez weekend także (więc przyszłam w poniedziałek, było to przed świętami). Już nie będę wspominać o jakości mięsa na drugi dzień wszystko już śmierdzi, zapewne wszystko jest myte płynem do naczyń :) . Ile razy spotkałam się z tym jak kasjerki nagabywały inne pracownice, ile razy się kłóciły, krzyczały przy klientach. Może przeczyta to właściciel bo to co tam się dzieje to jest gruba przesada, moobing w pracy do klientów i pracowników. Mam nadzieję że spotkacie tajemniczego klienta szybciej niż myślicie pozdrawiam.
-
Seba M ★☆☆☆☆
Nie polecam! Dziś kupiłem paprykarz plus dwie bułki a na paragonie paprykarz plus dwa bilety których nigdy nie kupuje bo nie mam takiej potrzeby. Zostałem oszukany z premedytacją.
-
Lucyna Lucyna ★★★★☆
Dużo tanich zakupuw można zrobić
-
Filip Chorek ★☆☆☆☆
Sklep jak za komuny , nigdy nie ma czego potrzeba , Panie że sklepu zdziwione na pretensje klienta , po to się idzie do sklepu żeby coś kupić a wiecznie czegoś tam brakuje . Nic dziwnego , skoro właściciel sklepu nie umie go prowadzić i traktuje wszystkich z góry , ale rudzi tak mają :)
-
Piotr Kania ★★★★☆
Dużo tu różnych rzeczy można kupić i do tego fajna i pozdrawiam i miła obsługa!
-
Robert Wojcik ★☆☆☆☆
Coraz częściej przeterminowane produkty a Pan właściciel traktuje reklamującego jak petenta. .._"dobra oddam Panu te 6 zł "żenada poczułem się jak wyludzacz chociaż nie było mi po drodze.
-
Bluemiś Brunatny ★★★☆☆
Sklep na Osiedlu Złote Łany dobrze zaopatrzony w chemię i spożywcze produkty. Na duży plus dział mięsny. Świeże wędliny mięsa i ryby naprawdę bardzo smacznie. Obsługa miła pomocna wykwalifikowana. Duży minus to dział warzyw i owoców. Tu naprawdę czasami trzeba dobrze patrzeć by do domu nie przynieść zepsutych warzyw lub owoców.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Euro Sklep?
Euro Sklep znajduje się przy Łagodna 17, 43-318 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Euro Sklep?
Można skontaktować się z Euro Sklep pod numerem +48 338 149 161
Jak można dotrzeć do Euro Sklep?
Do Euro Sklep można dotrzeć, korzystając z poniższego linku