Dzień dobry. Chciałabym się z Państwem podzielić odczuciami po zakupach w Leroy Merlin Bielsko w dniu 27.11.25r. Wspólnie z żoną kupowaliśmy wykładzinę, która musiała zostać ucięta z dużego wałka. Na całym dziale była 1 osoba, bardzo sympatyczna i kompetentna Pani. Odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Po naszej decyzji o zakupie, Pani SAMODZIELNIE ucięła wykładzinę! Chciałem jej pomóc, ale niestety nie mogłem się schylić (mam chore kolana). Szanowni Państwo, czy rzeczywiście nie możecie zatrudnić mężczyzny do tak ciężkich prac??? Przecież to brak szacunku dla tej Kobiety. Idąc przez sklep w kilku miejscach widziałem grupki mężczyzn rozmawiających przy regałach. Zdecydowałem się na ten wpis, ponieważ to nie pierwsza taka sytuacja. Nie rozumiem Państwa polityki personalnej...dzisiaj czuje się winny, ze naraziłem tą Panią na dźwiganie takich ciężarów. Nie polecam...
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz O ★☆☆☆☆
-
Łukasz Biegun ★★★★★
Moje ulubione miejsce do remontów! Zawsze rewelacyjny wybór produktów – od drobiazgów po materiały budowlane. Ceny są bardzo konkurencyjne, a regały zawsze dobrze zaopatrzone. Doceniam też pomocną obsługę, która potrafi doradzić i ma dużą wiedzę o produktach. Nigdy nie wyszedłem stąd z pustymi rękami ani z poczuciem zmarnowanego czasu. Zdecydowanie polecam!
-
Piotr Dziwok ★★★★★
Pam Mateusz bardzo nam dzisiaj pomógł. Był niesamowity. Świetny profesjonalnie - wszystkie wiadomości na temat asortymentu w głowie. Bardzo chętny do pomocy i bardzo uprzejmy. Z przyjemnością będziemy wracali.
-
Paweł Stwora ★☆☆☆☆
Godzinny odbiór zamówienia internetowego opłaconego z góry. Najpierw brak pracownika w punkcie wydań, poźniej poszukiwania i wysyłanie między działami po odbiór ramek które niby są a poza okazuje się ze ich nie ma bo magazyn się pomylił. Porażka i żenada.
-
pioge7 ★★★★★
Bardzo duży sklep z wielkim wyborem różnego rodzaju produktami. Można się w nim wręcz zgubić. Wygodny parking przed sklepem, bardzo miła obsługa. W sklepie kasy samoobsługowe, dostępne toalety. Cudowny dział z roślinami. Polecam.
-
Krystyna R ★★★★★
Od wielu lat robię zakupy w LM Bielsko. Zawsze mogę liczyć na wiedzę i uprzejmość pracowników. Dzięki pani Justynie mam zawsze piękne kwiaty .Pani Halina ubiera moje okna i stoły w piękne tkaniny .Ostatnio też lampka mi przybyła i "robi" nastrój.Ostatnie "odkrycie" to pan Rafal z dzialu podłóg .Cierpliwy ,profesjonalny. Położyłam podłogę z synem.Pieknie wyszło.Dziekuje wszystkim uśmiechniętym,życzliwym i profesjonalnym. Do zobaczenia .
-
Filip Woźniak ★★★★★
We wtorek 7 marca wybrałem się z żoną na zakupy. Pierwsze kroki skierowaliśmy do Castoramy, jednak nikt nie raczył nam pomóc. Ciężko było znaleźć kogokolwiek z obsługi. Zrezygnowani poszliśmy do Leroy Merlin. Jakież było nasze zdziwienie kiedy na dzień dobry przywitali nas doradcy i wskazali nam drogę gdzie znajdziemy produkty, które potrzebujemy. Na dziale łazienek pomogła nam Pani Ewa, dzięki której kupiliśmy wszystko co chcieliśmy. Do tego dodatkowo pomogła w wyborze kafelek, ponieważ Panowie przy biurku mieli dużą kolejkę. Ciężko uwierzyć, że dwa takie duże sklepy, a tak całkowicie różne podejście do klienta. Za pół roku będziemy remontować kuchnie i na pewno wrócimy do Leroy Merlin.
-
Marcin Lisiński ★☆☆☆☆
Przykro, że zostałem tak potraktowany. Pomimo zapłacenia za usługę realizacji projektu do dnia dzisiejszego go nie otrzymałem. Poinformowałem o tym fakcie sklep, lecz nic w tym temacie nie zrobiono. Oprócz zapewnień żadnej akcji. Fachowcy czekają na projekt i inwestycja się niepotrzebnie przedłuża.... Brak obsługi posprzedażowej.
-
Anna Kochalska ★☆☆☆☆
Za obsługę na kasie czy obsługę na działach dałabym 5* ponieważ podczas dzisiejszych zakupów każdy z pracowników z wyżej wymienionych stanowisk był bardzo pomocny, doradził, zaproponował coś od siebie- No magia! Całe to dobre wrażenie zniknęło w momencie kiedy musiałam odebrać 20 kartonów płytek z magazynu.. Pan przy komputerze obsłużył mnie dość szybko aczkolwiek jego późniejsza „obsługa” polegała na wyrzuceniu dwóch dużych palet na zewnątrz i Pan z magazynu kazał nam sobie po prostu zabrać kafelki. Wszystko byłoby ok gdyby kartony były wyliczone (przygotowane zamówienie) a nie było zdecydowanie więcej kartonów plus z 50 pojedynczych płytek na kartonach… musiałam uważać nie tylko na swoje płytki ale i na te pojedyncze bo Pan ich nawet nie zabrał. Jednocześnie na palecie płytki były zapięte plastikiem wiec musiałam jeszcze szukać przedstawiciela sklepu żeby mi scyzorykiem rozciął plastik dzieki czemu byłam w stanie zabrać karton płytek który potrzebowałam… gdyby zamówienie było przygotowane jak należy spędziłabym 30min maksymalnie w sklepie a nie godzinę przesuwając jeszcze te pojedyncze płytki, szukając pracownika itp. Ogólnie dzisiejsze zakupy zostaną negatywnie zapamiętane.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Leroy Merlin Bielsko-Biała?
Leroy Merlin Bielsko-Biała znajduje się przy Bohaterów Monte Cassino 419, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Leroy Merlin Bielsko-Biała?
Można skontaktować się z Leroy Merlin Bielsko-Biała pod numerem +48 338 278 800
Jak można dotrzeć do Leroy Merlin Bielsko-Biała?
Do Leroy Merlin Bielsko-Biała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku