Opinie

  1. Pina Colada ★☆☆☆☆

    Pani kasjerka Andżelika Maria z długimi czarnymi włosami powinna przejść kurs kultury osobistej. Drugiej tak niesympatycznej, aroganckiej i bezczelnej kasjerki nie ma chyba w całym Bielsku. Widać że nienawidzi pracy z ludźmi i nawet nie stwarza pozorów, że jest inaczej.

  2. Joanna Iskierka ★★★★★

    Od wejścia sklep wywiera baaardzo pozytywne wrażenie. Przy każdym towarze są ceny,na sklepie jest porządek a Panie są bardzo uprzejme.Z pewnością jest to mój ulubiony sklep ☺️

  3. Mac iej ★★★★☆

    Bardzo dobrze wyposażony sklep jak na Netto! Wkurza tylko, że często jest czynna tylko jedna kasa i na dodatek ekspedientka lata jeszcze do kas samoobsługowych... to zdecydowanie mogłoby się zmienić. Parking zwykle oferuje jakieś miejsce, jesli nie od frontu to z boku sklepu.

  1. Piotr Z ★★☆☆☆

    Sklep ogólnie wywiera dobre wrażenie. To inne, nowe Netto, których dotąd unikałem z uwagi na kiepski wygląd sklepów, słabą czystość i ogólny bałagan w towarch. To nowe Netto, do których chętniej zaglądam, które także otwierają się w mojej okolicy. Tutaj byłem po raz pierwszy goszcząc w mieście, w którym nie mieszkam. Ogromny niesmak pozostawia bałagan z cenami towarów i mało uprzejma, tak to nazwę delikatnie, obsługa kas. Sporo cen umieszczonych jest od czapy, nie pasują do towarów przy których się znajdują. Znalazłem kilka cen na towary, których już tam nie było, natomiast na towar, który tam aktualnie był, cen nie było w ogóle. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie robienia zakupów w ciemno, bez weryfikacji podstawowych informacji o towarze, tudzież biegania z każdą jedną rzeczą do czytnika cen, czy też pytania obsługi, której i tak prawie nie widziałem. Jednak najgorsze wrażenie zrobiła jednoosobowa obsługa kasy. Pani w średnim wieku, w mojej ocenie nie przepada za swoją pracą, a już na pewno za klientami. Czekałem cierpliwie na zatwierdzenie towaru podczas, gdy ta pani spacerowała wokół kas wykonując jakieś dziwne irracjonalne czynności powtarzając przy tym w kółko "już zatwierdzam". Kiedy już udalo się zapłacić, czytnik przy bramce nie za bardzo chciał odczytać kod kreskowy, a przecież to nie jest nowe rozwiązanie i w 99,9% otwieranie tej bramki odbywa się bezproblemowo. Zwróciłem sie więc do pani kasjerki z prośbą o pomoc, na co otrzymałem zdawkową, wypowiedzianą niegrzecznym tonem odpowiedź, cyt.: "bo to nie trzeba tak dociskać". Na tym pani zakończyła swoją pomoc klientowi. Pomógł mi przemiły nastolatek (klient jak ja), człowiek widać dobrze wychowany, empatyczny i pozytwynie nastawiony do ludzi, czego w żaden sposób nie da się powiedzieć o pani kasjerce. Może ktoś z firmy wyjaśni tej pani, że to nie te czasy, kiedy dorosły mężczyzna zakupuje bardzo umierkowaną ilość alkoholu, to nie jest "pijak i złodziej" ("bo każdy pijak to zlodziej" cyt. z kwestii ekspedientki z filmu Stanisława Bareji "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"), tylko nadal klient, któremu wypadałoby okazać minimum szacunku. Może ta pani też nie rozumie albo nie dopuszcza takich myśli, że to klienci przynoszą do jej zakładu pracy, w mieście - gdzie (tak mi mowiono) niełatwo o pracę - pieniądze, z których wypłacana jest jej pensja, na życie, na rachunki. Jeśli jej tego nie wyjaśniono, to może warto to zrobić teraz.

  2. Patrycja Hornicka ★☆☆☆☆

    Jeden wielki problem z nieuprzejmą kasjerką, która uważa się za niewiadomo kogo pracując na kasie w dyskoncie, totalne dno. Pani stwierdziła, że nie sprzeda mi papierosów na kasie samoobsługowej, gdzie wszyscy dobrze wiemy, że jest taka możliwość. Później zatwierdzenie alkoholu na kasie samoobsługowej - to ja musiałam do świętej krowy podchodzić z dowodem, bo ona nie podejdzie, choć w każdym innym sklepie to kasjerka podchodzi do klienta. Z imienia nie znam, ale to największa kasjerka w tym sklepie, długie suche druty na głowie, a z wykształcenia pewnie szlachta nie pracuje, śmiech na sali.

  3. en1986 ★☆☆☆☆

    Niesamowicie niemiła obsługa. Jedyne co jest tam dobrego to paluszki beskidzkie z sezamem

  1. Radosław Kamiński ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony/a z mojego doświadczenia zakupowego w dyskoncie Spożywczym Netto. Bardzo podoba mi się porządek i sposób ułożenia towaru w sklepie. Wszystko jest łatwo dostępne i dobrze zorganizowane, co bardzo ułatwia znalezienie potrzebnych produktów. Nawet w przypadku większych zakupów nie trzeba marnować czasu na szukanie artykułów po całym sklepie, co jest niezwykle wygodne. Jedynym małym mankamentem, który zauważyłem/am, jest punkt kasowy, gdzie zazwyczaj występują kolejki. Często trzeba trochę poczekać, zanim dojdzie kolej na obsługę, zwłaszcza w godzinach szczytu lub w weekendy. Jednak uważam, że jest to tylko drobny szczegół, który nie przeszkadza mi w dalszym robieniu zakupów w tym sklepie. Poza tym, jestem bardzo zadowolony/a z jakości oferowanych produktów w dyskoncie Netto. Zawsze znajduję świeże warzywa, owoce i produkty spożywcze o dobrej jakości. Ceny są również konkurencyjne, co jest dla mnie ważnym czynnikiem przy wyborze sklepu spożywczego. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo lubię robić zakupy w dyskoncie Spożywczym Netto. Porządek i sposób ułożenia towaru są świetne, a jedyna wada w postaci czasem długich kolejek przy kasach nie przeszkadza mi znacząco. Polecam ten sklep wszystkim, którzy szukają wygodnego miejsca do robienia codziennych zakupów spożywczych.

  2. Radek ★★★★★

    Sklep z historią. Wybudowany za poprzedniej epoki razem z osiedlem. Stoi już ponad 40 lat. Początkowo Polsport. Do dziś zwany Czantoria. Personel bardzo dba o sklep. W środku stoisko z mięsem, a przy wejściu kiosk. Jest też bankomat. Parking też się znajdzie choć często zajęty

  3. Mateusz “Wędrowiec - podróżnik” Hołówka ★★★★★

    Oferta różnorodna od jedzenia po narzędzia czy sprzęty ogrodowe. Ceny nie najgorsze, ale zdarzają się dobre promocje. Czadowe ciepłe kajzerki i ogólny porządek. Jedyne co to trzeba uważać przy kasach samoobsługowych przy wyjściu bo skaner do bramki wyjściowej nie czyta paragonu jeśli skanujecie zbyt blisko czytnika.

  1. Zach4r ★★★★★

    Dużo miejsca do chodzenia w wypadku masy ludzi, oczywiście trochę mniejszy sklep niż to jest w innych częściach Bielska ale taki jaki powinien mieć taki ma asortyment. Czysto wszystko, wszystko poukładane na swoich miejscach, miła obsługa. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy Kierowa 11, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements