Opinie

  1. ahaolaaha ok ★☆☆☆☆

    Ceny nie koniecznie zgodne z cenówkami, a na kasie stoją Panie, które lubią przytulać pieniądze klientów. Ostatnio moją przyjaciółkę Pani chciała okraść na 10zł twierdzą że zamiast 50zl (które dała przyjaciółka) dała 40, oczywiście na paragonie nabite 40. Sytuacja z dzisiaj do zapłaty 36,30 daje Pani 100zł i dostaje reszty 20zł, na paragon nabite 50zł. Gdy zwróciłam uwagę Pani była zdezorientowana i nie widziała już co ma mówić

  2. Sebastian Frydel ★☆☆☆☆

    Sklep dla ludzi majacych mnóstwo wolnego czasu na uoewnianie sie czy cena pod towarem jest aktualna. Informacje o promocjach rowniez wiszą jak im sie podoba. O niekonczoncej sie kolejce do jednej otwartej kasy juz chyba nie ma sensu wspominac. Jak widac opinie macie za nic wiec szkoda tracić czas na ich pisanie

  3. Paweł Matejko ★☆☆☆☆

    Masakra 1 Pani na kasie kolejki na pół sklepu, dramat, zero pomocy ze strony kasjerek. Dramat i nie Polecam Netto na Jutrzenki

  1. Przemek Fajkis (Lobo) ★★★★★

    Netto Nie wiem jakim cudem lecz nie ma kolejek towar jest jasno określony rzeczywiście ceny są naprawdę niskie a stoisko mięsne to wzór miłej obsługi i dobrego mięsa polecam

  2. Szymon Sablik ★☆☆☆☆

    Kolejki jak za PRL-u! Stoi 10 osób do jednej kasy, a dwie inne panie zamiast pomóc na kasie, spokojnie układają warzywa. Czy naprawdę nie da się lepiej zorganizować pracy? Obsługa powolna, totalny brak reakcji na rosnącą kolejkę. Zakupy w Netto to ostatnio strata czasu i nerwów.

  3. Wojtas Jura ★☆☆☆☆

    Kawa jacobs crema powala na kolana, kosztuje więcej niż w zwykłym sklepie Dwa Kupiłem kiedyś krokiety na sklepie mięsnym w netto wielce polecane przez sprzedawców Kroksy najgorsze jakie jadłem

  1. Patricose Offical ★☆☆☆☆

    Dzisiaj pani w sklepie z czarnymi włosami zrobiła mi awanturę o to że chciałem zabrać jeden woreczek z pieczywa, i powiedziała że nie można brać ich choć inni cały czas biorą i powiedziała że jeden woreczek kosztuje 25 groszy. W momencie gdy zabrałem jedną kajzerkę zapłaciłem tylko o 10 groszy więcej! W dodatku pani z czarnymi włosami cały czas mnie obrażała i obgadywała. Bardzo nie profesjonalne zachowanie !

  2. Szymon Jurasz ★☆☆☆☆

    Obsługa sklepu to jakaś pomyłka. Kasy samoobsługowe bardzo często zawieszają się np po skasowaniu chleba lub innych czynnościach. Pani która powinna pomóc przychodzi z pretensjami jakby to była moja wina. A jak już musi zresetować kasę to jeszcze dorzuca teksty typu "no i co pan narobił? Teraz ta kasa będzie się pół godziny resetować". Wszystkie te "starsze" panie na kasach są strasznie nie miłe. Odechciewa się do takiego sklepu wracać.

  3. Jakub Barankiewicz ★☆☆☆☆

    Dramat obsługa robi co może ale jedna pani na kasie nie jest wstanie zrobić wszystkiego, a jak człowiek coś potrzebuje to odsyłają do pani kierownik na którą trzeba czekać bardzo długo. Nie polecam tego sklepu.

  1. Fkorniszon ★☆☆☆☆

    Niestety 30 grudnia 2022 r. w netto na ul. Jutrzenki kupiłam krokiety gotowe z pieczarkami i mocarellą. W domu, po bliższym przyjrzeniu się opakowaniu - na krokietach było widać pleśń pomimo, że termin ważności upływał dopiero za tydzień tj. 8 stycznia 2023 r....trzeba uważać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy Jutrzenki 12, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements