Szczerze odradzam zakupy w tym konkretnym punkcie, zwłaszcza jeśli planujecie Państwo zakup na raty. Moje doświadczenie było fatalne z kilku powodów: • Brak szacunku dla czasu klienta: Po otrzymaniu karty potwierdzającej dostępność laptopa, spędziłam ok. 20 minut przy stanowisku ratalnym czekając na pracownika. • Pan (tęższy, w szelkach, z tetuażami na rekach) obsługujący stanowisko był nieuprzejmy, podczas zadawania pytań Pan zmieniał ton głosu na bardzo nieprzyjemny, wykazywał zniecierpliwienie. • Pracownik usilnie próbował wcisnąć mi dodatkowe ubezpieczenie, twierdząc z pełnym przekonaniem, że bez niego nie ma możliwości zakupu na raty. Twierdził, że jeżeli zrezygnuję z dodatkowego ubezpieczenia to zostane wpisana do rejestru BIK i nie otrzymam więcej żadnego kredytu. Jest to oczywista nieprawda i próba naciągania. Na koncu sprzedawca powiedział: PROSZĘ SOBIE KUPIĆ GDZIEŚ INDZIEJ. Ostatecznie udało mi się kupić dokładnie ten sam model laptopa w innym salonie tej samej sieci. Co ciekawe – w korzystniejszych ratach, a ubezpieczenie oczywiście okazało się opcjonalne, a nie obowiązkowe. Jeśli nie chcecie Państwo tracić czasu i nerwów na walkę z nieuczciwymi praktykami sprzedażowymi, omijajcie ten sklep szerokim łukiem.
Zdjęcia
Opinie
-
Daria La ★☆☆☆☆
-
Barb ★☆☆☆☆
Już nigdy więcej zakupów tam, mimo lat i zmieniającej się obsługi, bezczelność jest coraz większa! Łamanie praw konsumenta, inna cena na półce, inna przy kasie. Notoryczne olewanie klienta, przy kasie to ja umiem 30min stać i czekać aż ktoś z 6 pracowników mnie skasuje….to jest jakieś szaleństwo. Nie kupujcie tam nic, tylko przez internet.
-
Ewelina Ka ★☆☆☆☆
Niestety moja wizyta w tym sklepie była skrajnie rozczarowująca. Weszliśmy z mężem z zamiarem zakupu odkurzacza w cenie ok. 1000 zł, jednak obsługa wykazała się całkowitym brakiem zainteresowania klientem. Sprzedawca kompletnie nas zignorował — sami musieliśmy zdjąć odkurzacz z półki. Nie było żadnej inicjatywy z jego strony, żadnej porady ani choćby krótkiej informacji o produkcie. Gdy poprosiłam o możliwość zobaczenia szczotki odkurzacza „na żywo”, usłyszałam, że może mi ją pokazać jedynie na zdjęciu. Na moje argumenty, że przed zakupem chcę zobaczyć produkt i dotknąć go, zostałam zlekceważona. Mój mąż udał się do kierowniczki, jednak jej postawa była równie nieprofesjonalna. Z wyraźnym niezadowoleniem otworzyła pudełko i… po prostu sobie poszła. Sami musieliśmy wyciągać elementy i oglądać sprzęt. Gdy zapytałam o dostępność worków na wymianę, kierowniczka nawet nie raczyła odpowiedzieć — stała do mnie plecami. Obsługa klienta na dramatycznie niskim poziomie, brak kultury, brak chęci pomocy i jakiegokolwiek zaangażowania. Przy zakupie sprzętu za 1000 zł mamy pełne prawo zobaczyć, co kupujemy i uzyskać podstawowe informacje. Nigdy więcej nie wrócimy do tego sklepu. Dyrekcja powinna poważnie zastanowić się nad jakością obsługi i kompetencjami pracowników, łącznie z kierownictwem.
-
Gosia Białek ★★★☆☆
Jakiś czas temu chciałam zakupić sprzęt na raty. Niestety nie został mi on udzielony ponieważ nie zgodziłam się na ubezpieczenie. Oczywiście nie powiedziano mi to oficjalnie ale dało się to bardzo odczuć- zemsta. Powiedziano że odmowa banku, a sprawdzano moją zdolność kredytową przez dwa dni, żenada akurat również pracuję przy udzielaniu kredytów i trochę się orientuję. Aby dostać kredyt nie trzeba zgadzać się na ubezpieczenie! Zresztą sama sobie sprawdziłam czy mam zdolność kredytową i nie było żadnych problemów. W tej sytuacji pojechałam do innego sklepu i tam od ręki bez problemów został udzielony mi kredyt. I tym sposobem RTV AGD Gemini stracili klienta. Od tego zdarzenia już nic tam nie kupiłam i nie kupię. Złość i rozczarowanie było wielkie ale na szczęście jest wiele innych sklepów.
-
Werka ★☆☆☆☆
Zamówiłam produkt z opcją odbioru w ciągu godziny. Czekałam kilka godzin i nie otrzymałam żadnej informacji o możliwości odbioru. Po 4 godzinach napisałam wiadomość z pytaniem o status zamówienia i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Po okolo 6h zadzwoniłam na infolinię dwukrotnie. Za każdym razem zapewniano mnie, że pisali do koerownika sklepu i w ciągu 15–30 minut dostanę informację zwrotną, której nie dostałam. W końcu pojechałam do sklepu i okazało się, że produkt był dostępny na miejscu. Kupiłam go od ręki, a zamówienie anulowałam. Co ciekawe — dopiero w momencie anulowania dostałam wiadomość z potwierdzeniem anulowania zamówienia. Cała sytuacja była bardzo frustrująca, straciłam kilka godzin i musiałam sama wszystko załatwiać, mimo że zamówienie miało być gotowe w ciągu godziny. Obsługa zamówień internetowych i komunikacja z klientem wymagają zdecydowanej poprawy.
-
FanatycyZnadGranicy ★☆☆☆☆
Uwaga na PRÓBĘ WYŁUDZENIA DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA DO RAT! Pani patrycja (celowo z małych liter!) to zwykła naciągara na dodatkowe koszty dla klienta! Z racji, że nie chciała odpuścić wykupienia dodatkowego ubezpieczenia byłem "zmuszony" do dokupienia polisy wartej DODATKOWE 750 zł jak to w/w naciągara wspomniała "dla zabezpieczenia kredytu w razie utraty pracy ponieważ od ok 2 lat banki życzą sobie takowe zabezpieczenie". Bank Credit Agricole (ani żaden inny) od NIKOGO takiego zabezpieczenia NIE WYMAGA, a wciśnięte NA SIŁĘ DODATKOWE UBEZPIECZENIE jest tylko za zgodą klienta. Jednak nie ma co się martwić bo do 30 dni można BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI ODSTĄPIĆ OD ZAWARTEJ UMOWY, bądź tylko jej części np właśnie wymuszonego ubezpieczenia przez RTV EURO AGD w GEMINI PARK! Oczywiście tak też zrobiłem, więc nic Ci naciągaro dodatkowo do wypłaty nie wpadnie z mojej polisy! Informacyjnie dodam, że taką rezygnację można złożyć w DOWOLNYM sklepie RTV EURO AGD, więc nie trzeba się znowu użerać z takimi sprzedawcami jak wspomniana wyżej patrycja! Serdeczne "pozdrowienia" środkowym palcem w twoją stronę patrysiu!
-
Agnieszka Kaczmarczyk ★☆☆☆☆
Nie polecam sklepu w Gemini - nieuprzejmy personel . Na moje pytanie o pomoc w poszukiwaniu towaru pan z obsługi odpowiedział , ze „on tez nie widzi …” poszukiwanego przeze mnie towaru . Nie ruszył z miejsca ani nie sprawdził w komputerze , czy towar jest w magazynie . Czwarta x kolei zaczepiona przeze mnie osoba poszła do magazynu, stwierdziła , ze jest tylko to co ba półce , bez opakowania. Nie można wypróbować czy towar działa bo nie ma do niego baterii .
-
Ja Ja ★☆☆☆☆
Oszuści! Pracownicy wciskają dodatkowe ubezpieczenie nie mówiąc o tym za które trzeba płacić a oni mają za to prowizje do wypłaty. Kupując suszarkę na raty 0% Pani sama do umowy dodała mi ubezpieczenie nie mówiąc o tym że będę za to płacił tylko to tak przedstawila jakby to było gratis i ucięła szybko temat a dopiero w domu się zorientowałem. Pojechałem do tego sklepu to anulować to doradca od rat uparcie próbował mnie przekonać do tego chodź wiedział że i tak z tego nie skorzystam... Gdy już udało się to opornie anulować to Pani już nie była taka miła.
-
Joanna M. ★☆☆☆☆
Niestety opinie o pracownikach stojących w kółku i plotkujących, to prawda. Weszłam do sklepu i potrzebowałam pomocy... pracownicy stali razem w kółku, był śmiech itd. Patrzyłam w ich stronę sygnalizując, iż potrzebuje pomocy, bez skutku. Podeszłam, przywitałam się, nikt mi nie odpowiedział, poczułam wzrok nienawiści, ze im przerwalam. Podszedł do mnie Pan Damian, niestety obsługę oceniam na poziomie 0. Doradca kompletnie nie chciał mi pomóc i udzielić informacji, miałam wrażenie że przeszkodziłam w rozmowie a on chce jak najszybciej wrocic do kółka adoracyjnego. Po prostu mnie spławił a rozmawiając ze mną nie patrzył na mnie. Nigdy już tam nie wrócę.
-
Piotr Wajda ★☆☆☆☆
Przyjechałem zobaczyć smartfon który miałem zamiar kupić, oglądając inne modele zobaczylem że w jednym spuchła bateria do tego stopnia ze telefon rozwarstwił się. Po zwróceniu uwagi personelowi zbagatelizowali sprawę. Wasi pracownicy chyba mają podstawowe przeszkolenie bhp i wiedza ze goraca i spuchnięta bateria grozi zapłonem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RTV EURO AGD?
RTV EURO AGD znajduje się przy Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?
Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855
Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?
Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku