Opinie

  1. Karolina Tworska ★★★★★

    Bardzo miłe panie, zawsze fajny towar :) Obsługa zawsze miła i z uśmiechem, można się coś dopytać i jeszcze pomogą ile mogą. Duży wybór i fajna lokalizacja. Co tydzień w czwartki 8zł i nowy towar też jest świetny, ceny nie są złe. Ciuchy są także dla dzieci, są też pościele, a teraz dodali też outletowe rzeczy do domu, ramki, dekoracje itp :) Jeden z moich ulubionych lumpeksów w okolicy, polecam serdecznie :)

  2. Edyta Luranc ★★★★★

    Chciałabym wyrazić swoją ogromną wdzięczność wobec trzech ekspedientek pracujących w sklepie odzieżowym. Wszystkie trzy blondynki są niezwykle profesjonalne, uprzejme i zawsze uśmiechnięte. Szczególnie chciałabym wyróżnić jedną z nich, która zawsze wita klientów z uśmiechem. Dzięki nim zakupy są prawdziwą przyjemnością

  3. Ilona ★★★★★

    Polecam sklep Tekstylowo, bardzo dobry towar w rozsądnych cenach. Panie ekspedientki (od kilku miesięcy nowa ekipa pań) bardzo miłe i pomocne, wyróżniające się pozytywnie na tle innych sklepów Tekstylowo.

  1. KM G ★★☆☆☆

    Dużo miejsca w hali, a przymierzalni brak. Mało ładnych ubrań jak na takie ceny. Byłam w sobotę,a w piątek podobno jest nowa dostawa... no to chyba mała dostawa była, lub poprostu słabe ubrania dostają... Dużo ubrań na wieszakach jest poplamionych.

  2. Kornela Wełna ★★★★☆

    Mój ulubiony używak w promieniu 10 kilometrów, wybór ogromny, a przedewszytkim mocno unikatowy. Jako przedstawiciel subkultury gotyckiej zawsze znajduję coś dla siebie, szczególnie pod kątem sukienek i bielizny. Moim ulubionym działem są jednak buty, można znaleźć tam istne perełki dla kobiet. Bardzo miłe panie na kasie, czasem zdarza mi się dać zbyt dużo pieniędzy, w tym miejscu pracownicy pod tym względem są uczciwi. Niestety brakuje tam przymierzalni, dla mnie jest to duży minus.

  3. małgorzat8u hilbrycht ★★★☆☆

    Sklep fajny, ciuchy fajne ale obsługa jakby tam pracowała za darmo. Nigdy mi nawet dzień dobry nie odpowiadają jak wchodzę a już broń boże o coś zapytać.

  1. Sabina Urbańczyk ★★★★☆

    Naprawdę fajne miejsce jeśli się ma czas to można wyłapać naprawdę fajne ciuchy i buty oraz pościel. Do tego jest raz w tygodniu zniżka do 6zl od sztuki.

  2. Beata M ★★★★☆

    Najlepszy ciucholand w Kętach. Zawsze jakieś perełki się znajdzie, Panie na kasie bardzo miłe. Jedyny minus , brak przymierzalni. Proponuję zawiesić choćby jakąś kotarę w rogu żeby można było ciuszki przymierzyć.

  3. Liliana Trzaska ★★☆☆☆

    Obsługa zero szacunku do klienta. Obsługują klienta jakby stały tam za kare. Sprzedawczyni podczas obsługi nie spojrzała nawet na klienta tylko żula gumę rozmawiając z pozostałymi pracownicami. Bezczelnie rozmawiają na cały sklep, nie da się tego słuchać. Wielki minus dla tego sklepu przez obsługę. Brud na sklepie, kłęby kurzu mimo trzech kobiet pracujących. Brak przymierzalni. Reszta do zaakceptowania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tekstylowo?

Tekstylowo znajduje się przy Jana III Sobieskiego 19, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Tekstylowo?

Do Tekstylowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements