Szczerze mówiąc, obsługa w tym sklepie to koszmar. Pracownicy wyglądają, jakby kompletnie nie mieli ochoty pomagać, odpowiadają zdawkowo albo w ogóle ignorują pytania. Nie widać żadnej inicjatywy ani zainteresowania klientem, czułam się wręcz jakby moja obecność była problemem. Zakupy zamiast przyjemności były frustrujące i marnotrawstwem czasu. Naprawdę nie spodziewałam się takiego poziomu obsługi w sklepie takiej marki. Nic dziwnego że nie ma tam prawie nigdy klientów.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Bąk ★☆☆☆☆
-
Aleksandra Czyż ★☆☆☆☆
Totalny brak obsługi w tym sklepie. Panie bardzo niemiłe i zupełny brak kultury. Nawet nie chciało im się przynieść butów do przymierzenia. Odradzam robienie tam zakupów
-
Aga I ★☆☆☆☆
Sprzedawcy jak dzieci we mgle :( Jeden mowi ze buty są na stanie po czym po 30 min szukania na magazynie twierdzą ze raczej ich nie ma .
-
Eenhoorn Natalia ★☆☆☆☆
Nie była to najprzyjemniejsza z wizyt. Kupiłam kurtkę za prawie pół tysiąca, a od obsługi nawet nie zasłużyłam na dzień dobry albo jakiekolwiek zainteresowanie tym, że klient jest na sklepie. No lepiej sobie poprowadzić dyskusję z koleżanką i całkowicie zignorować ludzi na sklepie. Bawimy się w Zarę, że oceniamy klientów i ich możliwości finansowe po wyglądzie?
-
Lena Lena ★☆☆☆☆
Kupiłam dresy, w domu okazało się że spodnie są całe uwalone przy nogawkach, poszłam dresy zwrócić a pani mi powiedziała że te spodnie były używane i nie przyjmie ich spowrotem mówić że może mi zaraz pokazać dresy w jakim są stanie na sklepie. Na początku mówiła że zwrot pieniędzy jest tylko na ich kartę podarunkowa co nie jest nigdzie zapisane. Na dodatek powiedziała że spodnie są „złamane” . Brak profesjonalizmu i kultury do klienta. Nie polecam sklepu radzę omijać szerokim łukiem
-
Marek Jonda ★☆☆☆☆
Obsługa super natomiast reklamacji nie ma szans ze uwzględnia, buty rozkleiły się po 4msc a reklamacje nieuznana, bo źle je użytkowałem. Odradzam sklep! Omijać szerokim łukiem! Chyba ze ktoś chce stracić pieniądze na produkcie który psuje się przy normalnym użytkowaniu.
-
Wojtek Fuchs ★★☆☆☆
Słaby wybór i zero pomocy od obsługi nie polecam.
-
Krzysiek 1 ★☆☆☆☆
Zero gwarancji tylko na papierze
-
Dzmitry Мakrushyn ★☆☆☆☆
W ogóle nie ma możliwości zwrotu rzeczy ze zwrotem pieniędzy, nawet godzinę po zakupie. Można je wymienić na inne lub otrzymać kartę podarunkową na kwotę zwracanego zakupu. To jest jakiś miniony wiek. Nie polecam tego sklepu.
-
Bartek Szubert ★☆☆☆☆
Nie polecam oddając buty do naprawy na gwarancji sprzedawczyni mówi że defekt często się zdarza i buty zostaną naprawione przez podklejenie i wszycie nowej poduszki po tygodniu dostałem powiadomienie ze reklamacja została rozpatrzona negatywnie buty kosztowały 300 zł i po pół roku nieda się w nich chodzić są do wyrzucenia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Adidas?
Adidas znajduje się przy Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Adidas?
Można skontaktować się z Adidas pod numerem +48 728 409 911
Jak można dotrzeć do Adidas?
Do Adidas można dotrzeć, korzystając z poniższego linku