Opinie

  1. Eszter Balikó ★☆☆☆☆

    W tym sklepie obsługa zawsze jest niemiła, klienci tam tylko przeszkadzają Paniom. Dodatkowo o aplikacji nie pytają, a po zapłaceniu Pani "zachęca" do korzystania, kiedy rabat już się nie liczy.

  2. Monika Weronika ★☆☆☆☆

    Nie polecam sklepu. Nigdy reklamacji nie uznają. Za każdym razem decyzja PRANE W PRALCE.

  3. Iza J ★☆☆☆☆

    Dramat.Na sklepie towar którego nie mają w systemie i nie można kupić.Tracisz czas na szukanie a przy kasie się zdziwisz.Obsuga bezradna i niezbyt sympatyczna.Zwlaszcza Pani blondynka.Moze zamiast stać bezczynnie to sprawdzic co się ma na sklepie aby uniknąć takich niesmacznych błędów .

  1. Ewi Sla ★☆☆☆☆

    Zakupiłam obuwie męskie oraz spodnie górskie dla męża, które potrzebowałam w następnym dniu wymienić na mniejszy rozmiar z XL na L. Niestety nie udało mi sie tego dokonać, ponieważ bardzo mało zostało asortymentu w sekcji odzież gorska HI-TEC na sklepie; Skorzystałam z promocji "drugi tańszy za 50%". Rabat został proporcjonalnie odjęty z dwóch pozycji (co mnie zdziwiło), a nie w całości z tańszej (powinny się zrabatować tylko obuwie-50% jak brzmi promocja). Oczywiście z próby ustaleń, czy w okolicznych sklepach otrzymam spodnie w potrzebnym rozmiarze nie przyniosła rezultatu [próba kontaktu oraz sposób w jaki Pani sprzedaczyni się zachowywała daje wiele do życzenia-ale nie o tym opinia, niemniej jednak swoje wnioski wyciągnęłam]. Zatem klucz opinii- otrzymałam BON ważny 90 dni na zakupy w sklepie stacjonarnym [NIE ONLINE!] JEDNORAZOWY (czyli musisz wydać na raz, bo jak wydasz mniej to różnica przepada) w kwocie mniejszej niż zakupione spodnie [spodnie za 299zł, BON za 236,53zł - bo tak pomniejszył przy rabatowaniu] Buty się zrabatowały około 55 zł więc tym samym wychodzę na "zero" czyli bez rabatu- chociaż NADAL mam dwie rzeczy w domu, tyle że jedną są obuwie a drugą Bon mniejszej wartości niż zakupione spodnie; Owszem, mogę ponownie skorzystać z promocji "50% za tańszy produkt, ale żeby wyjść na kwotę musiałabym kupić 1 rzecz za 200zl, drugą za 100zl (plus/minus) ale niestety w takich kwotach nie ma zbyt szerokiego asortymentu. Zatem warto się zastanowić nad zakupem, bo promocja jest super, ale jak od razu trafi się z asortymentem. Osobiście wykorzystam BON, bo muszę i tyle mnie widzieli. Obsługa mało profesjonalna. Straciłam czas, pieniądze, poczułam się oszukana. Nie polecam

  2. TOKYO ★☆☆☆☆

    Polecają wszystko co najdroższe

  3. pioge7 ★★★★☆

    Troszkę drogawo, ale porządny towar. Mnóstwo przydatnego towaru dla amatorów jak i doświadczonych sportowców. Każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep wielki, przemiła obsługa, która potrafi doradzić. Osobiście polecam.

  1. Z Zuzką po kraju ★★★☆☆

    Duży wybór w asortymencie, ceny przystępne ale obsługa na sklepie... bez komentarza. Każdy klient traktowany jest jak potencjalny złodziej (przynajmniej ja to tak odczułam) pomimo zainteresowania zakupem wyszłam z tego sklepu nie kupując niczego.

  2. Karol Rajda ★☆☆☆☆

    Nie polecanko , obsługa patrzy na klientów jak na złodziei i chodzi za nimi po całym sklepie

  3. Rafa ★★★★★

    Dużo produktów z różnych działów sportowych. Większy sklep niż np. W Kętach w Galerii. Miła pomocna obsługa. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Martes Sport?

Martes Sport znajduje się przy Biała Droga 2, 34-120 Andrychów, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Martes Sport?

Można skontaktować się z Martes Sport pod numerem +48 797 995 635

Jak można dotrzeć do Martes Sport?

Do Martes Sport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements