Opinie

  1. Aleksandra Kaniowska ★★★★★

    Świetna zabawa, dość trudny ale do zrobienia - pokój super zioło. Fajny klimat, zagadki szły po kolei, bardzo ciekawe i nieoczywiste

  2. Agnieszka Leniart ★★★★★

    Świetne miejsce pełne wrażeń, wymaga myślenia ale i zapewnia dużo zabawy. Polecam serdecznie ❤️

  3. W1ki ★★★★★

    Świetna zabawa! Bardzo ciekawe pokoje. Jak dotąd najleprzy escape room w jakim byłam

  1. Szymon Tolpa ★★★★★

    Byliśmy w pokoju „Grobowiec Tutenhamona” i to była fantastyczna przygoda! Klimat pokoju od samego początku robi ogromne wrażenie, a zagadki są świetnie przemyślane – wymagające, ale bardzo satysfakcjonujące do rozwiązania. Wszystko działało bez zarzutu, a fabuła naprawdę wciąga. Obsługa też na medal – bardzo sympatyczna i pomocna. Zdecydowanie jedno z najlepszych escape roomowych doświadczeń, jakie mieliśmy. Polecam każdemu!

  2. Patrycja Kobylarz ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce by spędzić czas a tam czas leci bardzo szybko polecam!!!

  3. aleksandra ★★★★★

    Przemiła obsługa, pokój Drakuli trudny, ale niesamowicie ciekawy, było super! :)

  1. canım nasılsın ★★★★★

    Miejsce na wypad z ekipą znajomych idealne. Odwiedzony przez nas pokój Dracula wymagał mocowania się z kłódkami, kodami liczbowymi, co okazało się trudne dla niedoświadczonych escaperoomowiczów. Jednak z małą pomocą udało się zajść daleko w naszym zadaniu. Superanckie elementy zaskoczenia, ukryte mechanizmy i pomysł na tematykę. Nie mówiąc o obsłudze bardzo starającej się wyłapywać wszelkie rzeczy do poprawki i żywo zainteresowanej odczuciami po przejściu przez nas pokoju. Polecam miejsce

  2. Marek Zajchowski ★★☆☆☆

    Nie polecam, słabe podejście do klienta. Dbają o swój interes a nie o zadowolenie klienta. Bardzo dbają o zakaz robienia zdjęć ale nie zadbają o zrobienie zdjęć po wyjściu z pokoji. Brak miejsc do zrobienia tych zdjęć nawet po wyjściu. Dla nich najważniejszy jest czas aby następni weszli a nie ukierunkowanie klienta do zakończenia zadania. Przerwane zadanie w połowie w celu zakończenia zabawy.

  3. Ala Zet ★★★★★

    Dracula świetny! Dosłownie rzucił nas na kolana haha (kto był to wie) i Pani w recepcji super fajna! Dziękujemy!!!!

  1. ann agnes ★★★★☆

    Obsługa naprawdę bardzo miłą cena niska w stosunku do zabawy , jeśli chodzi o sam pokój jest w miarę ok wyposażony , Poziom trudności jest wysoki jak dla początkujących lecz fajna zabawa i polecam innym , szkoda że nie można robić zdjęć

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres WydostanSie - Zygmuntowska 1?

WydostanSie - Zygmuntowska 1 znajduje się przy Zygmuntowska 1, 35-030 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do WydostanSie - Zygmuntowska 1?

Można skontaktować się z WydostanSie - Zygmuntowska 1 pod numerem +48 579 517 453

Jak można dotrzeć do WydostanSie - Zygmuntowska 1?

Do WydostanSie - Zygmuntowska 1 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements