To miejsce jest po prostu niewiarygodne i robi równie wielkie wrażenie, co sam Zamek! Budynki Stajni są przepiękne i pokazują luksus, w jakim żyły konie. Chyba największa i najwspanialsza kolekcja historycznych powozów i sań w tej części Europy. Każdy pojazd to prawdziwe dzieło sztuki! Można tam spędzić mnóstwo czasu, podziwiając kunszt i wyobrażając sobie dawne czasy. Doskonale pokazuje potęgę i rozmach tej rezydencji. Nie można tego pominąć!
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Nowicz (eMeN) ★★★★★
-
O Lex ★★★★★
Przeogromne zbiory, to kolejne przestrzenie jednakowo zadbane jak zamek oraz utrzymane w bardzo dobrym stanie. Chce się przebywać i podziwiać :D
-
Zuzu ★★★★★
Warto odwiedzić to miejsce aby zobaczyć bogactwo zgromadzonych powozów, trofeów łowieckich i można sobie fundnąć przejazdzje powozem.
-
Teofil Żaba ★★★★★
Dalsza część muzeum, stajnia i wozownia zawierające bezcenną kolekcje powozów. Nie każdemu przypadną do gustu trofea z safari, ale umieszczone w wozowni na ścianach dodają klimatu. Warto odwiedzić to miejsce przy okazji zwiedzania zamku.
-
Z W ★★★★★
.. duża kolekcja powozów .. .. jak się mieściły kobiety w korkach z kreaoliny ??? ... .. facet to zawsze miał garniak, chyba że brzuch mu się wylewał ... .. ale z obrazów nie wynika że były to grubasy ...
-
marioosh _ ★★★☆☆
Kolekcja powozów dość duża, ale wszystkie stłoczone w dwóch niedużych pomieszczeniach odgrodzone linami, tak więc nie ma mowy o dokładnym obejrzeniu powóz nie mówiąc już o zrobieniu jakiegoś fajnego zdjęcia, tym bardziej że w pomieszczeniach panuje prawie półmrok.
-
Crazy Daisy ★★★★★
Miejsce warte odwiedzenia, bilety nie są drogie, a lekcja historii bezcenna
-
Silver Man ★★★★★
Obiekt utrzymany w bardzo dobrym stanie, uwagę zwracają boksy dla koni z ich imionami.
-
Hanna Gadomska ★★☆☆☆
Wystawy robią wrażenie ale autoprzewodnik jest straszny. Mniejszym dzieciakom napewno warto dostarczyć większych wrażeń niż nudne oprowadzanie np. dostępna możliwość przejażdżki wozem w cenie 45 zł.
-
J.Krakus ★★☆☆☆
Wozownia piękna ale nikt nie uprzedził ze największa sala dla której się przyjeżdża jest nieczynna. Na dachu jest remont , wszystko zasłoniete a wystarczyło pod dachem rozciągnąć jakaś płachtę i nią zabezpieczyć eksponaty udostepniajac zwiedzającym. Nie wiem czy w związku z tym była zniżka ale to duże niedopatrzenie bo o remoncie nie ma ani słowem na stronie internetowej i w kasach. Zgłosiliśmy swoje uwagi osobom pilnującym wozowni ( aż 4 siedziały i rozmawiały obok wejscia ) lecz jedna Pani odburknęła ze „ do Dyrekcji uwagi , nie do nas”. Ale skoro ktoś jest przedstawicielem firmy powinien uwagi przekazać . A przy okazji wiecej było personelu pilnującego niż nas zwiedzających. Dla nas brak informacji o remoncie to skandal i niedopatrzenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stajnie I Wozownia?
Stajnie I Wozownia znajduje się przy Osiedle 3 Maja 14A, 37-100 Łańcut, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do Stajnie I Wozownia?
Do Stajnie I Wozownia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku