Opinie

  1. Marek Rafałowski ★☆☆☆☆

    Kwiaty kupione o 9:00 rano. Zabezpieczone w papier, przetransportowane do mieszkania max 10 min. W mieszkaniu od razu przycięte, włożone do wazonu z wodą. Po powrocie z pracy okolo godz 16, kwiaty padnięte, wyglądają jakby miały kilka dni. Udałem sie do kwiaciarni z uwagami. To zostałem poinformowany, ze nie znam sie na kwiatach i źle sie nimi opiekowałem. Już nigdy tam nie kupię. Odradzam wszystkim, jakość kwiatów beznadziejna a obsługa jeszcze gorsza. Na zdjeciu kwiaty po kilku godzinach w domu.

  2. Joanna Plandowska ★★★★★

    Oczywiście jak zawsze strzał w dziesiątkę!!! Bukiet cudowny, a panie bardzo miłe i kompetentne! Bardzo dziękujemy i polecamy !

  3. Sandra Bielecka ★☆☆☆☆

    BYŁAM stałym klientem kwiaciarni do dnia wczorajszego. Nie rozumiem jak można tak żerować na ludziach. W dniu wczorajszym udałam się do kwiaciarni w celu zakupienia czerwonych róż, cena jaka widniała przy różach to 10,00 zl. Proszę w takim razie Panią o bukiecik z nich do 60 złotych. W odpowiedzi słyszę, że w dniu dzisiejszym róże są po 20,00 zł za sztukę (tak jak wspomniałam cena jaka wisiała to 10 zł) i że za 60 zł mogę otrzymać same gołe 3 sztuki + 1 zł za wstążkę. Ja rozumiem, że to dzien przed walentynkami, ale żeby, aż tak zdzierać z klientów i oszukiwać? Przecież wisiała cena 10,00 zł, a człowiek przy kasie dowiaduje się o 100% wyższej cenie? To jest jawne wprowadzanie klienta w błąd, taka sytuacja nadaje się do zgłoszenia UOKiK. Miałam naprawdę dobre zdanie o tej kwiaciarni, niestety takie zachowanie jest karygodne. Zdecydowanie nie polecam, a już na pewno nie w dni, które są świętami, bo ceny magicznie szybują w górę.

  1. Mirosława Witkowska-Dąbrowska ★★★★★

    Kwiaciarnia na Laszki to wspaniałe miejsce nie tylko ze względu na duży wybór pięknych kwiatów ale też wspaniałe Panie, które tam pracują. Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm i życzliwość

  2. Pat Mor ★★★★★

    Obsługa super miła i pomocna. Kwiaty długo się trzymają. Przyozdobienia naprawdę wyglądają dobrze.

  3. Julia Rybka ★☆☆☆☆

    To jest "przyozdobiony" bukiet za 200 zł... Właściciel w ramach "kompromisu" zaproponował, że oddam mu kwiaty, a on zwróci 100 zł. Nie polecam!

  1. m4tek ★☆☆☆☆

    Ceny nieadekwatne do jakości produktów

  2. Łukasz Szczepkowski ★★★★★

    W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Obsługa bardzo miła, duży wybór, ceny w porządku, a zakupione kwiaty długo trzymają. Pani zawsze doradzi i umiejętnie udekoruje bukiet tak jak tylko potrafi. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a odwiedziłem ten lokal wiele razy. Serdecznie polecam każdemu.

  3. H K ★★★★★

    Bardzo sympatyczne Panie polecają prześliczne kwiaty... Zdecydowanie POLECAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaty Warmii Kwiaciarnia?

Kwiaty Warmii Kwiaciarnia znajduje się przy 10-688 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaty Warmii Kwiaciarnia?

Można skontaktować się z Kwiaty Warmii Kwiaciarnia pod numerem +48 536 329 775

Jak można dotrzeć do Kwiaty Warmii Kwiaciarnia?

Do Kwiaty Warmii Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements