Legendarny już klub muzyczny, w którym bywam często od 2011 roku. Bogaty gatunkowo repertuar przyciąga tutaj tłumy fanów. Miejsce jest doskonałe. Klub nie jest za duży, ale dzięki temu kontakt zespołów z publicznością jest ułatwiony. Nagłośnienie, wiadomo - raz bardzo dobre, raz nieco słabiej, ale takie już są uroki imprez live - zbyt dużo na to wpływa czynników (sprzęt, akustyk itp.). Lubię tutaj poczuć te bezpośrednie uderzenie muzyki. Do tego dobrze zaopatrzony i sprawnie obsługiwany barek, czyste toalety, dobra lokalizacja klubu, bezproblemowe zaparkowanie samochodu w okolicy dodatkowo zachęcają do regularnego odwiedzania tego miejsca. Polecam także zapoznać się z nie tylko aktualnym harmonogramem imprez, ale i pogrzebać w historii - wiele osób może być zaskoczonych nazwiskami (nazwami) artystów, którzy tu wystąpili. Mimo, że mam do pokonania 50 km, jestem i będę częstym gościem RudeBoy Clubu.
Zdjęcia
Opinie
-
Arek ★★★★★
-
Spin Forever ★★★★★
Bardzo dobry klub muzyczny. Grałem tam koncert ze swoim zespołem . Kontakt z właścicielem i obsługą na najwyższym poziomie. Rock , Metal , i wiele innych wykonawców muzyki rozrywkowej ma tam pole do popisu. Polecam zarówno zespołom jak i ludziom którzy potrzebują zaszaleć w wygodnym dla siebie rockowym stylu.
-
Artur Pytel ★☆☆☆☆
Niestety muszę potwierdzić negatywne opinie, które już są o tym miejscu. Wybrałem się z żoną na festiwal "Niech cisza milczy" sam festiwal ok, ale nie o tym. Drugiego dnia pomiędzy koncertami ok 22:20 gość, który wyglądał na szefa (tak przynajmniej go nawoływano ze sceny - dość duży, z brodą i kucykiem, w bluzie "Summer dying loud" Wyciągnął i pobil chłopaka, który może i wypił piwo za dużo, ale nie zachowywał się agresywnie, robił jakieś "jaskółki" nic niebezpiecznego, zresztą przerwa... Podejrzewam, że chłopak stał się ofiarą, bo był drobnej budowy i wyglądało jakby gość chciał się po prostu wyżyć. Jestem w szoku, sprawa moim zdaniem nadaje się do zgłoszenia na Policję i ten gość powinien za to odpowiedzieć. Szkoda, bo miejsce z potencjałem, obsługa baru, szatni na wysokim poziomie, ale nie polecam pójść, bo jak zrobicie coś co się "szefowi" nie podoba możecie zostać pobici. Dodam, że pod koniec kolejnego koncertu doszło do szarpaniny pod sceną, ale kolesie już więksi to nikt nie reagował. Dodam, że ja bawiłem się bezalkoholowo, wszystko widziałem osobiście. Chodzę często na różne wydarzenia metalowe i z czymś takim spotkałem się pierwszy raz.
-
Tomasz Dyduch ★★★★★
Najlepszy lokal koncertowy w jakim byłem, a byłem już na wielu koncertach od 1994.
-
Wojciech Chucher ★★★★★
Moje ulubione miejsce koncertowe w Bielsku, klimatyczne z dużą ilością ciekawych koncertów rockowych, bywam często, polecam
-
Aleksander Roman ★★★★★
Świetne miejsce, byłem kilka razy na kilku koncertach. Polecam!
-
Krzysztof g ★★★★★
Nie spodziewałem się, na zewnątrz nieciekawie ale w środku jestem w szoku pełna elegancja, wzorowe nagłośnienie, jest ławeczka, są mile Panie na barze, i cudownie zoorganizowany koncert Myslovitz, oby częściej i więcej takich miejsc na mapie Polski, polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RudeBoy Club?
RudeBoy Club znajduje się przy 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RudeBoy Club?
Można skontaktować się z RudeBoy Club pod numerem +48 602 177 255
Jak można dotrzeć do RudeBoy Club?
Do RudeBoy Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku