Opinie

  1. Katarzyna ★★★☆☆

    Lokal jest dość spory ale stare. Mało KUL do wyboru - do praktycznie połowy które były przy naszym miejscu nie dało się wsadzić palcem. Nic się nie zacinało, gra w porządku. Zamówiłam aperola - porażka. Nie wiem czy zabrakło prosseco czy to wina nieprawidłowych receptur ale drink za 24 zł był tak rozwodniony i bardzo niesmaczny. Znajomi pili inne drinki - również bez smaku i rozwodnione.

  2. Agg :D ★★☆☆☆

    Kręgle to porażka. Pierwszy tor ma coś z czujnikiem, gdyż nie raz trzeba było rzucać po 3-4 razy, gdyż gdy ktoś nie trafił to często nie liczyło rzutu. Obsługa na informację, że tor nie działa jak powinien odpowiada "nie wiem". No i świetnie, reszta torów pusta, ale przenieść nas nie łaska. Opłata 3zł od osoby za jednorazowe skarpetki, z czymś takim spotkałam się pierwszy raz. Do tego tory słabo oświetlone, a na telewizorach zamiast punktów leci włączone 4fun tv, nie wiadomo po co, bo muzyka inna niż w telewizji. Gdy jest za dużo kul w podajniku to je wypycha i trzeba za nimi ganiać po kręgielni, by nikt się nie zabił. Ogólnie nie polecam, byłam raz i to tyle.

  3. Artur Masłowski ★★☆☆☆

    Lokal jest przestarzały. Tory i kręgle wydają się zaniedbane. Kręgle nie były woskowane chyba od nowości tak jak i tory. Ekraniki na których prawie nic nie widać jak z lat ’80-tych, stoły bilardowe są tak poharatane jak w jakimś przydrożnym barze , w tym wielkim pomieszczeniu z bilardem atmosfera jest gęsta od ilości stołów, jest tam ciasno i trzeba uważać żeby nie oberwać kijem od kogoś ze stołu obok. Klimatyzacja działa średnio, albo wcale bo gorąco było jak diabli, generalnie lepiej wybrać się na inną kręgielnię. Na plus , spray do odświeżania obuwia.

  1. user ★★★★★

    Świetne miejsce żeby wyjść ze znajomymi na billard, miła obsługa, dobre ceny (11zl za godzine gdy kupi się karnet 20h) Wystrój też ladny, neony i ledy a tak że swietny system oświetlenia na sali z kreglami. Tutaj zacząłem swoja przygodę z bilardem i nie zamierzam zmieniać klubu. Ludzi czasami jest duzo ale nawet w godzinach wieczornych zawsze znajdą sie wolne stoły do gry.

  2. Grzegorz Kondras ★★★★★

    Byłem w niedziele w Atmosferze na bilardzie . Nie mam się do czego doczepić , fajna muzyka , bardzo miły młody mężczyzna z obsługi , uśmiechnięty serwujący bardzo dobre koktajle. Na pewno jeszcze nie raz tam wpadnę !

  3. Moki Kot ★☆☆☆☆

    Więcej tutaj nie przyjadę tory są krzywe a kule mają takie wżery że aż skaczą po torze Może i tanio bo +-50 zł za godzinę to nie wiele ale tory wymagają renowacji bo to z grą nie ma nic wspólnego nie polecam

  1. Stitus ★★☆☆☆

    Ocena dotyczy samych kręgli. Niezwykle ciemno na samym torze, lampy niby są ale gdy zapytałem czy można je włączyć usłyszałem że wszystko jest włączone. Maszyna ustawia kręgle szybko ale prz z to czasem je przewraca. Kule mają mnóstwo ubytków. Czy tory są oliwione? Tego nie wiem.

  2. Czarnuch Z Wall Street ★★☆☆☆

    Drogie ceny, obsługa zachowywała się agresywnie i wynosiła młodych chłopaków, którzy nie zrobili nic złego i zapłacili za stół do bilarda. Nie sprzedali alkoholu 30-latkowi, który był niski i nie miał dowodu. Sprzęt był wadliwy i gra zacinała się na prawie każdym torze. Serdecznie nie pozdrawiam

  3. Jolanta Piotrowska ★★★★★

    Byłam na 2 koncertach w klubie.Na pierwszym na górze, teraz bawiłam się na dole.Z obu miejsc - świetnie się słucha i ogląda koncerty - a jeszcze jak to jest koncert ulubionego zespołu Dżem - to satysfakcja z murowana!Duża kolejka do szatni - warto okrycie zostawić w samochodzie na parkingu.Klimat w Klimacie jest niesamowity!Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klub Klimat?

Klub Klimat znajduje się przy Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klub Klimat?

Można skontaktować się z Klub Klimat pod numerem +48 510 291 605

Jak można dotrzeć do Klub Klimat?

Do Klub Klimat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements