Bardzo nie polecam tej Żabki,pojechałam dzisiaj rano przed pracą(po godzinie 6 rano) z zamiarem odebrania ważnych paczek,wystałam się z 15min przy kasie,czekając aż ktoś łaskawie podejdzie(po wcześniejszym wołaniu,chrząkaniu itp.). Niestety nikt nie podszedł,a ja ostatecznie wyszłam bez paczek i spóźniając się do pracy.
Zdjęcia
Opinie
-
Gabryska B ★★☆☆☆
-
M M ★★★★★
Super obsługa, bardzo miła, zawsze czysto, sklep zadbany, super skład i przyjemna atmosfera, polecam serdecznie
-
Kinga Jarząb ★☆☆☆☆
Zatrzymalismy sie na hotdogi. Tragiczna obsluga- zimne parowki, surowe bulki. Dodatkowo kasjerka po kryjomu skanuje swoja aplikacje ;)
-
maja maja ★☆☆☆☆
Zamówiłam panini z kurczakiem późnym wieczorem, po całym dniu nie jedzenia. W trakcie drogi powrotnej do domu zaczęłam jeść i byłam załamana. Panini było bardzo niesmaczne, zimne (zamówiłam na ciepło) i smakowało, jakby przeleżało kilka lat w lodówce.
-
Grzegorz Boguń ★☆☆☆☆
Słaba obsługa klienta, sprzedawca nie potrafił liczyć aby wydać a na końcu sam powiedziałem, że źle policzył ehhh
-
Dijon ★☆☆☆☆
Trzeba uważać towar jak w każdej żabce ale spotkała mnie tu taka sytuacja że chciałem kupić hotdogi na które była promocja że z aplikacją miały być po 5.90 a Pani usiłowała mi je sprzedać po 7.99
-
grzesio06 ★☆☆☆☆
Widzę nowy właściciel i nowi pracownicy którzy są nie ogarnięci, szczególnie średnio mądra blondynka 14.04. 23r. Przed południem, Która nie koniecznie wiedziała co robi za ladą, i chętnie używała wulgaryzmów. Nie polecam takiej obsługi z chu** na wejściu, jakbym tam za karę po kawe wszedl a ja tylko na kawę, skończyło się bez kawy bo nikt nie zna obsługi ekspresu. Ja nie muszę a osoba przedstawiając ofertę powinna pomoc. Rzula gumę i miała wywalone na sytuacje. NIE POLECAM!! .
-
Artur ★☆☆☆☆
Pierwszy mój kontakt z tym sklepikiem niestety niewiele mogę o nim powiedzieć bo o dziwo był zamknięty.. A w drzwiach kartka: zaraz wracam.. dodam że było to środowe popołudnie ok godz 15 tej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy 38-114 Niebylec, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku