Opinie

  1. Ma B ★☆☆☆☆

    Witam jedyna czynna apteka w okolicy ..lecz obsługa tak bardzo nie małą że aż stanie w kolejce staje się irytujące .Pretensja co jest napisane na recepcie ponieważ pan z kulejaca noga nie umie się rozczytać a recepta bardzo ładnie napisana przez lekarza. Lepiej aby apteka zatrudniła bardziej wykwalifikowany nowy personel który odpowiednio wykonuje swoją pracę i stwarza miła atmosferę.!!!

  2. Tomasz Z ★☆☆☆☆

    Okropna niemiła starsza Pani farmaceutka... stoisz 15 minut przed wejściem i nikt nie otwiera... telefonu też nie odbiera więc nwm czy przychodzi na nockę się wyspać czy o co chodzi? cały proces zakupu leku trwał ponad godzinę.... jeden zwykły syrop na zbicie gorączki bo oczywiście brak podstawowych leków i to ty musisz wiedzieć jakie składy mają inne zamienniki i czy można je podać bo ona nie wie... kompetencji żadnych.... to już woźna ze szkoły była mniej wredna niż ta Pannica która jest chyba tam za kare. Ktoś ewidentnie powinien coś z tym zrobic

  3. Ania Halska ★☆☆☆☆

    To miejsce to jakieś nieprozumienie! Opryskliwa, arogancka i bezczelna starsza farmaceutka, która pracuje tam ewidentnie za karę, wywracając oczami, gdy klient pyta o składnik syropu - bo przecież powinien znać łacinę i SAM SOBIE PRZECZYTAĆ! Dodatkowo należy na nią poczekać, bo musi dopalić papierosa - gratuluję poziom kultury i klasy, dno z mułem. Po wcześniejszych opiniach widzę, że to nie tylko moje odczucia.

  1. Patrycja ★☆☆☆☆

    Jedynym plusem jest to że apteka jest czynna całodobowo, na tym koniec, zacznę od tego że obsługa - głównie starsza Pani, to jedna wielka porażka, miała problem sprawdzić dostępność leku (z recepty wystawionej z SORu) mówiąc że mam sobie zajechać sprawdzić do innego miasta, w niedzielę. Dodam że kupowałam leki już nie raz w tej aptece i za każdym razem jest jakiś problem z tą Panią gdy na nią trafię, czas przejść na emeryturę i odpocząć.

  2. Szymon Niemczyk ★★★★★

    W aptece tej panuje przyjazna atmosfera, a personel zawsze służy fachowym doradztwem oraz informacją dotyczącą leków i suplementów diety. Co ważne, ceny leków są naprawdę konkurencyjne, co z pewnością przyciąga klientów. Zalety całodobowej apteki, takie jak dostępność i fachowa pomoc, zdecydowanie przeważają nad ewentualnymi niedogodnościami. Dlatego też z całą pewnością polecam tę aptekę każdemu, kto potrzebuje szybkiej i skutecznej pomocy farmaceutycznej o każdej porze dnia i nocy.

  3. Pietrucha ★★★★★

    Apteka jest jedyną całodobową apteką w okolicy. Dzięki temu, można liczyć na pomoc farmaceutyczną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ja się czasami nie dziwie, że personel po całym dniu pracy w aptece może być zmęczony, przez co nie zawsze pracownicy mają uśmiechniętą buzię. Mimo to, zawsze stają na wysokości zadania i zapewniają profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo, ja z całą pewnością polecam ją każdemu, kto szuka wygodnego i bezpiecznego sposobu na załatwienie spraw związanych z farmakologią w każdej sytuacji

  1. Gracjan Wania ★★★★★

    W aptece jest teraz znacznie łatwiej i szybciej zrealizować zamówienia, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w nagłych przypadkach. Wystarczy jedno wejście do apteki, by uzyskać pełną informację na temat dostępności leku oraz otrzymać profesjonalną poradę farmaceutyczną. Warto zwrócić uwagę na to, że w aptece widać, iż personel jest bardzo uprzejmy i chętnie udzielają pomocy oraz rad w doborze odpowiedniego leku. Ceny OK, polecam

  2. Piotr Macura ★★★★★

    Jako stały klient całodobowej apteki, z przyjemnością mogę stwierdzić, że w ostatnim czasie znacznie poprawiła się jakość obsługi oraz dostępność leków. Ceny w aptece są naprawdę konkurencyjne, a to z pewnością dzięki przystąpieniu do sieciówki PRIMA.

  3. Tori JadeCat ★☆☆☆☆

    Błagam niech inna apteka będzie 24 dobowa bo ta to porażka . Jak już trzeba jechać to i tak zostaniesz złe potraktowany.Ja rozumiem zmęczenie bo nocki nie należą do łatwych ale pracownicy tam ZAWSZE są niemili i opryskliwi. Długo wstrzymywałam się z opinia bo stwierdziłam,ze nic nie wniesie.jak musicie kupić w nocy ok jedzcie bo wiadomo ze TRZEBA dla zdrówka a czasem życia nawet ale liczcie się z naprawdę niemiła obsługa.

  1. Agnieszka Gabzdyl ★☆☆☆☆

    Jakby się dało dałabym ocenę minusową. 5 rano, recepta na krople z nocnej opieki w Skoczowie na ostre zapalenie ucha, na stronie ktomalek lek dostępny. Przyjeżdżam do apteki, do okienka podchodzi starsza pani, która nawet nie patrząc co jest na recepcie już mówi, że tak myślała, że tego leku nie ma, oczywiście żadnego zamiennika też nie ma( Nawet nie poszła do komputera ani na regał popatrzeć). Po wejściu do auta dokonałam rezerwacji na ktomalek i jestem ciekawa czy będzie potwierdzona. Szkoda nerwow i drogi, omijać szerokim łukiem!!!( To już nie pierwsza taka sytuacja z tą panią). Edit; Po godzinie 7 rano lek magicznie się znalazł w aptece. Potwierdzona rezerwacja na ktomalek i po kontakcie telefonicznym upewnilam się czy lek jest do odbioru. Kpina!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Farmarosa?

Farmarosa znajduje się przy Bobrecka 27, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Farmarosa?

Można skontaktować się z Farmarosa pod numerem +48 338 582 765

Jak można dotrzeć do Farmarosa?

Do Farmarosa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements