Bardzo polecam sklep 4F! Obsługa na najwyższym poziomie, a szczególne słowa uznania należą się pani Aleksandrze. Niesamowicie sympatyczna, pomocna i zaangażowana – doradziła mi idealnie, z pełną cierpliwością i profesjonalizmem. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Ogórek ★★★★★
-
Marcin P. ★★★★★
Polecam ten sklep,bardzo miła,pomocna obsługa,bezproblemowa wymiana kurtki na inny rozmiar
-
Michał Mashkin ★★★★★
Bardzo miła pomocna obsługa
-
Magda Sprycha ★☆☆☆☆
Obsługa to nieporozumienie. Nie ma co liczyć na pomoc sprzedawcy. Klient musi biegac miedzy przebieralnią, a sklepem w poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru, a 3 sprzedawców przy kasie urządza sobie pogaduszki. Zero chęci pomocy. Nie polecam
-
Magdalena Sprycha-Barcik ★☆☆☆☆
Obsługa to nieporozumienie. Nie ma co liczyć na pomoc sprzedawcy. Klient musi biegac miedzy przebieralnią, a sklepem w poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru, a 3 sprzedawców przy kasie urządza sobie pogaduszki. Zero chęci pomocy. Nie polecam
-
Sebastian Matejko ★★★☆☆
kupiony produkt zapowiada się ok, jakość wyjdzie w praniu, natomiast obsługa sklepu jest tragiczna. młoda blondynka za kasą miała minę jakby została zesłana do gułagu. stała cały czas przy kasie aż do momentu kiedy zbliżylismy się z produktem do zapłacenia, wtedy musiało się jej przypomnieć, że musi poprawić kurtki na wieszakach (przeszła przez wszystkie regały i dosłownie pomacała wszystkie kurtki), wróciła do kasy, 0 powitania, 0 jakichkolwiek słów, po skasowaniu nie potrafiła nawet odpowiedzieć 'do widzenia'. pierwszy raz kupowałem w tym sklepie cokolwiek, nie zapowiada się na kolejny.
-
mr. fingers ★★★☆☆
kupiony produkt zapowiada się ok, jakość wyjdzie w praniu, natomiast obsługa sklepu jest tragiczna. młoda blondynka za kasą miała minę jakby została zesłana do gułagu. stała cały czas przy kasie aż do momentu kiedy zbliżylismy się z produktem do zapłacenia, wtedy musiało się jej przypomnieć, że musi poprawić kurtki na wieszakach (przeszła przez wszystkie regały i dosłownie pomacała wszystkie kurtki), wróciła do kasy, 0 powitania, 0 jakichkolwiek słów, po skasowaniu nie potrafiła nawet odpowiedzieć 'do widzenia'. pierwszy raz kupowałem w tym sklepie cokolwiek, nie zapowiada się na kolejny.
-
Aleksandra Wiatrak ★☆☆☆☆
Masakra 4 pracowników facetów może 20 24 lata i chyba nie wiedzą co robi a i gdzie się znajdują jako ekipa i zespół doradców handlowych tworzących matkę 4F wiele wymagają do życzenia. Przez niewiedzę oraz obojętność firma traci konsumentów. szkoda bo był to do dziś fajny sklep . Nie polecam chyba że nie potrzebujesz pomocy przy znalezieniu stricte rzeczy która chcesz kupić. A ludziom od góry polecam lepiej szkolić osoby zatrudnione bądź dodawać im pewności siebie bo jak narazie poziom 1.
-
Aleksandra Kozub ★☆☆☆☆
Masakra 4 pracowników facetów może 20 24 lata i chyba nie wiedzą co robi a i gdzie się znajdują jako ekipa i zespół doradców handlowych tworzących matkę 4F wiele wymagają do życzenia. Przez niewiedzę oraz obojętność firma traci konsumentów. szkoda bo był to do dziś fajny sklep . Nie polecam chyba że nie potrzebujesz pomocy przy znalezieniu stricte rzeczy która chcesz kupić. A ludziom od góry polecam lepiej szkolić osoby zatrudnione bądź dodawać im pewności siebie bo jak narazie poziom 1.
-
remigiusz gruszka ★★★★★
Duży wybór asortymentu Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 4F?
4F znajduje się przy Sarni Stok 2, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 4F?
Można skontaktować się z 4F pod numerem +48 727 021 724
Jak można dotrzeć do 4F?
Do 4F można dotrzeć, korzystając z poniższego linku