P. Agnieszka poziom ekspert! Dzięki za udane zakupy!
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Gumiński ★★★★★
-
Agata ★☆☆☆☆
Niedawno chciałam kupić kurtkę, której ostatnia sztuka była dostępna w tym właśnie sklepie stacjonarnym. Niestety, mimo dostępności kurtka była przez kilka tygodni zarezerwowana przez tajemniczą "stałą klientkę" przez co nie dało się jej kupić (mimo, że system pokazywał, że kurtka jest w magazynie). Pierwszy raz spotykam się z czymś takim.
-
Mateusz Wąsowski ★☆☆☆☆
Obsługa dramat, chcesz załatwić problem z przedmiotem kupionym przez sklep internetowy? Proszę dzwonić na infolinię to nie nasz problem skoro kupił to Pan przez sklep internetowy. Na przyszłość zapraszamy stacjonarnie, wtedy takie rzeczy od ręki załatwimy. Dodając do tego bardzo arogancki, podniesiony ton głosu - otrzymujemy dramatyczny poziom obsługi. Nigdy więcej tego sklepu, nigdy więcej marki Wittchen.
-
Katarzyna Ganobczyk ★☆☆☆☆
Bardzo rzadko wystawiam opinie, ale w tym przypadku obsługa była tak niemiła, że gdyby nie fakt, że potrzebowałam walizkę na już, odwróciłabym się na pięcie i wyszła. Pani (prawdopodobnie kierowniczka/managerka) obsługująca sklep jest skrajnie nieuprzejma, momentami nawet agresywna w swoich odpowiedziach. Zdenerwowana pytaniami o cenę czy wymiary. Zdecydowanie polecam zakupy przez internet, można oszczędzić sporo nerwów. Na pewno nie wrócę!
-
Anna Jaroszek ★☆☆☆☆
Bardzo opryskliwa obsługa która nie bardzo jest skora aby poszukać np innych kolorów produktów, aby coś pokazać. Można odnieść wrazenie iż panie uważają klientów za głupich i zawracających głowę. Dodatkowo mnóstwo kartonów w sklepie. Jak na dość drogi sklep mogłoby być dużo lepiej.
-
EDYTA ZAWIŁA ★★★★★
Polecam sklep. Duży wybór skórzanych wyrobów, galanteria, ubrania. Pięknie wykonane torebki. Bardzo miła obsługa oraz podejście do klienta. Profesjonalnie i kompetentnie.
-
Tomasz Kosior ★★★★★
Bardzo dobry sklep. Profejsonalna obsługa i pomoc przy zakupach. Przy kupnie torebki dla żony przedstawiono atuty każdej z wybranych torebek, doradzono co sprawdzi się najlepiej w konkretnych sytuacjach( wyjście na miasto, do restauracj, do kina). Wybór był wtedy łatwiejszy. Bardzo dobra pomoc przy zakulie osoby znające sie na rzeczy o co ostatnio trudno w sklepqch. Polecam
-
Agnieszka ★★☆☆☆
Zaskoczył mnie całkowity brak profesjonalizmu ze strony pracowników sklepu. Nie zostałam poinformowana o tym że portfel który kupuje zabrano z ekspozycji. Nie zaoferowano żadnego rozwiązania ( była to ostatnia sztuka ). Poprosiłam o zamówienie nowego. Przy odbiorze mnóstwo tłumaczenia i pytań mimo wcześniejszych zapewnień że " nie będzie żadnego problemu " . Ponownie niemiła obsługa.
-
Wojciech Pa ★★★★★
Polecam salon w Gemini BB, świetna i sprawna obsługa, podobnie jak doradztwo, super pomoc w sprawie reklamacji, więc bez strachu kupiłem drugą walizkę. Jakość bardzo dobra, jednak chyba jeszcze nikt nie zaprojektował walizki odpornej na lotniskową "obsługę"
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres WITTCHEN?
WITTCHEN znajduje się przy Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do WITTCHEN?
Można skontaktować się z WITTCHEN pod numerem +48 518 022 566
Jak można dotrzeć do WITTCHEN?
Do WITTCHEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku