Pierwszy raz zamówiłam sweter z tej formy, wygląda pięknie!!! Bardzo miekki, nie gryzie, mam nadzieję ze bedzie sie nosił dobrze !!!
Zdjęcia
Opinie
-
Marta ★★★★★
-
Justyna Janikow ★★★★★
Jestem zachwycona produktami z tego sklepu:) Najlepsza czapeczka, jaką kiedykolwiek miałam. Przechodziłam w niej już dwa sezony, była kilka razy prana i noszona non stop, a wyglada dalej świetnie i jest bardzo wygodna, nie uciska. A sweterek trzykolorowy to mój ulubiony:) Dodatkowy plus, rzeczy pieknie pachną, ale nie jest to chemiczny intensywny zapach, od którego boli głowa;)
-
Joanna Heidtman ★★★★★
Wow!! Całym sercem będę Was popierać i u Was kupować. Rynek zasiany chłamem z chin (ostatnia czapkę, która kupiłam z znanej firmie handlowo-odzezowej był z chin, kosztowała bóg wie ile i kaszmiru było co kot napłakał), a tu..... WSPANIALE, z uwaga i czułością wykonane czapki, świetna jakość i do tego PIĘKNIE zapakowane, serce się cieszy. Oby tak dalej! - a ja chętnie zapoznam się (i innch:) z Waszymi szalami i swetrami... Dziękuję!
-
Ola Kasprzak ★★★★★
Mam czapkę i sweter od Piumo i w końcu zimy nie są mi straszne. Czapka nie elektryzuje włosów i nie “gryzie” - mam ją już drugi sezon i nadal wygląda jak nowa. Sweterek jest lekki, ale mimo to niesamowicie grzeje – idealny na chłodniejsze dni, a jego intensywny kolor jest nie do podrobienia. Jakość materiałów i wykonania jest dla mnie na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam Piumo każdemu, kto szuka ciepła i komfortu!!
-
dorota czajka ★★☆☆☆
Nie jestem zadowolona z czapki i szala. Plus za miękkość wełny i kolor wyrobu, ale czapka straciła fason w pierwszym sezonie użytkowania. Jest rozciągnięta i nieestetycznie odstaje. Szalik na końcach też się rozciągnął, tyle że nie rzuca się to w oczy. Przy próbie reklamacji, firma odpowiedziała, że wady wynikają ze złej pielęgnacji. Posiadam kilka ubrań wełnianych i wiem jak je prać i pielęgnować.
-
Paulina D ★★★★★
Produkty z najwyższej jakości materiałów, mega cieplutkie i pięknie zapakowane - zakup szala Sofia okazał się świetnym wyborem. Serdecznie polecam!
-
Paweł ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kupiłem 6 czapek (po 3 dla mnie i przyjaciółki) żeby wybrać która w rzeczywistości będzie dla nas najlepsza. Wybraliśmy 2, a pozostałe 4 odesłaliśmy na nasz koszt. Nie dostałem maila z potwierdzeniem otrzymania zwrotu, nie dostałem odpowiedzi na swojego maila z pytaniem czy dotarł, minęło 17 dni kalendarzowych od otrzymania paczki przez Piumo, a zwrotu 455 zł jak nie było, tak nie ma. Bardzo popsuli moje pierwsze pozytywne wrażenie z zakupów.
-
Izabela B. ★☆☆☆☆
Ja nie polecam. Czapka, którą zakupiłam w zeszłym roku, którą użytkowałam sporadycznie i którą pielęgnowałam zgodnie z zaleceniami producenta jest rozciągnięta i wygląda bardzo nieatrakcyjnie. Jest mi przykro. Czapka nie była tania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piumo?
Piumo znajduje się przy Wapienicka 20, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piumo?
Można skontaktować się z Piumo pod numerem +48 781 777 080
Jak można dotrzeć do Piumo?
Do Piumo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku