Spodnie się po jedynym dniu zniszczyły nie pozdrawiam waszego sklepu i życzę wam jak najgorzej
Zdjęcia
Opinie
-
Unity Unity ★☆☆☆☆
-
Tom K ★☆☆☆☆
Jestem ogromnie rozczarowany wizytą w sklepie Bershka. Oznaczenia działów męskich i damskich są bardzo nieczytelne, a ubrania obu płci są ze sobą wymieszane. Trudno się zorientować, gdzie kończy się sekcja męska, a zaczyna damska. Zakupy w takich warunkach stają się męczące i chaotyczne. W sklepie tej marki spodziewałbym się lepszej organizacji i jasnego podziału kolekcji. Mam nadzieję, że Bershka zwróci uwagę na ten problem i poprawi oznaczenia, bo obecna sytuacja naprawdę zniechęca do odwiedzin.
-
juliaxbx ★☆☆☆☆
obsługa powinna być wymieniona, albo zwrócona im uwaga. szczególnie niskiej kobiecie stojącej na przymierzalni. krzyczenie do klientów ILE RZECZY PANI MIERZY, PO PRZYMIARCE ODWIESIĆ NA WIESZAK. to są jaja? mam kulturę i robię to zawsze, ale nie życzę sobie takich opryskliwych w dodatku aroganckich krzyków w moją stronę.
-
Amelia Nowosiak ★☆☆☆☆
Wczoraj 15 minut przed zamknięciem sklepu zaistniała nie przyjemna sytuacja, chciałam przymierzyć dwie pary dresów a Pani z obsługi arogancko odpowiedziała że nie mogę ponieważ przymierzalnia była już nie czynna. Mam wrażenie że Pani z obsługi chciała zamknąć sklep równo z czasem zamknięcia i opuścić pracę, co nie powinno mieć miejsca w żadnej innej pracy. Niestety przez tą Panią firma straciła pieniądze.
-
DARIUSZ KOJDER ★★★★★
Jeden z wielu sklepów firmy Bershka.Modne i na czasie ubrania i nie tylko.Duzo nowości o przystępnej cenie.Duzy wybor
-
Beata Lutek ★★★★★
Super wyprzedaże!niestety długo trzeba stać w kolejce do kasy!!!!mimo dobrej opinii polecam sklep Bershka w galerii katowickiej
-
ola kozak ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła obsluga złe zwracanie sie do klienta.
-
Joanna K. ★☆☆☆☆
Nigdy więcej. Moje dzieci zostały wyproszone ze sklepu za brak maseczki mimo tłumaczenia, że nie mogą jej nosić. Panie są ekspedientkami, sanepidem i policją w jednym. Nie ma podstaw prawnych do takiego postępowania. Zresztą obsługa ogólnie pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam.
-
Anna F ★☆☆☆☆
Długa kolejka do kasy o godzine 13 w tygodniu, jedna kasa otwarta, zero obsługi na sklepie. Stoi po kątach rozmawiając ze znajomymi. Mimo, prośby otwarcia kasy, nie otworzono jej. Kasjer bardzo powolny, flegmatyczny przyjmował zwrot. Obsługa komentowała między sobą moją prośbe o otwarcie kasy jednak ją zignorowała. Nie polecam. Nie pracowali przez miesiąc widocznie zapomnieli jak się prawidłowo wykonuje tą czynność.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bershka?
Bershka znajduje się przy Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bershka?
Można skontaktować się z Bershka pod numerem +48 334 842 164
Jak można dotrzeć do Bershka?
Do Bershka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku