Dobry sklep. Ale mógł by być trochę lepiej zaopatrzony.
Opinie
-
Billy MLP ★★★★☆
-
Wiktoria K. ★☆☆☆☆
Panie nie reagują na to co robią pijani faceci w sklepie. Sama byłam świadkiem, gdy policja w sklepie szukała danej osoby a ekspedientki chowały poszukiwaną osobę na zapleczu. Paranoja. Pijaczki jedzą bułki w sklepie na oczach obsługi na co sprzedawczynie nic, jeszcze się śmieją. Potem te bułki kupują klienci. Sama jako klient zareagowałam a obsługa ZERO ODZEWU. Brał BHP, zapraszamy sanepid. Kobiety na kasie krzyczą na cały sklep śmiejąc się z klientów. Gdzie szefostwo?
-
Eryk ★☆☆☆☆
Pani na mięsnym chyba nie widziała dawno sanepidu.Krojąc sobie żeberka do domu gołymi rękami nie myjąc ich pokroiła mi szynkę,podziękowałam i oddałam.Sklep dla osiedlowych żuli i tyle w temacie
-
Marcin N ★☆☆☆☆
Niestety moje relacje z tym lokalnym sklepem nie są najlepsze. Rzadko korzystam, a jak musze to niestety powtarza się schemat niezgodności paragonu/płatności z stanem oferowanym w sklepie. Już nawet nie mam siły zwracać na to uwagi, wchodząc do tego sklepu po prostu zakładam, że zapłacę coś innego wskazuje cena na towarze. Normalne - nie, rzeczywiste - tak. Wyposażony w tą wiedzę kupuję jak muszę. Czyli BARDZO RZADKO.
-
Amelka Mikula ★★★☆☆
Nie pamiętam co tam było ale daje 3
-
Anka ★★☆☆☆
Wiecznie brakuje cenówek lub różnią sie od faktycznej ceny (oczywiście na niekorzyść klienta). Obsługa średnia; za wyjątkiem jednej dziewczyny która jest ok. Zdarza się że obsługują pijaczków poza kolejniścią bo tak a klienci w kolejce nie mają nic do gadania. Gdyby w biedrze były wędliny na wagę to w ogóle bym tam nie chodziła. Już nie mówiąc o przeterminowanej coli która stała w lodówce na sklepie przez miesiąc
-
Niko ★★☆☆☆
Wiecznie brakuje cenówek lub różnią sie od faktycznej ceny (oczywiście na niekorzyść klienta). Obsługa średnia; za wyjątkiem jednej dziewczyny która jest ok. Zdarza się że obsługują pijaczków poza kolejniścią bo tak a klienci w kolejce nie mają nic do gadania. Gdyby w biedrze były wędliny na wagę to w ogóle bym tam nie chodziła. Już nie mówiąc o przeterminowanej coli która stała w lodówce na sklepie przez miesiąc
-
MNIETEK moje games ★☆☆☆☆
Czy pracuje jeszcze pani co okrada podpitych klientów,i wiecznie myli się z wydawaniem reszty na swoją korzyść.Co do obsługi to tam nad każdym pracownikiem powinien stać Kapo.
-
paglow (pagloww) ★☆☆☆☆
Patologia. Wiecznie stado meneli pod sklepem. Brud i niemiła obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Premium?
Delikatesy Premium znajduje się przy Ofiar Katynia 6, 35-209 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Premium?
Można skontaktować się z Delikatesy Premium pod numerem +48 691 993 175
Jak można dotrzeć do Delikatesy Premium?
Do Delikatesy Premium można dotrzeć, korzystając z poniższego linku