Często chodzę do tej żabki. Jest tam miła obsługa, jest czysto, ceny takie same jak w wszystkich żabkach. Hot dog dobry, asortyment zazwyczaj duży. Ale najlepsze to jest to że bardzo często tam są moje ulubione bardzo dobre batoniki serki w czekoladzie❤️❤️❤️. Też mi się bardzo podoba to że można sobie usiąść i zjeść, są stoły i krzesła. Bardzo polecam!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Аліна Пасічнюк ★★★★★
-
Mikołaj Smorąg ★☆☆☆☆
Kolega miał zamiar spożyć hot-doga z sosem jalapeno. Niestety na przeszkodzie stanęła mu pani sprzedawczyni która dodała mu do hot-doga tyle sosu że mu się zaczęło na wszystkie strony wylewać tak jakby wdepł w błoto . Serdecznie nie polecam bo koleka ma spodnie pobrudzone zielonym sosem jak by się zsikał na zielono. Nie polecam :)
-
Monika Makówka ★☆☆☆☆
Kiedyś to była moja ulubiona Żabka… od dzisiaj już nie, Pani na zmianie o godzinie 10 we wtorek (21 stycznia) po zadaniu normalnego pytania powiedziała chamsko i śmiejąc się prosto w twarz ,,to co widać, przychodzą państwo do żabki i nie wiedzą po co?” Tak jakby to co chce kupić było zawsze na stanie, a ja powinnam wiedzieć lepiej, a niżeli osoba sprzedająca i pobierająca za to pieniądze (choć w tym przypadku wypłata do wykonywanej pracy powinna wynosić równe 0 XD). Taka osoba nie powinna pracować w obsłudze klienta! Dopóki ta pani będzie w niej pracować moja noga, jak również moich znajomych więcej tam nie postanie!!!!!! Nie pozdrawiam
-
xyz ★★☆☆☆
Żabka jak żabka, niestety jeśli chodzi o obsługę to totalna katastrofa… Pani Karolina ostatnio nalała mi do hot-doga tyle sosu ze ubrudziłam sobie kurtkę, podłogę w sklepie i schody przed wejściem, na dodatek sosu było aż tyle, że jego resztkę na koniec ściągałam serwetką. Przychodzę do tej żabki codziennie od 2 lat i za każdym razem kupuje to samo, po czym i tak Pani pyta mnie o dokument w celu potwierdzenia wieku, to nie jest największy problem, ta Pani po prostu chyba jest tam zatrudniona ze względu na swoję zaświadczenie o niepełnosprawności umysłowej.
-
Michał Kozek ★★★★★
Bardzo miła i szybka obsługa.
-
Karolina Piotrowska ★★★★★
Mili kasjerzy, jest czysto, polecam te żabkę bardzo ją lubię i cieszę się że to akurat ta żabka jest moją osiedlowa
-
Karolina Jurkowska ★☆☆☆☆
Parówki do hot-dogów kręcą się chyba po dwa dni, nieświeże bułki spleśniałe. Niech chłopak przy kasie się cieszy że nie miałam czasu się wrócić.
-
Weronika Szwed ★★★★★
Byłam w wielu Żabkach ale ta jest jedną z najlepszych. Miła obsługa i wszystko jest na swoim miejscu.
-
Natalia Kanicka ★☆☆☆☆
Niby wszystko fajnie, porządek, duży asortyment, ale hot dogi są podawane niesmaczne, zimne, bułka lodowata jeszcze, kabanos zimny. Już nie wspomnę o hot dogach robionych w niedziele, byle jak byle sprzedać, robione na szybko. Ostatani zakup hot doga skończył się zwrotem go do kibla... To był najgorszy hot jaki kiedykolwiek został przeze mnie zakupiony w tym sklepie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Adama Asnyka 2, 35-001 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku