Z całego serducha polecam MEGA Biuro Podróży. Skuszona postami z różnymi ofertami wypoczynku, postanowiłam napisać. Pani Magda zajęła się moją rezerwacją jakbym była klientem VIP. Przedstawiła oferty dopasowane do moich oczekiwań, wskazanych miejsc, których jeszcze nie odwiedziłam i przede wszystkim do mojego budżetu. Niczego nie narzucała, jeśli już to proponowała. Oferta Coral Travel spełniła wszystkie nasze oczekiwania. LOT czarterem, transfer, hotel, wyżywienie, opieka rezydenta. Wszystko było na Tip Top. Ten pobyt był tak udany bo Pani Magda z MEGA wysłuchała naszych potrzeb i taką ofertę dla nas dobrała. Jeszcze raz polecam i skorzystam ponownie na pewno. Pozdrawiam i bardzo dziękuję
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Sekuła- Lewińska ★★★★★
-
Wiola Sz ★★★★★
Kolejne wakacje zapewnia nam biuro Mega i kolejny raz jesteśmy zadowoleni z obsługi. Wakacje za każdym razem udane. Polecam
-
0001jacek ★★★★★
Profesjonalna obsługa, fachowe i rzeczowe doradztwo, super wczasy
-
Karolina Karolina ★★★★★
Bardzo polecam ! Co roku kupujemy wakacje w tym biurze i jak zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie, ! Panie bardzo miłe i cierpliwe nawet dla najbardziej niezdecydowanego klienta ;) Polecam z całego serca.
-
Kasia Kotas ★☆☆☆☆
Nie polecam biura podróży. Właścicielka nie ma podejścia do klienta, nie można oczekiwać pomocy po zakupie wycieczki. Brak profesjonalizmu i szacunku.
-
Cyprian Tucki ★☆☆☆☆
Witam serdecznie, Nie polecam tego biura nikomu. Wszystko jest dobrze jak jest dobrze. W sytuacji kiedy pojawia się problem, biuro lekceważy klienta. Pani w biurze podała błędne informacje i nie wzięła za nie odpowiedzialności. Przed wylotem obiecywano nam pełne wyżywienie do końca pobytu (all inclusive) tymczasem okazało się że w dniu wylotu mamy tylko śniadanie. Wylot mamy o 20:40 jesteśmy w siedmioro osób w tym trójka malych dzieci. Po napisaniu maila do właścicielki biura otrzymaliśmy bezczelna odpowiedź, że można przedłużyć dobę ( o czym wszyscy doskonale wiemy). Zawiodłem się na całej linii jeśli chodzi o podejście do klienta - totalny brak profesjonalizmu i jakiejkolwiek interwencji w naszej sprawie. Wykupienie posiłku czy przedłużenie doby to żaden majatek, ale dlaczego mam płacić za coś co rzekomo jest w cenie wycieczki? Dla mnie biuro "mega" jest skreślone i nikt z mojej rodziny nie wykupi u nich wycieczki. Co więcej znajomych również poinformuje, aby omijali szerokim łukiem to biuro. Dla nich liczą się pieniądze, a nie renoma i dobro klienta. Czysty kapitalizm! Zysk uświęca środki.
-
Kinga ★☆☆☆☆
Nie polecam tego biura podróży nikomu. Nie dość, że jak juz popełnia błąd to zamiast skontaktować się i spokojnie porozmawiać i sprawę zalatwic to od razu Pani tam pracująca wyskakuje z pretensjami. Proszę się zastanowić nad osobami, które zatrudniaja Państwo do pracy, bo to się w głowie nie mieści, że tak ta Pani potrafi klienta nekac, mimo że organizator wycieczki zapewnił nas, że jest wszystko uregulowane i nie ma sprawy, to ona nas nęka. Proszę wszystkim uważać na tą Panią tam pracującą, bo nikomu nie życzę takiego traktowania, mimo że błąd leżał po jej stronie i nie potrafiła tego na początku załatwić polubownie. Jeszcze raz NIE POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mega. Przedsiębiorstwo turystyczno - usługowe?
Mega. Przedsiębiorstwo turystyczno - usługowe znajduje się przy Bolesława Chrobrego 7, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mega. Przedsiębiorstwo turystyczno - usługowe?
Można skontaktować się z Mega. Przedsiębiorstwo turystyczno - usługowe pod numerem +48 323 263 060
Jak można dotrzeć do Mega. Przedsiębiorstwo turystyczno - usługowe?
Do Mega. Przedsiębiorstwo turystyczno - usługowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku