Wiele już wycieczek z biurem za mną, ostatnia Budapeszt - moje marzenie - to duże rozczarowanie. Zdecydowanie dla emerytów, tempo zwiedzania powolne, wszystko się kręci wokół szukania toalety co 15 minut, zwiedzanie 3 kościołów dziennie, zero zwiedzania wieczorem/w nocy. Pół dnia w hali z pamiątkami, na dobrą kawę na mieście brak czasu, zostaje supermarket 10 min. Pan przewodnik też pozostawia wiele do życzenia chyba z racji wieku. W Pradze pamiętam pani przewodnik była świetna w zeszłym roku. Info kto będzie pilotem powinno być zawarte w opisie przed zakupem. Na plus tylko hotel no i samo miasto.
Zdjęcia
Opinie
-
Kłos ★★☆☆☆
-
Izabela Łysak ★★★★★
Wczasy z biurem Marco to najlepszy wybór. Wypoczynek w Chorwacji był boski. Fantastyczna organizacja. Super hotel w Podgorze. Cała obsługa na najwyższym poziomie. Pan Rafał - rezydent - bardzo pomocny. POLECAM!
-
Arczi ★★★★★
Wróciliśmy właśnie z wczasów w Chorwacji w miejscowości Tucepi. Pierwsze nasze wczasy za granicą organizowane przez biuro podróży Marco. Dojazd na miejsce wypasionym autokarem w którym nie brakowało niczego bardzo wygodne miejsca super kierowcy. Pilot Pan Zbyszek na bardzo wysokim poziomie informował nas o wszystkich atrakcjach po drodze i pięknych miejscach. Podróż przebiegła szybko i w fantastycznej atmosferze. Na miejscu w Chorwacji czekał już na nas rezydent Pan Rafał który w najmniejszych szczegółach opowiadał o tym miejscu i służył pomocą w dzień i w nocy o każdej porze. Hotel Aqua rezydent klimatyzowany z przepięknym widokiem na morze Adriatyckie obsługa bardzo miła i pomocna niczego nie brakowało. Wyżywienie przepyszne i smaczne. Polecam biuro podróży Marco to nasze nie zapomniane wakacje i już planujemy kolejne na przyszły rok.
-
x Minto x ★★★☆☆
Wycieczka 3 dniowa w 2022r. Węgry. Ogólnie było całkiem fajnie. Przewodnik sympatyczny, który posiada bardzo duża wiedzę o Węgrzech. Chyba też prowadził winne wyprawy z tego co pamiętam. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, ale doczepić się muszę klimatyzacji w pokojach. U nie których osób śmigała ona fajnie ze w 5 min pokój cały był wychłodzony. My chyba mieliśmy ją zepsuta. Wycieczka była by jeszcze lepsza gdyby było więcej czasu dla siebie. Mało atrakcji, bardzo dużo zwiedzania co było męczące.
-
Magda Krysta ★★★★★
Cudowny czas spędzony w Pradze. Bardzo sympatyczna pani przewodnik. Z pewnością jeszcze skorzystamy z państwa usług. Pozdrawiamy .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Marco. Biuro podróży?
Marco. Biuro podróży znajduje się przy Szkolna 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Marco. Biuro podróży?
Można skontaktować się z Marco. Biuro podróży pod numerem +48 338 110 454
Jak można dotrzeć do Marco. Biuro podróży?
Do Marco. Biuro podróży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku