Opinie

  1. Kłos ★★☆☆☆

    Wiele już wycieczek z biurem za mną, ostatnia Budapeszt - moje marzenie - to duże rozczarowanie. Zdecydowanie dla emerytów, tempo zwiedzania powolne, wszystko się kręci wokół szukania toalety co 15 minut, zwiedzanie 3 kościołów dziennie, zero zwiedzania wieczorem/w nocy. Pół dnia w hali z pamiątkami, na dobrą kawę na mieście brak czasu, zostaje supermarket 10 min. Pan przewodnik też pozostawia wiele do życzenia chyba z racji wieku. W Pradze pamiętam pani przewodnik była świetna w zeszłym roku. Info kto będzie pilotem powinno być zawarte w opisie przed zakupem. Na plus tylko hotel no i samo miasto.

  2. Izabela Łysak ★★★★★

    Wczasy z biurem Marco to najlepszy wybór. Wypoczynek w Chorwacji był boski. Fantastyczna organizacja. Super hotel w Podgorze. Cała obsługa na najwyższym poziomie. Pan Rafał - rezydent - bardzo pomocny. POLECAM!

  3. Arczi ★★★★★

    Wróciliśmy właśnie z wczasów w Chorwacji w miejscowości Tucepi. Pierwsze nasze wczasy za granicą organizowane przez biuro podróży Marco. Dojazd na miejsce wypasionym autokarem w którym nie brakowało niczego bardzo wygodne miejsca super kierowcy. Pilot Pan Zbyszek na bardzo wysokim poziomie informował nas o wszystkich atrakcjach po drodze i pięknych miejscach. Podróż przebiegła szybko i w fantastycznej atmosferze. Na miejscu w Chorwacji czekał już na nas rezydent Pan Rafał który w najmniejszych szczegółach opowiadał o tym miejscu i służył pomocą w dzień i w nocy o każdej porze. Hotel Aqua rezydent klimatyzowany z przepięknym widokiem na morze Adriatyckie obsługa bardzo miła i pomocna niczego nie brakowało. Wyżywienie przepyszne i smaczne. Polecam biuro podróży Marco to nasze nie zapomniane wakacje i już planujemy kolejne na przyszły rok.

  1. x Minto x ★★★☆☆

    Wycieczka 3 dniowa w 2022r. Węgry. Ogólnie było całkiem fajnie. Przewodnik sympatyczny, który posiada bardzo duża wiedzę o Węgrzech. Chyba też prowadził winne wyprawy z tego co pamiętam. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, ale doczepić się muszę klimatyzacji w pokojach. U nie których osób śmigała ona fajnie ze w 5 min pokój cały był wychłodzony. My chyba mieliśmy ją zepsuta. Wycieczka była by jeszcze lepsza gdyby było więcej czasu dla siebie. Mało atrakcji, bardzo dużo zwiedzania co było męczące.

  2. Magda Krysta ★★★★★

    Cudowny czas spędzony w Pradze. Bardzo sympatyczna pani przewodnik. Z pewnością jeszcze skorzystamy z państwa usług. Pozdrawiamy .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Marco. Biuro podróży?

Marco. Biuro podróży znajduje się przy Szkolna 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Marco. Biuro podróży?

Można skontaktować się z Marco. Biuro podróży pod numerem +48 338 110 454

Jak można dotrzeć do Marco. Biuro podróży?

Do Marco. Biuro podróży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements