Opinie

  1. Lidia Linek ★★★★★

    Apartament zgodny z opisem, a nawet ładniejszy! Czysto, pachnąco i przyjemnie ciepło. Wygodne łóżka to ogromny plus. Lokalizacja blisko centrum. Obsługa przemiła, kontakt z panią gospodarz wzorowy. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy!

  2. Manolo ★★★★☆

    Opinia tylko i wyłącznie dotyczy zamówionego jedzenia.Schabowy z ziemniakami i kapustą, cena 39zł.Sam schabowy to taki średniak , ładnie wygląda na talerzu, ale wygląd to nie wszystko, coś trzeba poprawić,a napewno panierkę, ziemniaki ok, za to kapusta to petarda. Jeżeli będzie jeszcze okazja to wpadnę tam na podwójną kapustę z ziemniakami (bez kotleta) :-) Obsługa bardzo miła , a czas oczekiwania w naszym przypadku ok 10min.

  3. Anna ★★★☆☆

    ocena dotyczy obiadu - nie pokoi. poprawny, smaczny (szczególnie pulpety w sosie koperkowym). schab "mocno oszukany" - połowa to ogromna panierka. porcje nieco małe (taka ilość ziemniaków dla faceta po zejściu ze szlaku-słabo) - z pewnością nie jest to obiad wart 39 zł jednak cena nie jest wyższa niż w innych obiaktach, więc na tle samego Szczyrku - ok. Obsługa bardzo miła i krótki czas oczekiwania - to zdecydowanie na plus!

  1. Michał Stós ★★★★☆

    Moja ocena dotyczyć będzie tylko i wyłącznie baru. Z jednej strony nie ma się do czego przyczepić. Obsługa miła, dania smaczne, ale nieporywające. Oceniam jednak na 4 gwiazdki, ponieważ wg mojej oceny jest tu dość drogo. Za 4 dania z napojami zapłaciliśmy tylko 15 zł mniej niż w restauracji nieopodal. I nie jest to tak, że tutaj zamówiliśmy pełne posiłki, a w restauracji gofry. Więc jeśli miałbym wybierać... Na pewno duży plus za szybkość wydawania posiłków.

  2. Barbara Karasińska-Duda ★★★★★

    Lokal z pysznym jedzeniem,polecam danie bacy z pysznym plackiem ziemniaczanym i super miękkim mięskiem,porcja bardzo duża,estetycznie podana.Kawka przepyszna z super słodkościami,a Pan przyjmujący zamówienia bardzo miły,cierpliwy i uprzejmy.Z pewnością wrócimy.Polecam w 100 procentach.

  3. Luk Wi ★★★★☆

    Zamówiliśmy Jadło Drwala, oraz zestaw dnia. Jadło Drwala zakłada się z płaca ziemniaczanego, gulaszu i zestawu surówek. Zestawem dnia była zupka pomidorowa oraz kurczak, ziemniaki i zestaw surówek. Wszystko było smaczne. Porcje warte tej ceny.

  1. Anna Janta-Taflińska ★★★★☆

    Jedzenie w porządku, ale nie robiło szału, a porcje były niewielkie. Sytuację ratują adekwatne ceny- jest to jedno z tańszych miejsc w okolicy. Jest to niezłe miejsce do zjedzenia czegoś w Szczyrku, ale raczej nie jeśli ktoś lubi zjeść sporo i dobrze.

  2. Eliza Błażejewska ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce do którego z pewnością będziemy wracać! Dania obiadowe pyszne, porcja wręcz ogromna i w przystępnej cenie. Następnego dnia wróciliśmy na ciasto (po obiedzie już nie zmieściliśmy) i również było pyszne. Wisienką na torcie jest naprawdę przemiła obsługa! Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA?

Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA znajduje się przy Myśliwska 17A, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA?

Można skontaktować się z Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA pod numerem +48 504 109 363

Jak można dotrzeć do Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA?

Do Bar-Kawiarnia Pensjonat BASIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements