Na pewno duże porcje, do tego świeże i w bardzo dobrej cenie. Zawsze kilka dań do wyboru, całość na parterze, miejsce ustronne więc nie ma tłumów.
Zdjęcia
Opinie
-
DARIOUCH DRUZGIK ★★★★★
-
Adam ★★★★★
Lokal odkryłem zupełnie przypadkowo, idąc na dworzec. Gdy otworzyłem drzwi, nikt nie musiał mnie do środka zapraszać, zrobił to dobiegający z wewnątrz zapach, który od razu pobudził moje kubki smakowe. Zamówiłem zestaw dnia za 25 zł i określę, to w dwóch słowach... PYSZNIE I TANIO! Porcja jak w domowych warunkach, smaczna jak obidy u śp.babci. Polecam
-
vrrezzi ★★★★☆
jedzenie bardzo pyszne i da się najeść. ceny bardzo przystępne, bo za 25 zł dostaniesz zupę i drugie danie. obsługa bardzo miła i uprzejma. jedyne co do poprawy to atmosfera w lokalu. mieszkam w bielsku od 18 lat i zawsze myślałam że ten lokal jest nieczynny bo tak wygląda z zewnątrz. niestety w środku wygląd również ponury… mimo tego polecam jeśli chcą się państwo najeść za dobre pieniądze :))
-
W. P. ★★★★★
Jedzenie wyśmienite,porcje solidne a ceny bardzo przystępne!! Danie dnia kosztuje 25 zł. Bardzo dobra lokalizacja blisko dworca kolejowego jedzonko bardzo smaczne.
-
Agnieszka Dubicka ★★★★★
Bardzo duże porcje, niskie ceny (zestaw dnia) - wzięłyśmy samo II danie i naprawdę najadłyśmy się do pełna! O 15:00 było sporo miejsc wolnych. Jest łazienka. Jedzenie otrzymuje się chwilę od zamówienia, u nas był krótki czas oczekiwania. Polecamy! Na miejscu: Zestaw dnia (zupa + główne danie) - 25zl Zestaw dnia -> II danie 21zl Zestaw dnia -> zupa 7 zł Kompot -> 3 zł
-
Grzegorz Duraj ★★★★★
Przesympatyczna obsługa, cena względem konkurencji najlepsza. Bardzo duże porcje, które są naprawdę pyszne! Serdecznie Polecam!
-
mila kulba ★★★★★
Super atmosfera w restauracji, miła obsługa, jedzenie wyśmienite, kotlety i rolady bardzo smaczne, rosół pycha, jak u babci!! Polecam z całego serca jeśli ktoś chce zjeść dobry domowy obiad.
-
Alicja Tymińska ★★★★★
Niesamowita knajpa! Razem z moimi przyjaciółkami zjadłyśmy najlepsze placki ziemniaczane i wspaniale spędziłyśmy czas!!!
-
Joanna Sajewicz ★★★★★
Pyszne placki ziemniaczane, super obsługa! Bardzo domowe, przyjemne miejsce blisko dworca. Na pewno kiedyś wrócę:))
-
Paulina Loranc ★★★★★
Wczoraj otrzymaliśmy koryto zamówione u Pani Agnieszki i byliśmy pod wrażeniem! Przywóz na czas, wszystko pięknie zapakowane i estetycznie podane, bardzo duża ilość dodatków do mięs: surówek, pierogów, klusek śląskich oraz ziemniaków. Na pewno przy następnej okazji koryto zamówimy z tej strony :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja „Zamów i Masz”?
Restauracja „Zamów i Masz” znajduje się przy Podwale 55, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja „Zamów i Masz”?
Można skontaktować się z Restauracja „Zamów i Masz” pod numerem +48 537 311 717
Jak można dotrzeć do Restauracja „Zamów i Masz”?
Do Restauracja „Zamów i Masz” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku