Opinie

  1. DARIOUCH DRUZGIK ★★★★★

    Na pewno duże porcje, do tego świeże i w bardzo dobrej cenie. Zawsze kilka dań do wyboru, całość na parterze, miejsce ustronne więc nie ma tłumów.

  2. Adam ★★★★★

    Lokal odkryłem zupełnie przypadkowo, idąc na dworzec. Gdy otworzyłem drzwi, nikt nie musiał mnie do środka zapraszać, zrobił to dobiegający z wewnątrz zapach, który od razu pobudził moje kubki smakowe. Zamówiłem zestaw dnia za 25 zł i określę, to w dwóch słowach... PYSZNIE I TANIO! Porcja jak w domowych warunkach, smaczna jak obidy u śp.babci. Polecam

  3. vrrezzi ★★★★☆

    jedzenie bardzo pyszne i da się najeść. ceny bardzo przystępne, bo za 25 zł dostaniesz zupę i drugie danie. obsługa bardzo miła i uprzejma. jedyne co do poprawy to atmosfera w lokalu. mieszkam w bielsku od 18 lat i zawsze myślałam że ten lokal jest nieczynny bo tak wygląda z zewnątrz. niestety w środku wygląd również ponury… mimo tego polecam jeśli chcą się państwo najeść za dobre pieniądze :))

  1. W. P. ★★★★★

    Jedzenie wyśmienite,porcje solidne a ceny bardzo przystępne!! Danie dnia kosztuje 25 zł. Bardzo dobra lokalizacja blisko dworca kolejowego jedzonko bardzo smaczne.

  2. Agnieszka Dubicka ★★★★★

    Bardzo duże porcje, niskie ceny (zestaw dnia) - wzięłyśmy samo II danie i naprawdę najadłyśmy się do pełna! O 15:00 było sporo miejsc wolnych. Jest łazienka. Jedzenie otrzymuje się chwilę od zamówienia, u nas był krótki czas oczekiwania. Polecamy! Na miejscu: Zestaw dnia (zupa + główne danie) - 25zl Zestaw dnia -> II danie 21zl Zestaw dnia -> zupa 7 zł Kompot -> 3 zł

  3. Grzegorz Duraj ★★★★★

    Przesympatyczna obsługa, cena względem konkurencji najlepsza. Bardzo duże porcje, które są naprawdę pyszne! Serdecznie Polecam!

  1. mila kulba ★★★★★

    Super atmosfera w restauracji, miła obsługa, jedzenie wyśmienite, kotlety i rolady bardzo smaczne, rosół pycha, jak u babci!! Polecam z całego serca jeśli ktoś chce zjeść dobry domowy obiad.

  2. Alicja Tymińska ★★★★★

    Niesamowita knajpa! Razem z moimi przyjaciółkami zjadłyśmy najlepsze placki ziemniaczane i wspaniale spędziłyśmy czas!!!

  3. Joanna Sajewicz ★★★★★

    Pyszne placki ziemniaczane, super obsługa! Bardzo domowe, przyjemne miejsce blisko dworca. Na pewno kiedyś wrócę:))

  1. Paulina Loranc ★★★★★

    Wczoraj otrzymaliśmy koryto zamówione u Pani Agnieszki i byliśmy pod wrażeniem! Przywóz na czas, wszystko pięknie zapakowane i estetycznie podane, bardzo duża ilość dodatków do mięs: surówek, pierogów, klusek śląskich oraz ziemniaków. Na pewno przy następnej okazji koryto zamówimy z tej strony :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja „Zamów i Masz”?

Restauracja „Zamów i Masz” znajduje się przy Podwale 55, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja „Zamów i Masz”?

Można skontaktować się z Restauracja „Zamów i Masz” pod numerem +48 537 311 717

Jak można dotrzeć do Restauracja „Zamów i Masz”?

Do Restauracja „Zamów i Masz” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements