Centrum, urocze wnętrze, miła obsługa. Dobra kawa, pyszne lody i bardzo dobry torcik malinowo-pistacjowy. Polecam serdecznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Beata G ★★★★★
-
Agnieszka Okrzesik ★★★★★
Pyszne i kremowe lody, ciekawe smaki, w tym fantastyczny rabarbar i obłędna kremówka. Obsługa bardzo miła. Wystrój przytulny, trochę vintage, w przyjemnej biało-seledynowej tonacji.
-
Ola Kat ★★★★★
Jak ja kocham to miejsce ❤️♡ Zacznę od tego, że jest to rodzinny biznes prowadzony w klimatycznej , pieknie urządzonej kawiarni w samym rynku. Właściciele i cały team to wspaniali ludzie i aż się chce tam wracać chociażby po kolejny uśmiech. Ale hola hola ktoś powie, że nie po to się chodzi do takiego miejsca i z ogromną przyjemnością muszę powiedzieć że desery, torty, tarty i ptysie są na najwyższym poziomie. Ostatnio nawet stwierdziłam że ptyś, który tam jadlam z kremem przekladanym masą z czarnej porzeczki był takim niebem w buzi, że będę o nim śniła po nocach tak jak o torcie pistacjowo malinowym i malinowym z kremem z palonym masłem. Lody też przepyszne te na gałkę i te z automatu borówkowo-śmietankowe to sztoooos. Nie wiem jak Wam się udało osiągnąć tak pyszny smak ale BRAWO :) Miejsce prowadzone z pasją, sercem i cudownym podejściem i uśmiechem do klienta i najlepszymi słodkościami i kawką. Z całego mojego słodkiego serca polecam :)
-
Michał ★★★★★
Najlepsze lody w okolicy! :) 7 zł gałka , 8 zł smaki "premium" , niebo w ziemi jak to mawiał klasyk.
-
Kasia Mati ★★★★★
Pyszne lody, rewelacyjna obsługa i niesamowity klimat miejsca sprawia że chce się tu wracać
-
Олександра Подобрій ★★★★★
bardzo ładny obiekt, super niskie ceny, bardzo smacznie, ciepło, klimatycznie) Nie wiedziałam nawet, co wziąć. możesz wygodnie pracować, odpoczywać, czytać)
-
Loreta Tomankiewicz ★★★★☆
Kawa pyszna, lody na gałki ok, ceny standardowe. Bardzo dobra lokalizacja, w samym centrum. Niestety kremówka była nieświeża i pozostawiła niesmak.
-
Anna T. ★★★★☆
Lemoniady bardzo dobre, natomiast ciasto nie powaliło mnie, jadłam oreo, koleżanki brownie i tez miały podobne zdanie. Ogólnie spoko, ale przy zamówieniu Pani zapomniała wydać nam lody, trzeba było się upominać, mimo ze nie było ludzi poza nami. Także 4/5. Dobre lody ratują sytuację.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat smaków?
Warsztat smaków znajduje się przy Rynek, 32-650 Kęty, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztat smaków?
Można skontaktować się z Warsztat smaków pod numerem +48 502 360 070
Jak można dotrzeć do Warsztat smaków?
Do Warsztat smaków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku