Nie polecam . Schabowy gruby nierozklepany niezjadliwy i miejscami różowy... ziemniaki zimne . Kapusta zasmażana bez smaku . Devolay zjadliwy ale bez szału. Byliśmy 2 razy i już nie odwiedzimy . Miła obsługa
Zdjęcia
Opinie
-
Beata ★★☆☆☆
-
Justyna M. ★★★★☆
Bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie przy pustej sali, sos w plackach zbyt rzadki, poprawcie to, bo placuszki ogólnie dobre domowe
-
Krzysztof ★★☆☆☆
Trafiliśmy do zajazdu po wcześniejszym przeczytaniu opinii na google, wydawało nam się, że dobrze trafiliśmy, niestety tylko wydawało. Może kucharz miał zły dzień a może go nawet nie było, jednak nasze porcje były jedynie zjadliwe, nawet nie da się tego naciągnąć do 3 gwiazdek bo nikomu jedzenie nie smakowało. Placek po góralsku czy zbójnicku nie pamiętam jak się nazywał w menu był bardzo słaby, jedynie zjadliwe bo smaku to nie miało żadnego, placek jak guma, mięso wieprzowe też nie specjalne, ryba która zamówiliśmy niby łosoś hmm jakoś też im nie wyszedł, smażony w grubej panierce po prostu nieeeee. Kwaśnica okropna, rosół to woda i makaron. Miejsce z zewnątrz prezentuje się nie najgorzej, wewnątrz też jest spoko, pani z obsługi widać że się starała, ale niestety jeszcze raz jedzenie im tu nie wychodzi! Może specjalizują się w czymś innym, ale nasze jedzenie było na tyle słabe, że nie mogę polecić tego zajazdu. Niestety ponad 200zł wydane w tym zajeździe nijak się ma do zaserwowanego jedzenia, odradzam ten zajazd, chyba, że ktoś chce się zatrzymać jedynie na bezalkoholowe piwo, 2 gwiazdki za parking i kącik dla dziecka.
-
Pierre Oneq ★☆☆☆☆
Wziąłem barszcz z jajkiem i pierogi z mięsem. Nie wiem, z ktorego roku było jajko w moim barszczu ale nie smakowało jakby to był rocznik bieżący. Pierogi tragedia - nie dorównywały nawet w połowie tym jakie mozna dostać w biedronce. Farsz dno smakowe i chrząstka na chrząstce + dostałem z litrem wody na talerzu. Wystroj lokalu podobny do tego farszu z pierogów. Omijać szerokim łukiem.
-
Grzegorz Preisler ★★★★★
Wracamy w to miejsce od lat. Zawsze można tu pysznie zjeść. Wszystko świeże i smaczne a porcje wyjątkowo duże. Polecam!
-
Irek Kładź ★★★★★
Bardzo ładny lokal przy trasie Skoczów-Brenna. Dobre jedzenie, duże porcje, miła obsługa. Dwudaniowy obiad (barszczyk z pasztecikiem i schabowy z dodatkami) ciężko zjeść w całości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zajazd Pod Brzymami?
Zajazd Pod Brzymami znajduje się przy Górecka 23, 43-438 Brenna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zajazd Pod Brzymami?
Można skontaktować się z Zajazd Pod Brzymami pod numerem +48 338 536 515
Jak można dotrzeć do Zajazd Pod Brzymami?
Do Zajazd Pod Brzymami można dotrzeć, korzystając z poniższego linku