Opinie

  1. Marcin ★☆☆☆☆

    Po piętnastu minutach oczekiwania przy barze zrezygnowaliśmy. Dzwoniłem kilka razy wg wskazań zapisanych odręcznym pismem na kartce ale bez rezultatu. Stoliki zewnętrzne pełne oczekujących więc nie byliśmy jedyni w takiej sytuacji. Opuściliśmy lokal i poszliśmy do konkurencji za rzeczką.

  2. Magdalena Go ★☆☆☆☆

    Jedzenie bez smaku, kompletnie. Nuc kometnie nie bylo doprawione, dziwie sie wlascicielowi ze nie zmieni kucharza bo tego typu opinie juz w zeszlym roku byly. Ceny nie adekwatne do jakości. Muzyka bardzo głośna, nie słychać własnych myśli. Nie polecam.

  3. Milena (Trynithy) ★★★★★

    Swietne miejsce,polozone w bardziej ustronnym miejscu. Super obsluga, smaczne jedzonko i piwko, fajna muzyczka.Ceny rozsądne

  1. Monika Handy ★☆☆☆☆

    Omijać szerokim łukiem. Długi okres oczekiwania na posiłek. Jedzenie beznadziejne, bez smaku. O części naszego zamówienia panie na kuchni zapomniały i na pstrąga z pieca czekałam półtora godziny. Też zestaw surówek to poprostu porażka. Tak więc gładka dekoracje talerza a nie zestaw surówek. Rolada także bez smaku. Byliśmy grupą 8 osób i każdy wyszedł zawiedziony.

  2. Mieczysław Żyła ★★★★★

    Smaczne i tanie posiłki. Polecam!

  3. Ania Paszek ★★★★★

    Miła obsługa, jedzenie pyszne. Ceny przystępne.

  1. tom duf ★☆☆☆☆

    Obsługa nie mila, zabiegana, oczekiwanie na jedzenie od 1 h do 1,5h każdy otrzymał porcje w innym czasie. Po łyżkę do zupy trzeba było iść do kuchni. Obsługa chodziła z jedzeniem i pytała czy ktoś zamawiał rybę itp. Jedzenie podane mało apatycznie w kotlecie że schabem brak jakiegokolwiek sosu. W środku wrzątek na zewnątrz zimniejszy, nie znam się ale podchodzi pod użycie mikrofali. Nie otrulismy się ale na mln procent nie powrócimy.

  2. Wiktor Uhanski ★★☆☆☆

    Dania, które powinny być przynoszone według kolejności, są podawane losowo. Jedzenie takie sobie. Średnio życzliwa obsługa.duze zamieszanie, wystarczy kogoś zatrudnić a nie tłumaczyć się tłumem :)

  3. Karina Jeleń ★★★★★

    miła obsługa dobre jedzenie prosta karta menu.polecam pstrąga i sałatkę grecką

  1. Aleksandra Fałaga ★☆☆☆☆

    Zamówione jedzenie było niesmaczne, pomijając fakt, ze dostaliśmy zimne potrawy. A obsługa była dość olewająca. Nieprzyjemne miejsce. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Karczma Malwa nad Potokiem?

Karczma Malwa nad Potokiem znajduje się przy Jatny 11, 43-438 Brenna, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Karczma Malwa nad Potokiem?

Można skontaktować się z Karczma Malwa nad Potokiem pod numerem +48 517 232 968

Jak można dotrzeć do Karczma Malwa nad Potokiem?

Do Karczma Malwa nad Potokiem można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements