Restauracja bardzo słaba pod kątem obsługi oraz jakości i świeżości jedzenia. Ceny niskie, czas oczekiwania akceptowalny natomiast to koniec. Miałem okazję być gościem wraz z moją rodziną i znajomymi. Trafił się surowy schabowy, ziemniaki przesolone. Do tego jedno zamówienie zostało błędnie zapisane i przyszło z kuchni coś innego. Komunikacja z obsługą utrudniona. Byłem świadkiem jak barmanka zwraca się do klienta który właśnie podszedł z pytaniem - „proszę Pana ja nie wiem, ja tu pracuje krótko”. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Furgoł ★★☆☆☆
-
Damian Lehmann ★☆☆☆☆
Dziwię się skąd takie dobre opinie :/ - czas oczekiwania na filet z kurczaka w panierce ponad godzinę - kotlet bez smaku, zero przypraw a panierka to 80% kotleta co widać na zdjęciu - frytki suche i jednocześnie mega tłuste jakby odsmażone któryś raz - starsza Pani za barem ignoruje klientów bo rozmawia o pierdolach ze swoimi klientami Po 30min musiałem szukać toalety! Szczerze nie polecam i na pewno nie wrócę!!!
-
Agnieszka Panek ★★★★★
Bardzo klimatyczna restauracja. W środku czysto i nowocześnie. Trafiłyśmy na rezerwację całego lokalu a mimo to właścicielka nas obsłużyła. Devolay przepyszny, ziemniaczki również oraz surówka. Zamówiłyśmy również kawę,która również była bardzo smaczna. Pozdrawiamy gorąco właścicielkę. Na pewno jeszcze wrócimy.
-
mayamaya ★★★☆☆
Była niedziela pełna turystów i choć w restauracji nie było już tłumów, to i tak czekaliśmy 2h na zamówione jedzenie, nikt nas o czasie oczekiwania wcześniej nie poinformował, ani też potem nie przeprosił... Ale rolada, kluski i modro - niebo w gymbie!
-
MrBastek30 ★★★★★
Przepyszne domowe obiady kuchni polskiej . Lokal czysty i zadbany. Obsługa miła i pomocna. Polecam , bo ja wrócę na pewno
-
K Ż ★★★★★
Rewelacyjna Obsłga. Lokal czyściutki ,dania kuchni polskiej - doslownie jak w domu, porcje spore i ceny dość niskie . Polecam Serdecznie
-
Iwona Za ★★★★★
Pyszne i świeże jak domowe, bardzo duże porcje, ceny bardzo umiarkowane , jeszcze tam wrócę ,polecam
-
Krzysztof Mayer ★★★★☆
Położenie blisko centrum miasta i w pobliżu dużego parkingu to dodatkowe plusy tego lokalu. Wlasne parasole i stoliki na świeżym powietrzu. Kuchnia bardzo dobra, produkty świeże. Porcje duże. Ceny umiarkowane. Wystrój wewnętrzny trochę prosty. Brak obrusów. Ale sa serwetki. Desynfekcja rąk jest możliwa ( co jest istotne w czasach pandemi Covid19). Podsumowując: zawitam tu znowu.
-
Judyta Stronczek ★★★☆☆
Zamówiłam jedzenie z dowozem. Czas oczekiwnia: ponad godzina. Pani, która przyjmowała zamówienie była bardzo miła. Wybrane placki po węgiersku okazały się bardzo przeciętne. Największym minusem byla ilość sosu. Praktycznie nie było go widać ani czuć. Co prawda porcje duże ale 22 zł za trzy placki, łyżkę sosu i surówkę to zdecydowanie za dużo. Należy poprawić to danie. Barszcz i kotlet drobiowy w porządku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Sułtan?
Restauracja Sułtan znajduje się przy Dworcowa 3, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Sułtan?
Można skontaktować się z Restauracja Sułtan pod numerem +48 322 104 459
Jak można dotrzeć do Restauracja Sułtan?
Do Restauracja Sułtan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku