Impreza rodzinna i firmowa : Bardzo dobre jedzenie, przyjazny lokal z klimatem i ofertą na każdą potrzebę. Super obsługa, począwszy od organizacji a skończywszy na obsłudze w trakcie przyjęcia. Jest usytuowany trochę na uboczu co jest korzystne, ponieważ nikomu nie przeszkadza ewentualny hałas.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Ligocka ★★★★★
-
domino bielsko ★★★☆☆
Porcje na dowóz za tę cenę - miniaturowe. Dla prowadzących dietę anorektyczną może i dobre, ale dla na normalnego faceta wypadałoby wziąć półtorej porcji.
-
Bartek FCB ★★★☆☆
Koperty naleśnikowe... W zasadzie powinno się nazywać koperta naleśnikowa, bo była jedna wielkością niewiele się różniła od krokieta. Jeżeli chodzi o smak to nie można się przyczepić, bardzo smaczne ale nie za tą cenę.
-
MARX ★★★★★
Fantastyczne miejsce. Obsługa na najwyższym poziomie. Nie spotkałem się z prośbą która nie została spełniona. Bardzo polecam to miejsce z uwagi na szerokie spektrum możliwości organizowania różnorakich imprez okolicznościowych. Jak dla mnie 10/10 P.S. Łatwo to miejsce pominąć bo jest troszkę schowane. ;)
-
Bartek J ★★★★★
Jestem w pełnym szoku 2 zupki do wyboru cena za zupkę.... 6 zł co najbardziej mnie zdziwiło rosolek przepyszny byliśmy przejazdem na szybką zupkę ale z czystym sumieniem polecam lokal !!!
-
Basia Chrząszcz ★★★★★
Jedzenie pyszne: i na co dzień i przy okazji uroczystości. Bardzo kompetentna obsługa. Polecam szczerze.
-
Agnieszka Klapa ★☆☆☆☆
Jedzenie masakra. Zamówiliśmy fileta firmowego, okazało się że to jakiej połączenie fileta drobiowego z wieprzowiną, pełno żył. Dziwnie przyprawiony, na mięsie placki z pieprzu. Ziemniaki i surówki znośne. Jak na obiad w tygodniu to w tych cenach można zjeść w lepszych knajpkach w BB.
-
Trikmann ★☆☆☆☆
Po zarezerwowaniu restartauracji na imprezę właściciel zadzwonił i powiedział że impreza się nie odbędzie ponieważ sala jest zarezerwowana dla kogoś innego. Właściciel niesłowny i arogandzki.
-
David Vasco ★☆☆☆☆
Zamówienie na 3 obiady złożone o 11.33, info o dostawie od Pani przyjmującej zamówienie - będzie na miejscu za godzinę góra półtorej (odległość wynosi ok 3km), o godz 13.50 - telefon co się dzieje z zamówieniem, dania dalej u nich leżą, jeszcze Pani mówi, że to nie ich wina.... godzina 14.45 - nie ma znaku zamówienia. Omijajcie z daleka !!!
-
STANISŁAW WULKIEWICZ ★★★★★
Sylwester 2022/2023 Super jedzonko kelnerki nie chodziły tylko można powiedzieć że biegały dj grał Super więc czego chcieć więcej wybawieni pojedzeni żal był wracać do domu polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Obiady Radosna?
Obiady Radosna znajduje się przy Międzyrzecka 134a, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Obiady Radosna?
Można skontaktować się z Obiady Radosna pod numerem +48 512 132 222
Jak można dotrzeć do Obiady Radosna?
Do Obiady Radosna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku