Opinie

  1. Daniel Pytel ★★★★★

    Zupa kwaśnica naprawdę pyszna nie rozwodniona, duże kawalki ziemniaków i miesa od żeberek. Schabowy z ziemniakami smaczny ale brakowało mu czegoś domowego, nie umiem tego wytłumaczyć, buraczki przepyszne kwaśne i chrzanowe. Ogromny plus to możliwość kompozycji zestawu dnia, wybieramy zupę i dodatki do dania drugiego.

  2. Wojtek Kwiatkowski ★★★★☆

    Trochę droższy bar mleczny a ceny jak w Warszawie. Dobre jedzenie, obsługa całkiem miła.

  3. Witold Puzoń ★★★★★

    Kilka dni temu przypadkiem trafiłem do Zupolandii i... miłe zaskoczenie. Uprzejma obsługa i dobra muzyka cichutko grająca w tle zrobiły bardzo dobre pierwsze wrażenie. Ale do meritum. Jedzenie bajeczne. Zamówiłem zupę cebulową z grzankami. Niebo w gębie. Na drugie danie jadło drwala. Placki chrupiące, smażone na bieżąco, podane ze słuszną porcją mięciutkiego mięsa i ogórkiem kiszonym. Byłem zachwycony zarówno smakiem jak i ilością jedzenia. W kolejnych dniach skosztowałem także żurku i grochowej. Nie wiem która była najlepsza. Wszystkie smakowały wyśmienicie i same w sobie były już sycące. Nie odpuściłem też schabowego i drobiowego. Oba kotlety palce lizać. A wszystko to w cenie niespełna 30 PLN za zestaw (zupa+ drugie danie) Są też wspaniałe naleśniki i pierogi. Te z pieczarkami i serem po prostu obłędne. I sporo sporo więcej. Z pełną odpowiedzialnością polecam ten klimatyczny lokal w centrum miasta. Ja na pewno będę tu wracać. Pozdrowienia dla obsługi. Robicie świetną robotę dziewczyny.

  1. Bożena Ochenkowska ★★★★★

    Miejsce dla wszystkich, którzy chcą zjeść bardzo smaczne, domowe obiady. Bardzo sympatyczna obsługa. Jedzenie pyszne, świeże. Ceny konkurencyjne w stosunku do restauracji w centrum Bielska. Warto wstąpić na pyszny obiad! Wybierając "danie dnia" każdorazowo zupa gratis

  2. Slavian Archer ★★★★★

    Rewelacja. Pyszny Gołąbek i placki z gulaszem. Troche musielismy poczekać, ale naprawde warto było.Jakość i sowite porcje w naprawde uczciwej cenie. Polecamy gorąco. Napewno tu wrocimy

  3. DARIUSZ KOJDER ★★★☆☆

    Dobra lokalizacja .Przeciętne jedzenie chociaż wybór duży.Ceny uważam dość duże.Ogolnie można wpaść na szybko coś zjesc

  1. Bartłomiej Zaleski ★★★☆☆

    Dosc dziwne miejsce, odwiedzone troche przypadkiem, w ramach czegos na maly głód czyli zupki: krem z brokulow (taki sobie..), pomidorowa (bardzo smaczna i ewidentnie z pomidorow, a nie przecieru, duzy plus!!), serwowane na szybko, dostepne 2 wielkosci porcji (dla dzieci mniejsze), dosc szerokie menu, kilka rodzajow zupek dostepne codziennie, ale: miejsce zupelnie bez klimatu, charakter barowy, troche zimno, ponuro, na podlodze kartony gdy pada.., ceny zdecydowanie budzetowe - wiec duzo zalezy kto czego oczekuje: ja potrzebowalem czegos "domowego" i dobrego, na szybko i po drodze, wiec w moim przypadku sie sprawdzilo ;)

  2. L D ★☆☆☆☆

    W miejscu dosyć dużo ludzi, menu ciekawe, porcje dosyć duże. Niestety jedzenie katastrofa- placki ziemniaczane doprawione przyprawa maggi, sztuczne sosy. Kotlety brokułowe tylko widziały brokuła z mrożonki. Zamówiliśmy 3rozne zestawy i w zasadzie jadalny był smażony ser z frytkami. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zupolandia?

Zupolandia znajduje się przy Cechowa 11, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zupolandia?

Można skontaktować się z Zupolandia pod numerem +48 790 777 003

Jak można dotrzeć do Zupolandia?

Do Zupolandia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements