Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat przychodni weterynaryjnej Chiron-VET w ktorej przeprowadzałem sterylizację moich kotek. Od samego początku wizyty byłem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz miłej obsługi. Pani i Pan Weterynarz dokładnie wyjaśnili mi cały proces sterylizacji, odpowiadając na wszystkie moje pytania i rozwiewając wątpliwości, co bardzo mnie uspokoiło. Ich podejście do moich kotek było pełne empatii – czułem, że traktują je z ogromną troską i zrozumieniem. Nie tylko zadbali o ich zdrowie, ale także o ich komfort przed i po zabiegu. Po sterylizacji dokładnie omówili ze mną zalecenia dotyczące opieki, co było dla mnie niezwykle pomocne. Jestem bardzo zadowolony z usług tego gabinetu i z czystym sumieniem mogę go polecić innym właścicielom zwierząt. Profesjonalizm, empatia i zaangażowanie w pracę osób tam pracujacych naprawdę godne podziwu! Dzìękuje
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz Sudek ★★★★★
-
Karo 5820 ★★★★★
Polecam z całego serca. Lekarze godni zaufania. Dużo wizyt mamy za sobą u Państwa zarówno kontrolnych jak i gdy się coś działo. Zawsze służono dobrym słowem i profesjonalną wiedzą. Widać że kadra ciągle się szkoli i wie co robi. Nikt mnie nie wyśmiał gdy przyszłam z moim ukochanym psem bo wydawał mi się nieswój, zrobiono mu kompleks badań i dążono do tego by wykluczyć wszystkie możliwe diagnozy. Jeśli komuś zależy na podejściu do zwierzęcia jak do czującej istoty którą właściciel dąży wielką miłością i chcę czuć się zaopiekowany to tylko w tej przychodni!
-
Misstrz 23 ★☆☆☆☆
Jeśli chodzi o badania krwi jak i odrobaczanie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednakże ekstrakcję zębów stanowczo ODRADZAM. Kot mial stan zapalny w jamie ustnej i kamień nazębny. Zęby były usuwane dwukrotnie. Po pierwszym zabiegu nie było poprawy mimo stosowania mocnych leków (w tym sterydy!). Po drugim zabiegu zostały usunięte wszystkie zęby oraz dalej były stosowane leki - poprawy brak, kot nie chciał jeść z bólu. Pani weterynarz zaleciła podawanie tylko suchej karmy, aby dziąsła po zabiegu się „utwardziły”. (Nadmienię że koty nie piją wystarczająco dużo płynów dlatego powinny czerpać je z pożywienia tj. mokrej karmy + po zabiegu gdzie dziąsła powinny się goić, twardy pokarm raczej nie polepszy sprawy). Całkowity koszt: 1100 zł. Skonsultowałem się z inną przychodnią w Mielcu w której od razu zalecono zrobienie zdjęcia RTG, które wykazało zapalenie okostnej z powodu źle wykonanego zabiegu ekstrakcji (zostawione korzenie), przez co kot cierpiał i nie było widocznej poprawy. Po współpracy z panią stomatolog, usunięciu przez nią korzeni i przepisaniu leków, kot wrócił do zdrowia i jest w stanie normalnie jeść mimo braku zębów. P.S. Pan doktor który wykonywał oba zabiegi nie ma sobie nic do zarzucenia i twierdzi, że zabieg wykonał poprawnie mimo okazania mu zdjęcia RTG gdzie pozostawione były korzenie. Reasumując strata pieniędzy, czasu i przede wszystkim zdrowia kota. NIE POLECAM.
-
Danuta Dr ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam tej weterynarz. Nasze doświadczenie z Panią weterynarz było bardzo niepokojące i frustrujące. Nasz pies Roki wszedł na coś ostrego, co wbiło mu się w łapę i zaczęło powodować problemy. Oto chronologia naszych wizyt: 11.06.2024 - 224 zł: Rana pod opuszkami łapy. Pani weterynarz sprawdziła, co się dzieje, przetarła ranę, podała zastrzyki oraz maść, żeby rana się zagoiła. Dół łapy się wyleczył. 17.06.2024 - 105 zł: Na górze łapy pojawił się ropiejący bąbel. Pani weterynarz uśpiła psa, rozcięła bąbel i zostawiła go na 1,5 godziny, ale nic nie wyszło. Dostał zastrzyki antybiotykowe, które nie przyniosły efektu. 26.06.2024 - 115 zł: Brak poprawy. Pani weterynarz sprawdziła łapę, podała zastrzyki i zaleciła kupienie tabletek (antybiotyków). Powiedziała, żeby brać je przez tydzień, a jeśli nic nie wyjdzie, to będzie myśleć, co dalej robić, prawdopodobnie ścinając górkę. Pies brał tabletki przez tydzień, ale nie było żadnych zmian. Podczas jednej z wizyt, po podaniu zastrzyku usypiającego, Pani weterynarz skomentowała, że teraz pies jest grzeczny, co było bardzo nie na miejscu i nieprofesjonalne. 15.07.2024 - Nowy weterynarz: Nowy weterynarz bez problemu znalazł i usunął dużego kłosa z łapy, podając antybiotyk na zagojenie rany. Nie podano żadnych zastrzyków do domu ani tabletek. Łapka sama się zagoiła, a na kontrolę dostaliśmy maść. Po jej użyciu łapka była zdrowa. Łączny koszt u nowego weterynarza to 95 zł, podczas gdy u pierwszego zapłaciliśmy 444 zł i straciliśmy dużo nerwów, nie widząc żadnej poprawy u Rokiego. Podsumowując, brak profesjonalizmu i kompetencji u pierwszej weterynarz kosztował nas czas, pieniądze oraz cierpienie naszego psa. Zdecydowanie odradzam wizyty u tej weterynarz.
-
MIELEC WITA ★☆☆☆☆
Dzwoniąc odebrała pani której powiedziałem że znalazłem kota w lesie w worku i chcę go przygarnąć tylko chcę go zbadać czy nic mu nie jest,pani odpowiedziała mi żebym najlepiej go do lasu odniósł,a jak chce przyjechać. to będę liczony jak za nadgodziny bo było po 14 w sobotę.nie chce mi się nawet tego komentować,weterynarz na peronie pomógł mi bez wachania
-
Łukasz Błachowicz ★★★★★
Chyba najlepsza przychodnia weterynaryjna w mieście. Nie traktują zwierząt jak przedmioty, widać, że rzeczywiście chcą pomóc zwierzęciu. Jak dotąd zawsze bez problemu udawało mi się dostać ze zwierzętami tego danego dnia, bez czekania w kolejkach.
-
Askan Rosenbeiger ★★★★★
Bardzo polecam przychodnie, fachowe doradztwo i podejście do naszych kochanych zwierząt.
-
Aga SŁĄBA ★★★★★
Jedyna przychodnia która przyjęła nas po godzinach.Podziekowania dla pani doktor Marceliny jest pani super.
-
Bear Rawrr ★★★★☆
Profesjonalne podejście, świnka przyjęta w tym samym dniu. Przeszłam od innego weterynarza właśnie do Państwa i bardzo się cieszę bo tamten widocznie nie zna się na świnkach morskich. Tutaj Pani obejrzała dokładnie ząbki wkładając do pyszczka specjalny sprzęt. W konkurencji nikt nie zajrzał jej dalej, skupili się tylko na przednich zębach,zapewne nawet nie widzieli że one mają tyle zębów, świnka była w bardzo złym stanie i w ciągu jednego tygodnia jej masa ciała spadła aż czuć było jej kości. Liczyły się dni i marnując czas na tamtego weterynarza świnki raczej nie było sensu ratować, czekałam z nadzieją że coś się polepszy i myślę że przez niewiedzę ludzi tak się stało. Dopiero tutaj Pani przedstawiła mi konkretnie co i jak, bez zastanowienia, dokładnie zbadana. Niestety wczoraj uśpiłam zwierzątko z wielkim bólem, ale mam ponad rok drugą świnkę i na badania będę chodzić właśnie tutaj. Także polecam do świnek morskich, widać że mają wiedzę oraz że młodsza Pani siedzi tam bo jest zainteresowana zawodem oraz nauką, porównując z innymi weterynarzami... Niestety świnka musiała odejść ale bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję dzwoniąc tutaj. Niestety za późno. Pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia weterynaryjna CHIRON-VET?
Przychodnia weterynaryjna CHIRON-VET znajduje się przy Mickiewicza 32, Kościuszki, 39-300 Mielec, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia weterynaryjna CHIRON-VET?
Można skontaktować się z Przychodnia weterynaryjna CHIRON-VET pod numerem +48 536 997 765
Jak można dotrzeć do Przychodnia weterynaryjna CHIRON-VET?
Do Przychodnia weterynaryjna CHIRON-VET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku