Przesmacznie w przepięknym miejscu:) Wow! Klimatyczna, przestronna restauracja. Kelnerki uśmiechnięte. Potrawy wyśmienite w smaku, „eleganckie na talerzu”, podane w niedługim czasie od złożenia zamówienia. Lokal poleciła nam dziś pani z SFR, za co jesteśmy Jej ogromnie wdzięczni. Będziemy Was polecać i wracać. Dziękujemy całej ekipie.
Zdjęcia
Opinie
-
Alina Biedroń ★★★★★
-
Arkadiusz Litwiniuk ★★★★★
Sympatyczna i pomocna obsługa. Jedzenie bardzo smaczne. Restauracja duża, ze sporym ogrodem i parkingiem.
-
Viola Rozanka ★★★★★
Dzień Niepodległości przy Gęsinie. Bardzo klimatyczny w stylu góralskim lokal z przemiłą obsługą i równie sympatycznym właścicielem który nie bał się na równi z kelnerkami obsługiwać klientów. Wyśmienite jedzenie! Gęsina podbiła nasze podniebienia. Ale rolada, ryba czy zestawy dziecięce również nas zachwyciły. Na pewno tam wrócimy spróbować innych pozycji z menu.
-
MagdalenaAurelia M ★★★☆☆
Zamówione placki z gulaszem były niestety starsznie tłuste. Jedząc kawałki było czuć dużo wypływającego tłuszczu. Gulasz był przeciętny, całe danie było również bardzo słone. Jako dwójka osób zostaliśmy posadzeni pod schodami, powodowało to dyskomfort i myśli że coś może spaść do jedzenia, gdy ktoś po nich chodził- na sali było pełno innych pustych stołów. Pobyt był dość mało komfortowy, osoby obsługujące przenoszą/wynoszą koło stolika krzesła do górnej części lokalu. Jedzenie jak na dość wysokie ceny niestety bardzo słabe.
-
JointBB ★★★☆☆
Jedzenie piekniexwygladajàce ale niestety smakowo nie porywa. Burger był bardzo zwyczajny i nie wart wspominania Naleśniki dla syna również bez szału. Spodziewałem sie czegos lepszego po tym lokalu. Obsługa niestety bardzo zmęczona i pracująca chyba za karę...
-
Wojciech Rosegnal ★★★★★
Piękny zakątek Bielska, wspaniały teren i bezpretensjonalny lokal. Do tego bardzo dobre dania. Zaskoczył mnie szczególnie krokiet z szarpaną wieprzowiną - soczysty, chrupiący i świeży. Pyszny barszcz. Burger z szarpaniną równie wyborny. Świetne menu lunchowe - naprawdę doskonała cebulowa. Polecam z całego serca.
-
Maciej podróżuje i smakuje. Kuchennne Rewolucje ★★★★★
Miejsce bardzo sympatyczne, pięknie zadbany teren wokół. Przyjemna obsługa uśmiechnięta. Jedyny minus zbyt wysokie ceny
-
Marta Piecha ★★★★☆
Miejsce z dużym potencjałem, przede wszystkim ze względu na lokalizację . Jedzenie wyśmienite, natomiast niektóre z potraw oferowane są do sprzedaży w cenie nieadekwatnej do wielkości potrawy, za co odejmuje jedną gwiazdkę. Obsługa bardzo pomocna
-
Kamila Stalmach ★★★★★
Restauracja znajduje się w pięknej okolicy. Bardzo ładny wystrój i miła obsługa. Zamówiony kalafior był bardzo smaczny i ładnie podany. Miejsce warte polecenia, na pewno tu wrócę! :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja White House?
Restauracja White House znajduje się przy Zwardońska 141, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja White House?
Można skontaktować się z Restauracja White House pod numerem +48 517 469 967
Jak można dotrzeć do Restauracja White House?
Do Restauracja White House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku