Zabka zamknięta 30 minut przed czasem
Zdjęcia
Opinie
-
Barbara ★☆☆☆☆
-
Jar ★☆☆☆☆
Nie polecam. Ponad godzina do zamknięcia, a Pani już wygasza piec i nie można zamówić nic na ciepło. I jeszcze jakieś pretensje
-
Klaudia Górzyńska ★☆☆☆☆
Nie polecam godzina 22:15 lodówka zamknięta pytam pani Karoliny grzecznie czy dostanę jeszcze coś z tej lodówki jej odpowiedź to „jeśli pani musi” ani dzień dobry ani dowodzenia… Porażka totalna
-
Marcin Daniel ★★★☆☆
Żabka spoko, ale ta młoda obsługa z dzisiaj z gatunku wybitnie nieprzyjemnych. Wiem, że trudno dzisiaj o pracownika, ale to coś może by się do ZUS-u nadało, ale na pewno nie powinno pracować w sprzedaży
-
Fil ip ★☆☆☆☆
Moje doświadczenie w tym miejscu było niestety bardzo nieprzyjemne. Nie mile panie obsługujące klientów nie sprawiły, że czułem się mile widziany. Brak czasu dla klienta był widoczny, a cały proces zamawiania był niezorganizowany i chaotyczny. Jednak najbardziej rozczarowujące było to, że parówki, które otrzymałem były pomylone. Jako klient oczekuję, że zamawiane produkty będą zgodne z moim zamówieniem, a tutaj niestety nie było tego spełnione. Dodatkowo, jako miłośnik dobrej kawy, bardzo mnie zmartwiło to, że nie podano dobrej jakości kawy. Jej smak był mdły i nieprzyjemny. Oczekiwałem czegoś lepszego, zwłaszcza po zapłaceniu za nią. Kolejnym irytującym czynnikiem było długie oczekiwanie na obsługę. Czasami zdarza się pewne opóźnienie, ale tutaj było to zdecydowanie zbyt długie, co wpłynęło negatywnie na moje doświadczenie. Na koniec, mieszadełko do kawy podane prosto z brudnej ręki było wręcz odrażające. Oczekuję, że obsługa będzie dbać o higienę i czystość, a tutaj niestety było inaczej. Podsumowując, moje doświadczenie w tym miejscu było niezadowalające. Z powodu braku uwagi dla klienta, pomylonych zamówień, złej jakości kawy, długiego czasu oczekiwania i braku higieny, nie mogę polecić tego miejsca. Mam nadzieję, że w przyszłości poprawią swoje standardy obsługi klienta i jakość świadczonych usług.
-
Dariusz Hejduk ★★★★★
Dużo towaru, miła obsługa
-
Leszek Hendzel ★★★★★
Towar zawsze dołożony na pułkach i bardzo miła obsługa.
-
DavidDeePl ★★★☆☆
Żabka ok, mili pracownicy, oprócz pewnego pana, który ciągle wygląda na obrażonego. Już nie mówię zeby chociaż "dzień dobry" powiedział, ale na owy zwrot nie odpowiada. Chyba właściciel co mnie dziwi.
-
Natalka Zejmaa ★☆☆☆☆
Żenująca żabka pani kasjerka nie miła .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka Cafe?
Żabka Cafe znajduje się przy Węglowa 69a, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka Cafe?
Można skontaktować się z Żabka Cafe pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka Cafe?
Do Żabka Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku