Cudowne miejsce! Tak profesjonalnej, uprzejmej i szybkiej pomocy nigdzie nie dostaliśmy jak w tym miejscu. Kadra pracownicza wykwalifikowana na najwyższym poziomie! Polecam z całego serca!
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Tomczyk ★★★★★
-
Anna Maria ★★★★★
Lecznica jak lecznica — tak zawsze myślałam, w końcu bywałam tam rzadko, ponieważ moje zwierzątka były zdrowe i potrzebowały wyłącznie badań kontrolnych. Jednak pewnego dnia wszystko się zmieniło… Mój 12-letni bokser, który jeszcze w kwietniu miał wyniki książkowe, 1 września nagle zachorował. To była chwila — nagły atak, tomograf w Rz i diagnoza, która była dla nas najgorszym momentem w życiu. Dzięki szybkiej reakcji Pani Melanii i całej załogi udało się jednak, że Scooby był z nami jeszcze 39 dni. Dla nas był to bardzo ważny czas, za który ogromnie dziękujemy. Od momentu diagnozy to Pani Melania robiła wszystko, aby nasz Scooby był z nami jak najdłużej. Pomagała, kontrolowała sytuację i wspierała na każdym etapie. W międzyczasie nastąpił drugi atak, podczas którego Pani Melania ponownie bardzo szybko nam pomogła. A ostatniego dnia, gdy stan Scoobiego bardzo się pogorszył, Pani z recepcji przyspieszyła nam wizytę, a od Pani Melanii otrzymaliśmy wiele wsparcia w momencie odejścia naszego członka rodziny. Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie, szczególnie Pani Melanii, która okazała nam wiele wyrozumiałości i serca w tym trudnym czasie.
-
Ewa Chrzanowska ★★★★★
Nasz 12letni piesek z problemami z serduszkiem trafił do bardzo miłej pani doktor w klinice na Echo i został zdiagnozowany . Otrzymaliśmy lekarstwa i natychmiast poczół się lepiej . Bardzo dziękujemy za ppiekę nad naszym Puzelkiem
-
Maria Belina ★☆☆☆☆
Liczą się tylko pieniądze … Podają informacje że w zagrożeniu życia przyjmą poza kolejka. Niestety błędne myślenie, tylko po godzinach i za dodatkowa opłata . Nie ważne że zwierze będzie się męczyć kolejne kilka godzin ..
-
Agnieszka Trebenda ★★★★★
Witam wszystkich. Jeżeli szukasz dobrej Lecznicy dla swojego pupila? to ja bardzo polecam lecznice @Sanwet Michał Gajewski . Przede wszystkim miła atmosfera a Pan dr. Michal przemiły lekarz, bardzo dobry specjalista. Weterynarz jakiego w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć mianowicie: ma wiedzę, umiejętności i odpowiednie podejście do zwierząt. Korzystałam z usług lecznicy w br.kilka razy. Pierwszy raz, gdy mój kot brytyjski przeszedł zabieg kastracji., zabieg oczywiście udany. Kocio przeszczęśliwy jak i jego Pani. Natomiast , w tym tygodniu mój drugi kot przeszedł zabieg usunięcia kamienia oraz kilku zębów. Jestem pod wrażeniem ogromnego serca i wrażliwości, jakie okazuje Pan Doktor Michał oraz Panie Doktor zwierzakom oraz ich zestresowanym właścicielom:-)) Kot po zabiegu szybko wrócił do dawnej aktywności i wprost tryska zdrowiem i energią. Polecam tą lecznice wszystkim zwierzolubom!
-
N W ★★★★★
Korzystam w usług Sanwetu od początku jego istnienia w Sanoku. Wcześniej korzystałam z usług innych lecznic i mogę stwierdzić, że w tym miejscu są odpowiednie osoby na swoich stanowiskach. Jestem zadowolona i moje psy również. Polecam !
-
Monika Zdanowicz ★★★★★
Profesjonalizm, serdeczność i wielka empatia. Lekarze z sercem. Moja Pusia lepiej trafić nie mogła. Dziękuję bardzo!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sanockie Centrum Weterynaryjne SANWET?
Sanockie Centrum Weterynaryjne SANWET znajduje się przy Konarskiego 67, 38-500 Sanok, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sanockie Centrum Weterynaryjne SANWET?
Można skontaktować się z Sanockie Centrum Weterynaryjne SANWET pod numerem +48 134 620 412
Jak można dotrzeć do Sanockie Centrum Weterynaryjne SANWET?
Do Sanockie Centrum Weterynaryjne SANWET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku