Nie polecam z całego serca , psychiatra nie pomaga tylko leci z pytaniami z tabelek i nie słucha pacjenta czułem się oceniany , czuję się jeszcze gorzej zanim tam przyszedłem :) pierwsza i ostatnia wizyta 250 zł stracone za niecałe 25 min
Zdjęcia
Opinie
-
Patryk ★☆☆☆☆
-
Kamil Lupa ★☆☆☆☆
Brak profesjonalizmu Wizyta odwołana Szkoda tylko ze zapomnieli poinformować pacjenta Po przejechaniu 100km dowiaduje sie ze wizyty nie ma
-
Artur Tumin ★★★★★
Pani Dermatolog konkretna, obejrzała, oceniła, szybki zabieg zrobiła, kwota adekwatna płatna w gabinecie, polecam!
-
Marek Razik ★☆☆☆☆
Witam.nie podzielę się doświadczeniem bo Pani rejestratorka z dnia 08.01.2025 z ul.zolnierskiej w olsztynie to bardzo nie miła osoba,do tego twierdzi że jej współpracownicy kłamią mówiąc że narodowy fundusz nie odblokował miejsc na ten rok,a miejsca od nowego roku sa dawno zajęte. No koszmar jakiś, aż strach posłać tam dziecko.Joanna
-
Francroom M. ★★★★☆
Obsługa recepcji miła i pomocna. Pierwsza wizyta dr Pupowska niempatyczna, sztucznie miła. Mam wątpliwości czy ona jest dobrą lekarką skoro nie potrafi właściwie ocenić stanu zdrowia osoby starszej. Tylko dr Szumada sprawdzony specjalista, ale do niego czeka się około roku. Będziemy korzystać z teleporad.
-
Aleksandra Krasowska ★★★★★
Wszystkim gorąco polecam. Wspaniała kadra, która pracuje z tobą i dla ciebie. Czas terapii, nie zawsze łatwy, pozwolił mi zajrzeć w siebie, poznać się i przyjąć. To również opieka grupy-matki. Zaryzykuj, a doświadczysz nowego - lepszego życia!
-
Aneta Jakubowska ★★★★★
Jestem bardzo wdzięczna za wszystko, co otrzymałam w Animie. Oprócz profesjonalnej opieki : dużo empatii, zrozumienia. Polecam z czystym sumieniem.
-
Karolina Kamińska ★★★★★
Wspaniałe miejsce, które tworzą profesjonaliści z pasją. Byłam uczestniczką terapii grupowej na oddziale dziennym. Otrzymałam pomoc, wsparcie i morze empatii. Z pełną odpowiedzialnością polecam Animę.
-
Agnieszka Kozłowska ★☆☆☆☆
Nie polecę nikomu tego miejsca. Wizyta płatna od razu a nie po zrobionej robocie. Brak chęci i zaangażowania ze strony terapeuty. Zlewka totalna, żadnych informacji, brak kompetencji. Recepcja jeszcze gorsza. Panie na każde zadane pytanie spoglądają jedna na drugą. Uważam, że ktoś kto pracuje w takim miejscu powinien się choć trochę orientować w temacie psychiatrii, psychologii itp. 200 zł kosztowała mnie wizyta u ,,mima" czyli pieniądze wyrzucone w błoto. Gdy dzwoniłam umówić wizytę zupełnie co innego mi mówiono i obiecywano pomoc!!!!!!
-
Sztay ★☆☆☆☆
Dzwoniłam kilka razy pytając o pobyt na oddziale i termin, upewniałam się czy przyjmą mnie z zaburzeniem osobowości i podejrzeniem choroby afektywnej i kilka razy powiedziano mi że TAK i że są wolne miejsca w grupie oddziału dziennego startującej od 27 grudnia. Gdy w końcu się zdecydowałam i zadzwoniłam już któryś raz zostałam umówiona na konsultację z młodą Pania terapeutką, która jak się okazało była decyzyjna co do przyjęcia i nagle okazało się że nie mają miejsc (przez moją diagnozę oczywiście ;). Rozmowa z Panią terapeutką była bardzo dziwna, zwłaszcza odkąd wspomniałam o zaburzeniu osobowości - od tamtej pory zmieniło się jej podejście, łącznie z wyrazem twarzy: zaczęła robić dziwne dochodzenie z podejrzeniami i wręcz podważać moje stany depresyjne i opowiadania. Ogólnie poczułam się jak jakaś zaburzona manipulantka (stereotypowe podejście). Gdy pod sam koniec konsultacji już po odmowie przyjęcia do grupy na odział, obserwacji Pani terapeutki oraz przekonaniu się o jej małym doświadczeniu i stereotypowym podejściu, wspomniałam o tym że co innego mówiono mi przez telefon to nagle jakby zaczęło jej zależeć (obrona wizerunku firmy?) i kazała mi czekać do końca marca na start kolejnej grupy (o ile inny Pan terapeuta zdecyduje się mnie przyjąć). I oczywiście polecono mi słynny Olzon w Krakowie (który ma terminy za 2lata). Szkoda że Olsztyn i specjaliści w Polsce mają tak stereotypowe podejście co do zaburzeń osobowości, podsumowując uczucia i wrażenie bardzo mieszane - chociaż z drugiej strony odmowa przyjęcia na oddział musiała wiązać się też ze świadomością braku doświadczenia terapeutów.. Tak więc odział może i będzie wstanie pomoc komuś po chemioterapii, załamaniu, lżejszej depresji, lękach ale to tylko tyle... Ja bym się mimo wszystko bała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Psychiatrii "ANIMA"?
Centrum Psychiatrii "ANIMA" znajduje się przy Jarocka 86, 10-699 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Jak można dotrzeć do Centrum Psychiatrii "ANIMA"?
Do Centrum Psychiatrii "ANIMA" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku