Moim zdaniem bardzo dobra pizza. Szczerze mówiąc lepsza niż w sie spodziewałam. Aktualnie bedzie moim numerem jeden! Dobrze wypieczona, a to lubię. Jak ktos marudzi ze cos jej brakuje to znaczy ze sie zwyczajnie przyczepia do czegokolwiek. Pozostałe dania dobre. Ale moim zdaniem warto zamawiac zupe i drugie danie. Samo drugie danie, może byc dla niektórych.... co lubią sobie podjesc..za małe ;). Plac zabaw i ogórek niestety wymaga jeszcze nakładu pracy. Ogólnie bede wracać.
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Kocur ★★★★☆
-
Andrzej Skuza ★★★★★
Polecam świetną kaczkę z puree z pietruszki .Niebo w gębie . Zupa krem z zielonego groszku równie wyśmienita. Tak trzymać !
-
R S ★☆☆☆☆
Byłem na pizy w sierpniu zachęcony pozytywnymi opiniami. Przeczytałem w menu jaki "dobry ser włoski" używają do pizzy.Już ostrzę sobie zęby na tą pizzę jednak jak już otrzymałem ją jakie przeżyłem rozczarowanie. Pizza nie była dobrze przecięta. Brak efektu ciągnącego się sera (dla mnie punkt krytyczny przy pizzy). Po prostu sera było mało. Nie wiem może kwestia oszczędności. Nie polecam. Oceniam tylko pizzę.
-
Kamil Strzalkowski ★★★★★
Trafiliśmy tam na bardzo smaczny zestaw dnia. Kwaśnica super bardzo smaczna, do tego schab w sosie z ziemniaczkami. Miałem wrażenie że ziemniaczki ciut za wcześnie wyciągnięte z wody ,ale i tak daje mocne 5 gwiazdek. No i pizza .. Noo petarda .. polecam i zapraszam każdego. No i co najważniejsze mają ogródek dla dzieci rodzice mogą spokojnie zjeść obiad i porozmawiać.
-
Joanna Abakanowicz ★★★★★
Trafiliśmy w to miejsce przypadkowo wracając z niedzielnej wycieczki. Warto było. Na początek przepyszny kompot jablkowo-rabarbarowy w litrowej karafce. obsługa niezwykle sympatyczna. Rosół dobrze dosmakowany, nie przesolony. Mój pstrąg z zestawem surówek i frytkami przepyszny - zdecydowanie warto go zamówić. Gwiazdka mniej w ocenie jedzenia za kluski z zestawu z roladą i kapustą - nie do końca wyszły niestety. Może to tylko dziś - lekko "maziate". Kawa ok. Jeśli chodzi o wystrój to nie wypowiem się ponieważ wybraliśmy przyjemny ogródek;). Generalnie polecam
-
ola janas ★★★★★
Bardzo polecam dania obiadowe i pizze. Wszystko jest wyśmienite. Bardzo polecam wszelkiego rodzaju kotlety oraz roladki. Na pizzach są zawsze świeże składniki i dobrej jakości ciasto. Obsługa uprzejma, uśmiechnięta oraz profesjonalna. Naprawdę miejsce godne polecenia dla wszystkich głodomorów.
-
Artur Kwaśny ★☆☆☆☆
Bigos staropolski nie do zjedzenia...same żyły...Burger kupny nie robiony w restauracji.....tragedia...nigdy tu już nie przyjdziemy ...odradzam.
-
Kazik Zrazik ★★★★★
Wpadliśmy na pizze po spacerze i byla bardzo dobra. Latte i cappuccino również. Na pizze czekaliśmy ok 20min. Wystrój ciekawy taki retro. Stare odbiorniki radiowe i telewizyjne na starych szafkach i kredensach. Z przodu stoliki dla klientów natomiast z tylu z większym stolem zapewne służy do bankietów. Na zewnątrz jest ogródek ze stolikami i parasolami . Ceny bardzo przystępne w stosunku do lokalu kolo tężni. Polecam
-
Tomasz Figiel ★★★★★
Bardzo smacznie!!! Ale od początku, obsługa miła, uprzejma i uśmiechnięta, jedzenie bardzo smaczne. Wszystkie zamówione dania: flaki, danie drwala, kotlet schabowy i pstrąg były b.dobre. W menu także spory wybór piw również czeskich....a ceny przystępne. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Zdrojowa?
Restauracja Zdrojowa znajduje się przy Zdrojowa 32, 43-384 Jaworze, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Zdrojowa?
Można skontaktować się z Restauracja Zdrojowa pod numerem +48 338 173 220
Jak można dotrzeć do Restauracja Zdrojowa?
Do Restauracja Zdrojowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku