Opinie

  1. Tomek ★★★★☆

    Fajne miejsce łóżka też git ale niewygodne bo zamiast belek pod materacem była sklejka. Oprócz tego git jest bilard i pokoje fajne

  2. Wiktoria Kusidło ★☆☆☆☆

    Z zewnątrz te schronisko wygląda jak jakieś opuszczone miejsce. Basen nie czynny, siatka do siatkówki za niska, na terenie Granitu są jeszcze połamane ławki i nie działające lampy. Atrakcje takie jak piłkarzyki czy bilard są płatne. W pokojach brak mydła a w takich miejscach mydło powinno być zapewnione. Pokoje bardzo niezadbane. Śmierdzi stęchlizną. Łóżka bardzo twarde znajdują się też na nich nie pokojące białe plamy, brak materaców na niektórych łóżkach. Na prześcieradłach, kocach i poszewkach jest dużo plam i dziur. Na ścianach znajdują się zacieki i również są bardzo brudne. Lampki na ścianach odpadają a lampy na suficie trzymają się na jednym kabelku. Na podłodze był rozsypany jakiś biały proszek. Piętrowe łóżka bardzo rozbujane. Kible i prysznice przeciekają. Ogólnie bardzo nie polecam, jakby mi ktoś zaproponował ponowny przyjazd tutaj to bym się nie zgodziła.

  3. Grzegorz ★★★★★

    Byłem końcem kwietnia, ale opinię piszę dopiero teraz. Jak dla mnie super miejsce, mogę porównać z podobnymi w Bielsku i Cieszynie. Zdecydowanie najlepsze. Czyste, zadbane,fajna lokalizacja. Zresztą, gdzie można wynająć pokój z telewizorem i łazienką za 50 zł?! Przypomnę, że to miejscowość typowo turystyczna. Gorąco polecam!!!

  1. Zofia Świętochowska ★★★★★

    Czyste, zadbane schronisko. Idealne dla grup zorganizowanych. Do dyspozycji kuchnia z wszystkimi niezbędnymi sprzętami oraz spora jadalnia, duże podwórko z miejscem na ognisko i miejscem na zimowe zabawy.

  2. Magdalena Wolna-Rumin ★★★★☆

    Nie jestem wymagająca-dla mnie jest bardzo dobrze, kiedy jest czysto i ciepło. Tutaj tak jest oraz łazienka jest w pokoju oraz AKCEPTUJĄ PSY. Jest też duży parking, latem jest basen. Wszystkie te 'pyszności' za normalne pieniądze. Lokalizacja - kto zna Wisłę, ten wie że jest rozciągnięta i nie wszystko mieści się w centrum- to malutki minus. Wielki plus, to że po drugiej stronie ulicy zaczyna się przyjemna leśna droga w górę i za krótką chwilę rozciągają się pięknie widoki. Sumując, warto zatrzymać się w 'Granicie'

  3. Mariusz K ★★★★★

    Bez zbytniego wypasu, ale czysto, schludnie i tanio.

  1. Tomasz Chruścicki ★★★★☆

    Pokoje wraz z łazienkami niestety powinny być wyremontowane a już na pewno łóżka wymienione...

  2. Marcel Nytko ★★★★★

    Najlepsze ceny, Świetna lokalizacja, Ogromna ilość atrakcji na terenie samego ośrodka. Mega polecam

  3. JAN KRZEM ★★★★★

    Schronisko usytuowane w cichej okolicy. Możliwość wyjścia na górskie szlaki piesze. W schronisku porządek i czysto,do dyspozycji kuchnia i jadalnia-pokoje z łazienkami. Parking dla samochodów-teren na noc zamykany. Ceny noclegów niskie.

  1. Andrzej Grzybek ★★★★★

    Miejsce pięknie położone. Posiada bezpłatny parking dla samochodów. Atrakcyjne ceny dla turystów indywidualnych oraz dla grup zbiorowych. Pokoje z łazienkami po remoncie. Godne polecenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkolne schronisko młodzieżowe „Granit“?

Szkolne schronisko młodzieżowe „Granit“ znajduje się przy Malinka 79, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkolne schronisko młodzieżowe „Granit“?

Można skontaktować się z Szkolne schronisko młodzieżowe „Granit“ pod numerem +48 338 553 649

Jak można dotrzeć do Szkolne schronisko młodzieżowe „Granit“?

Do Szkolne schronisko młodzieżowe „Granit“ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements