Opinie

  1. Patkqaa ★★★★★

    Świetny basen. Ratownicy pomocni, jakiś czas temu oczy nie wiadomo czemu zaczęły mi łzawić na basenie i pytali czy chce by zakroplili mi je chyba solą fizjologiczną . Jedynym minusem jest to że często tory do pływania są zajęte przez różne grupy ale tak to jest cudownie

  2. Arkadiusz Plewa ★★★★★

    Najfajniejszy basen w okolicy. Ciepło w szatniach suszarki przed bramkami, ciepło w środku, brak przeciągów, są sauny studnia z zimną wodą, kruszony lód, zjeżdżalnia dla dzieci, wszystko naprawdę fajnie zaprojektowane i wejściówki w rozsądnej cenie. Idealny na potrzeby lokalnych mieszkańców.

  3. Caterina ★★★★★

    Basen jest superr!!!miłe Panie w kasie,profeska ratownicy,czysto i kameralnie a super że jest kawiarenka zachodzimy do niej obsługa jest bardzo miła,polecamy basen w Morąga!!!!!

  1. Domi Kul ★★☆☆☆

    Sam obiekt jest świetny, bywam dosyć często. Tylko co z tymi ludźmi jest nie tak. Zauważyłam, że większość przed wejściem do basenu nie bierze prysznica. Całymi rodzinami wchodzą do basenu nie umyci. Umycie się przed wejście do basenu jest podstawą higieny i bezpieczeństwa wszystkich. Daję dwie gwiazdki bo administrator ze swojej strony powinien więcej i bardziej czytelnych informacji umieścić na ten temat. Tolaty są zazwyczaj brudne, bo nie są sprzątane na bieżąco. Dodatkowo, szkoda, basen zewnętrzny nie działa.

  2. TryBefore YouDie ★★★★★

    Mały basen w Morągu. Nie jest źle jak nie ma za dużo ludzi. W środku mini kawiarenka można zjeść zapiekankę i coś w tym stylu.

  3. Jakub Włodarczyk ★★★★★

    Fajne miejsce bez tłum ludzi.

  1. Anna Kassimi ★★★★★

    Bardzo lubię tą pływalnię, z rana:) Czysto, przyjemnie, Pani ratownik bardzo pomocna. Panie na wejściu uśmiechnięte i także pomocne. Fajne miejsce. Szkoda tylko że nie obowiązują czepki na basenie dla pływających, zakaz wejścia w makijażu i okularach i teeee włosy pańć wymalowanych nie moczących swych fryzur wieczorowych wpadają pływającym do buzi....

  2. Tomasz U ★★★★★

    Polecam.Bardzo fajne miejsce ,super obsługa , przede wszystkim czysto a strefa saun działa jak należy .

  3. Popey TSC ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce jesteśmy turystami w Morągu :) ale napewno tu wrócimy z dzieckiem Na basenie jest właśnie jedna zjeżdżalnia dla dzieci od 8 lat :) Jest miejsce na dworzu można posiedzieć w basenie :) pod chmurką 4 sauny Pływalnia mały ale dobrze wyposażony basen Oraz na badanie jest rabat na kartę dużej rodziny

  1. Piotr J. ★★★★☆

    Nowoczesna plywalnia doskonałą dla tych, którzy przychodzą z dziećmi, dla tych którzy chcą sobie popływać w głębokim basenie jak i dla tych którzy chcą się zrelaksować w saunie czy jakuzi. Basen ma stosunkowo długą zjeżdżalnię. Brodzika dla dzieci nie ma. Mały basen ma około 1,3m głębokości. Dużo jest na obrzeżach płytszego basenu akcesoriów do nauki pływania, ale małym dzieciom dobrze jest zabrać swoje motylki lub kółka do pływania. Placówka respektuje karty dużej rodziny. Bilet Można kupić albo z opcją wejścia do sauny albo bez.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pływalnia "Morąska Perła"?

Pływalnia "Morąska Perła" znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 8, 14-300 Morąg, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pływalnia "Morąska Perła"?

Można skontaktować się z Pływalnia "Morąska Perła" pod numerem +48 603 440 890

Jak można dotrzeć do Pływalnia "Morąska Perła"?

Do Pływalnia "Morąska Perła" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements