Opinie

  1. Łukasz Grzybek ★★★★★

    Doskonała restauracja pośród wszechobecnej bylejakości. Rewelacyjne sushi, dania azjatyckie i dania włoskie. Podczas naszej ostatniej wizyty, gdy zamówiliśmy mały zestaw sushi zostaliśmy uprzedzeni o wydłużonym czasie oczekiwania (ryż musiał się ugotować). Pomimo tego, że nie narzekaliśmy ani nie upominaliśmy się, dostaliśmy w ramach przeprosiń cztery przepyszne nigiri z łososiem. Bardzo dziękujemy ❤️ Kulturalna i kompententna obsługa kelnerska, czystość i profesjonalizm. Z sali widok na kuchnię, gdzie od razu widać, że pracownicy znają się na robocie. Polecam z całego serca ❤️

  2. Alex Arrow ★★★★★

    Wystawiałem opinie juz dla kilku restauracji, tu nie wiem od czego zacząć, mega, wspaniała, pyszna!!! Obsługa przemiła, w środku miły klimat i przeszklony podgrzewany ogródek, ale najważniejsze dania..... przepyszne niee za mało za słabe określenie.... perfekcyjne, podane przepięknie, żebro wołowe to poezja smaku i wygladu, tajska zupa ostra i wyrazista, tatar z oliwą truflowa oryginalny i godny polecenia, krewetki saczne, smaku dodaje grzane wino i zimowa herbata a uśmiech i serdeczna obsługa dopełnia idealna kolację, deser z pysznego teramisu, i pełnia szczęścia, gorąco polecamy

  3. Bożydar Nowakowski ★★★☆☆

    Lokal od razu obok piekarni, naprawdę schludne, eleganckie wnętrze. Załapaliśmy się na ofertę obiadową. Zamówiona krem z dyni na mleczku kokosowym za 13 zł oraz kotlet schabowy w zestawie za 33 zł. Czas oczekiwania całkiem długi bo pomimo tego że byliśmy prawie jedynymi gośćmi musieliśmy czekać prawie 40 min. Rozpoczynając od zupy to trzeba przyznać że kokos faktycznie jest dobrze wyczuwalny, dynia również całkiem lekka. Niestety zupa BARDZO ostra, nic nie sugerowało takiego poziomu ostrości po kremie w tym stylu. Na szczęście dla nas Pani z obsługi zaproponowała zamianę na inną zupę. Wybór padł na pomidorową, która okazała się również być naprawdę treściwym kremem. Delikatnie przyprawiona, niestety całościowo trochę jak passata. Zestaw ze schabowym porcja całkiem spora niestety w rzeczywistości kotlet bardzo cieniutki, najwięcej jest w nim panierki. Zero przyprawienia, musiałem iść specjalnie po sól i pieprz. Co do dodatków to frytek niewiele i są trochę zbyt miękkie. Sałatka tylko z paroma kawałkami cebuli czerwonej, niestety sporo czerstwych części. Dobrze że chociaż lekko polana sosem vinegret. Całość wypada średnio. Od słabego przyprawienia do cen które też nie są jakieś mocno atrakcyjne jak to ma miejsce zazwyczaj w ofertach lunchowych. Nie było to nic niezjadliwego ani przynoszącego ból brzucha bo świeżości nie mogę odmówić, ale nie zjadłem tu też nic co mogłoby mnie zachęcić do kolejnej wizyty. Doceniam życzliwą obsługę i mam nadzieję że może ktoś weźmie mój komentarz do serca. Pozdrawiam.

  1. Paulina Ochman ★★★☆☆

    Poszliśmy z polecenia, może trafiliśmy na zły dzien kucharek? Piątek wieczor, cały lokal zajęty, 2 dziewczyny do obsługi ledwo wyrabiające sie. W trakcie jedzenia nie mielismy okazji podzielic sie wrazeniami bo nikt do nas nie przyszedl. Na końcu podzieliśmy sie opinia z kelnerka, usłyszeliśmy "no tak podajemy". Hmmm.. no my jesteśmy naprawdę extra wyrozumiali, bylo nam przykro, ze za takie cos zostawilismy tyle pieniedzy, za ktore mozna bylo lepiej zjesc np w Malinowce czy Kąciku Zbójnickim..... :) Karta od żurku po sushi. Tatar już podany na grzance, niestety zmieszany z ogórkiem, nie masz wyboru czy chcesz z musztarda, jajkiem, czy cebula, wazne ze przykryte ogromną ilością sera. Ramen-wiele ich w życiu zjedliśmy, to co zostało podane z grillowanym kurczakiem w srodku i mnoooosssstttweeeeemmm sezamu to byla zwykła zupa. Makaron zimny i turbo posklejany...nie wszystkie kawałki kurczaka dopieczone. Na koniec suszi, które z tego wszystkiego bylo najlepsze choć ryz zimny, kreweta (lub ryba nie pamietam) ciepła. No szkoda.

  2. Łukasz Zgierski ★★★★★

    Bardzo smaczna pizza. W lokalu czysto, personel przyjemny. Szczególnie Pani blondynka. Warto przyjść i spróbować menu. Sushi bardzo samczne, Pani dobrze doradza na miejscu. Jak ktoś nie wie na co ma ochotę, to obsługa pomoże przybliżyć smak. POLECAM ! ! !

  3. Aga B ★★★★★

    Pyszna kuchnia i świetna atmosfera, którą tworzą wystrój miejsca oraz obsługa. Pizza na cienkim cieście, Alloro-dla fanów oliwy truflowej i grzybów, Spinata - pikantna, z mascarpone. Makaron z polędwicą- świetnie skomponowany, sycąca porcja, znakomity makaron, mięso lekko przeciągnięte. Boskie tiramisu. Bardzo dobry burger z szarpana wołowina. Ceny - uczciwe w stosunku do jakości i wielkości porcji. Polecamy i chętnie wrócimy

  1. Marcin Celiński ★★★★★

    Spodziewaliśmy się typowej polskiej restauracji z włoskimi daniami (pizza) i street foodem (burgery), a trafiliśmy na rewelacyjne miejsce, w którym można znaleźć prawdziwe smakołyki! Świetna obsługa, fajny, nowoczesny wystrój, miła atmosfera. Zamówione przez nas tagliatelle z polędwicą oraz fenomenalny ciepły deser: banan w mleku kokosowym z tapioką - po prostu nas powaliły! Wielkie brawa i ogromne uznanie dla kuchni. Polecamy wszystkim! My na pewno będziemy tu wracać :)

  2. Robert Maciejewski ★★★☆☆

    Prawie wszystko ok ale jak to z prawie bywa to małe coś robi różnicę Bardzo dobre posiłki pstrąg hamburger czy deska antipasto kelnerka wykazała się znakomitą wiedzą o podawanych potrawach jak również sugerowała co można zmienić w potrawie aby smakowała klientowi I ten mały szczegół zamówiliśmy drinki mohito kompletnie najgorszy jaki do tej pory piliśmy pół plasterka cytryny pół plasterka limonki i malutki kawałek mięty sam lód i woda nic nie czuć alkoholu ktoś się musi nauczyć jak taki drink się przyrządza Po zgłoszeniu reklamacji przyniesiona nam cukier trzcinowy i kieliszek rumu koszt drinka to 25 zł a za naprawę go doliczono 18 zł Czyli najgorsze mohito jakie mi podano za 43 zl Polecam potrawy ale drinki polecam omijać z dalwka

  3. xSting1983x ★★★★★

    Restauracja zdecydowanie warta uwagi, zarówno ze względu na jakość potraw, jak również dbałość o detale, także istotne w lokalu gastronomicznym. Przede wszystkim widać dbałość o czystość (w tym również w toaletach, co nie jest zjawiskiem powszechnym nawet w tzw. "lepszych" restauracjach). W kwestii natomiast najistotniejszej czyli smaku jedzenia także nie można się do czegokolwiek przyczepić. Już same oliwki podawane wraz z pieczywem jako starter smakują wspaniale, są świeże i na pewno nie pochodzą z masowej produkcji przeznaczonej dla hipermarketów. Dania główne (zamówione zostały policzki wieprzowe i stek z polędwicy) to odpowiednio wysmażone mięso i pyszne dodatki, zwłaszcza pachnąca sałatka do steka, co potwierdza stosowanie najwyższej jakości produktów oraz niewątpliwe umiejętności kucharza. Całości dopełniły desery w postaci panacotty i tiramisu - pięknie podane i równie dobrze smakujące. Dla osób ceniących sobie wysoką jakość składników i przygotowywanych z nich dań oraz pozytywne doznania kulinarne miejsce absolutnie godne polecenia.

  1. Katarzyna Beczała ★★★★★

    Takiego miejsca brakowało w Wiśle! ❤️ Fajny klimat, miła obsługa no i przede wszystkim jedzenie na bardzo dobrym poziomie. Polecam każdemu, kto szuka dobrych kulinarnych wrażeń. A makaron przygotowywany przez samego szefa w ogromnym parmezanie, to dopiero przyjemność dla oka, jak i naszego brzucha ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RESTAURACJA ORO FOOD & WINE?

RESTAURACJA ORO FOOD & WINE znajduje się przy Juliana Ochorowicza 1A, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RESTAURACJA ORO FOOD & WINE?

Można skontaktować się z RESTAURACJA ORO FOOD & WINE pod numerem +48 730 700 835

Jak można dotrzeć do RESTAURACJA ORO FOOD & WINE?

Do RESTAURACJA ORO FOOD & WINE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements