Opinie

  1. Katarzyna Wiencis ★★★☆☆

    Pokoje i łazienka brudne - sporo kurzu. Materac z wielką plamą... Prześcieradło trochę za małe, więc plama była widoczna. Kontakty nie tam gdzie trzeba - z jednej strony łóżka, ale z drugiej już nie ( schowane za łóżkiem). Obok stolika, gdzie był czajnik i telewizor tylko jeden kontakt. Albo oglądasz, albo gotujesz. U nas stał niestety na ziemi. Przy stoliku dwa krzesła na 4 osoby. Jednego okna nie dało się zasłonić, bo ktoś źle powiesił zasłony. Trochę za mało miejsca do przechowywania - szafa tylko w jednym pokoju, w drugim tylko szafka nocna. Ubrania trzeba było trzymać w walizkach. No i brak małej lodówki - szkoda. Śniadania dobre, choć brakowało czegoś regionalnego - jedzenie typowo z sieciówki. SPA ok, choć w deszczownicy tropikalny deszcz pomylony z arktycznym - oj, był niespodziewany szok termiczny. Ściany tak cienkie, że słychać rozmowy sąsiadów.

  2. Bogdan Węgrzyński ★★★★☆

    Pokój i łazienka- duże i czyste, zastrzeżenia budzi stara, zniszczona pościel i poszarzale ręczniki. Śniadania przeciętne- codziennie to samo. Dobra lokalizacja! Bogdan

  3. Grzegorz wie ★★★★★

    W Ustroniu bywam bardzo często i szkoda że wcześniej nie odkryłem tego miejsca. Lokalizacja w cichym miejscu, pokoje przestronne, duża łazienka i czyściutko. Polecam.

  1. Ewelina Zzzz ★★★★★

    Jestem pod dużym wrażeniem, jak za taką cenę miejsce było świetne. Czystość, przestronność (apartament dla 4 osób i dwójki dzieci). Śniadania bardzo smaczne, zauważyłam kilka lokalnych produktów. Troszkę kuleje jednak plac zabaw na zewnątrz. Ale to taki jeden najmniejszy minus.

  2. Małgorzata Demel-Zawislak ★★★★☆

    W apartamencie przydałby sie podstawowy zestaw zawierający herbatę, kawę, sól, pieprz, cukier oraz mini zestaw kosmetyków.

  3. Kasia P ★★★★★

    Jesteśmy tu już któryś raz. Blisko centrum, wygodne, czyste pokoje, dobry szwedzki stół, lubimy tu wracać

  1. Jarosław Wójcik ★★★★★

    Zaciszna lokalizacja, bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie. Dodatkowe atrakcje - strefa spa.

  2. Agnieszka Aulak ★★★★★

    Pokoje duże i przestronne, a przede wszystkim czyste i zadbane! Pyszne, różnorodne i kolorowe śniadania. Mała, ale wystarczająca strefa relaksu. Obsługa konkretna i profesjonalna. Pobyt udany, polecam.

  3. Dominik Wu ★★★★☆

    Pokoje bardzo fajne , duże , przestronne. Łóżko małżeńskie duże, pościel swiezutka. :) W pokoju czajnik, kubki, herbata ;) Łazienka również spora , bardzo czysta. W łazience znajdowały się czyste ręczniki. Blisko centrum, przyjemnym spacerowym krokiem 10 minut. Blisko również sklep spożywczy. Skorzystaliśmy z żoną że strefy spa - jaccuzi bardzo fajne , miły klimat w pomieszczeniu. Śniadania są bardzo dobre, duży wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie. Minus to fakt, że wszystko słychać z innych pokoi oraz korytarza , ale willa spora więc nie ma co się spodziewać grobowej ciszy. Polecam ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Willa Koba Wiesław Korycki?

Willa Koba Wiesław Korycki znajduje się przy Mikołaja Reja 5, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Willa Koba Wiesław Korycki?

Można skontaktować się z Willa Koba Wiesław Korycki pod numerem +48 334 712 550

Jak można dotrzeć do Willa Koba Wiesław Korycki?

Do Willa Koba Wiesław Korycki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements