Jedzenie zrobione z najtańszych produktów, do tego naburmuszona jedna z kelnerek i chamski właściciel taksówkarz, który przegania klientów Gotowa receptura na „sukces” Od czasu jak zmienił się właściciel, omijam szerokim łukiem
Zdjęcia
Opinie
-
Daniel Szpin ★☆☆☆☆
-
Jacek Matuszyński ★☆☆☆☆
Takiego guwna jeszcze nie jedliśmy pizza stare pieczarki krewetki z lupą szukać zamawiana była średnia a dostaliśmy duża za takie pieniądze z tymi składnikami co na małej
-
Asia N. ★☆☆☆☆
Zastanawiam się gdzie panowie dostawcy znaleźli prawo jazdy. Parkowanie samochodu na środku skrzyżowania i jeżdżenie z prędkością dużo za dużą to chyba znak rozpoznawczy. Naprawdę ogarnięcie się dopiero jak komuś się coś stanie? Pizza ok, ale co z tego...
-
Krzysztof ★★★★★
Nie oceniam miejscówki ponieważ jej nie odwiedziłem. Zamawialiśmy pizzę z dostawą. Jedzonko świeże, dotarło gorące, bogactwo składników. Naprawdę nie żałują niczego. Kierowca bardzo sympatyczny. Polecamy.
-
Teresa Greń ★★★★★
Pizza którą zjadłam miała mnóstwo świeżych składników, przepyszny sosik i po prostu niebo w gębie. Była przepyszna ja akurat zamówiłam KEBAB PIZZĘ i była bardzo dobra. Dojazd nie sprawił żadnego problemu a czas oczekiwania to około 15 minut jak na piątkowy wieczór to szacun bo nie raz jest tak że chcę zamówić w innej restauracji i czeka się 2 h lub więcej a pizza wcale nie jest taka smaczna. Jadłam tu pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Pozdrawiam pizzermena i życzę dalszych dobrych dań
-
Szymon Tarabura ★★☆☆☆
Zamówiłem pizzę z kurczakiem kukurydzą i cebulą. DRAMAT, nie wiem czy dlatego, że było to ostatnie zamówienie tego dnia ale ciężko było to nazwać pizzą z "lokalu". Kurczak pokrojony w idealne półcentymetrowe sześciany, przesuszone. Ciasto smakowało jak mrożone. 31 zł.
-
Michał Spichalski ★★★★☆
Pizza na cienkim cieście, dobra, dobrze wymierzona z dużą ilością składników. Najadłem się, ale bez fanfar. Sos czosnkowy dobry, ale raczej średnio czosnkowy. Obsługa bardzo miła, czysto, można płacić kartą! Sam lokal nie za duży, ale z toaleta! Dobrze, że jest miejsce na zewnątrz. Jest tu też ogólnodostępny parking, co stanowi spory plus.
-
Anna Pach ★★★★★
Rewelacyjne miejsce, bardzo miła, profesjonalna obsługa i co najważniejsze- przepyszne jedzenie. PIzza świetna - dawno tak dobrej nie jadłam, ale to za skrzydełka w panierce bije pokłony. Warto przyjechać nawet z Żywca ;) polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pub Corner?
Pub Corner znajduje się przy Generała Józefa Hallera 63, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pub Corner?
Można skontaktować się z Pub Corner pod numerem +48 514 923 787
Jak można dotrzeć do Pub Corner?
Do Pub Corner można dotrzeć, korzystając z poniższego linku