Opinie

  1. Daniel Szpin ★☆☆☆☆

    Jedzenie zrobione z najtańszych produktów, do tego naburmuszona jedna z kelnerek i chamski właściciel taksówkarz, który przegania klientów Gotowa receptura na „sukces” Od czasu jak zmienił się właściciel, omijam szerokim łukiem

  2. Jacek Matuszyński ★☆☆☆☆

    Takiego guwna jeszcze nie jedliśmy pizza stare pieczarki krewetki z lupą szukać zamawiana była średnia a dostaliśmy duża za takie pieniądze z tymi składnikami co na małej

  3. Asia N. ★☆☆☆☆

    Zastanawiam się gdzie panowie dostawcy znaleźli prawo jazdy. Parkowanie samochodu na środku skrzyżowania i jeżdżenie z prędkością dużo za dużą to chyba znak rozpoznawczy. Naprawdę ogarnięcie się dopiero jak komuś się coś stanie? Pizza ok, ale co z tego...

  1. Krzysztof ★★★★★

    Nie oceniam miejscówki ponieważ jej nie odwiedziłem. Zamawialiśmy pizzę z dostawą. Jedzonko świeże, dotarło gorące, bogactwo składników. Naprawdę nie żałują niczego. Kierowca bardzo sympatyczny. Polecamy.

  2. Teresa Greń ★★★★★

    Pizza którą zjadłam miała mnóstwo świeżych składników, przepyszny sosik i po prostu niebo w gębie. Była przepyszna ja akurat zamówiłam KEBAB PIZZĘ i była bardzo dobra. Dojazd nie sprawił żadnego problemu a czas oczekiwania to około 15 minut jak na piątkowy wieczór to szacun bo nie raz jest tak że chcę zamówić w innej restauracji i czeka się 2 h lub więcej a pizza wcale nie jest taka smaczna. Jadłam tu pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Pozdrawiam pizzermena i życzę dalszych dobrych dań

  3. Szymon Tarabura ★★☆☆☆

    Zamówiłem pizzę z kurczakiem kukurydzą i cebulą. DRAMAT, nie wiem czy dlatego, że było to ostatnie zamówienie tego dnia ale ciężko było to nazwać pizzą z "lokalu". Kurczak pokrojony w idealne półcentymetrowe sześciany, przesuszone. Ciasto smakowało jak mrożone. 31 zł.

  1. Michał Spichalski ★★★★☆

    Pizza na cienkim cieście, dobra, dobrze wymierzona z dużą ilością składników. Najadłem się, ale bez fanfar. Sos czosnkowy dobry, ale raczej średnio czosnkowy. Obsługa bardzo miła, czysto, można płacić kartą! Sam lokal nie za duży, ale z toaleta! Dobrze, że jest miejsce na zewnątrz. Jest tu też ogólnodostępny parking, co stanowi spory plus.

  2. Anna Pach ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce, bardzo miła, profesjonalna obsługa i co najważniejsze- przepyszne jedzenie. PIzza świetna - dawno tak dobrej nie jadłam, ale to za skrzydełka w panierce bije pokłony. Warto przyjechać nawet z Żywca ;) polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pub Corner?

Pub Corner znajduje się przy Generała Józefa Hallera 63, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pub Corner?

Można skontaktować się z Pub Corner pod numerem +48 514 923 787

Jak można dotrzeć do Pub Corner?

Do Pub Corner można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements