Pokoje były bardzo czyste i komfortowe, a w pełni wyposażona kuchnia była dużym plusem,świetny basen. Właściciel był niezwykle miły i pomocny, co stworzyło bardzo przyjazną atmosferę. Lokalizacja jest świetna, blisko centrum, ale jednocześnie cicha. Zdecydowanie polecam to miejsce i na pewno tu wrócimy.
Zdjęcia
Opinie
-
Dagmara Zegarek ★★★★★
-
Anna BO ★★★☆☆
Nasz pobyt trwał cztery dni i uczucia mamy bardzo mieszane. Z jednej strony pomocny i zaangażowany wlasciciel, piękny wspólny taras, pokój gier i zabaw, ogród z możliwością grillowania i odpoczynku, z drugiej jednak- dostaliśmy "apartament", który w rzeczywistości jest wilgotną i zimną norą w piwnicy z mikrołazienķą oraz kącikiem nibykuchennym. Okno typowo piwniczne było przyciemnione, więc światło nie dochodziło do wnętrza. Wszystko to za jedyne osiem stów za trzy dni (dwie osoby dorosłe i dziecko). Na moją prośbę dostaliśmy inny pokój. Ściany z oderwaną tapetą posklejaną taśmą i z widokiem na dom, ale już nie w piwnicy. Meble, poza łóżkami, były nowe, pościel i ręczniki- raczej wołają o zmianę (były czyste). Do łazienki trzeba było iść głównym korytarzem. Była tylko dla nas, jednak paradowanie w piżamie do wspólnej przestrzeni nie należy do przyjemnych. Kontaktowałam się bezpośrednio z właścicielem, nie przez stronę z rezerwacją. Chciałam pokój trzyosobowy z łazienką, a wyszło jak wyszło. Basen jest bardzo fajny i to jest duży plus. Ciężko powiedzieć, czy przyjedziemy ponownie.
-
Roland Jędrych ★★★★★
Bylismy u Pana Aleksandra drugi raz i na pewno nie ostatni. Pan Aleksander jest prawdziwym gospodarzem. Bardzo pomocny, pozytywny, zawsze uśmiechnięty. Świetna lokalizacja. Ogromnym plusem tego miejsca jest duży basen przed domem. Polecam i pozdrowienia dla właściciela od rodziców z bliźniaczkami :)
-
Jarek Kubik ★★★★★
Gorąco polecamy to miejsce. Pan Aleksander to prawdziwy gospodarz z należytą starannością zabiega i dba o wszystkich swoich gości . Wspaniały ogród z kilkoma miejscami do grillowania oraz meeega basen to tylko namiastka tego pięknego obiektu . Pokoje czyściutkie ,kuchnia wyposażona we wszystkie potrzebne rzeczy po prostu petarda POLECAMY !!!!!!!!!!!!
-
Monika Kalwajtys ★★★★★
Świetne miejsce noclegowe na urlop. Gospodarz bardzo pomocny, miły, blisko do centrum miasta. Świetne miejsce dla dzieci. Na dworze trampolina, można pograć w paletki czy ping ponga, jest świetlica, miejsce na grilla. Jedyny minus to godziny otwarcia basenu. Otwarty jest od 9 do 12, a później od 16 do 21. W największym upale kiedy dzieci mogłyby najbardziej z niego korzystać jest niestety nieczynny z powodu przerwy technicznej. Można by było to zrobić rano albo wieczorem, a basen np otworzyć od 10 do 16.
-
Norbert Kostka ★★★★★
Byliśmy u Pani Wilhelminy z żoną w ferie zimowe. Pobyt wspominamy bardzo miło. Pokoje jak i cały obiekt czyste, przyjemne. Właścicielka bardzo miła, pomocna, życzliwa. Blisko do Biedronki, przystanku autobusowego skibusa. Polecamy. :)
-
Michalina Bartczak ★☆☆☆☆
Na samym wstępnie Wlascicielka nakreśliła, ze trzeba zmieniać obuwie. Dostałyśmy brudne „łapcie”, tłumaczenie przez 30 min zasad działania kuchni co można czego nie. W pokoju nie można jeść. Pokoje małe takie 5m na 5. Łóżka stare i skrzypiące - dwie osoby ciężko miałby się wyspać. Dostałyśmy brudna i śmierdząca pościel oraz ręczniki. Strach byłoby się położyć pod ta kołdra. Brak wentylacji pokoju oraz łazienki … w całym domu dość specyficzny zapach. zdjęcia nie zgadzają się z rzeczywistością. Po 15 minutach zrezygnowalysmy z pokoju, zadzwoniłyśmy do właścicielki która była w domu ale nie miała odwagi wyjść i spojrzeć nam w oczy, ze tak mocno odbiega rzeczywistość. Za 15 min pobyty w tym pokoju właścicielka nie zwróciła Nam pieniędzy. Bardzo serdecznie nie polecam…
-
k orlowski ★★★★★
Miejsce rewelacyjne. Blisko skibus, Biedronka, lokale gastronomiczne. Pokoje czyste, ciepłe, woda gorąca. Dostępna kuchnia w pełni wyposażona. Przygotowany posiłek można zjeść w obszernym przyległym dużym pomieszczeniu. Wszędzie czyściutko. W piwnicy znajduje się pomieszczenie gdzie można przechować sprzęt narciarski. Duży parking. A co najważniejsze przemiła pani Gospodyni, zawsze uśmiechnięta, zawsze do dyspozycji. Polecam gorąco pokoje Aleksander.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pokoje Aleksander?
Pokoje Aleksander znajduje się przy Beskidzka 147, 43-370 Szczyrk, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pokoje Aleksander?
Można skontaktować się z Pokoje Aleksander pod numerem +48 662 040 935
Jak można dotrzeć do Pokoje Aleksander?
Do Pokoje Aleksander można dotrzeć, korzystając z poniższego linku