Opinie

  1. Aleksandra Skotarczak ★★★★★

    Świetna lokalizacja, przesympatyczna obsługa, bezproblemowo, czysto, przestronnie, wszystko, co potrzeba jest.

  2. Agnieszka Doldasińska ★★★★★

    Bardzo dobre miejsce dostęp do kuchni i wygodne łóżka

  3. Michał Jasiński ★☆☆☆☆

    Zarezerwowałem miejsce Jak się później okazało w pokoju dla kobiet. W związku z tym dostałem informację od obiektu, że nie będę mógł przyjechać. Mimo, że prosiłem o anulowanie rezerwacji hostel nie zwrócił mi pieniędzy A kiedy próbowałem na ten temat rozmawiać właściciel był opryskliwy wręcz chamski i powiedział, że nie będzie ze mną dłużej rozmawiał i rzucił słuchawką.

  1. Piotr Jaskulski ★★★★★

    Pokoje czyste, łóżka twarde ale to kwestia indywidualna. 2 łazienki w jednej wanna w drugiej prysznic, wyposażona kuchnia. Komunikacyjnie dobrze zlokalizowany hostel. Blisko do parku gdzie można odpocząć od upału.

  2. Tomi1920 ★★★★★

    Super Hostelik,z bardzo miła i przyjaźnie podchodząca do gości Pani Gospodarz ! Pokoje schludne ,czyste ,i w cenie która nie powoduje zawrotów głowy . Lokalizacja w praktycznie ścisłym centrum ,wszystko co potrzebne w bliskiej okolicy . W pełni wyposażony aneks kuchenny ,czyściutkie łazienki ,balkony w większości pokoji - miejsce do którego z przyjemnością będę wracać .

  3. A P ★★★★★

    Miałam okazję nocować tam jakiś czas temu. Fajne miejsce miałam pokój 5 osobowy duży czysty . Kuchnia ogólnodostępna dobrze wyposażona i czysta. Łazienka czysta. Jeśli chodzi o cenę to uważam że była niska. Dostępny parking. Powiem szczerze że byłam mile zaskoczona ,że Hostel może tak ładnie wygladac. Właścicielka bardzo pomocna i miła . Osobiście polecam to miejsce

  1. Marzena Stachelska ★★★☆☆

    Patrząc na cenę pokoju można uznać ze jest za wysoka patrząc na to ze jest to hostel a nie hotel a pokoje nie należą do najładniejszych . Plusem jest to ze blisko do centrum oraz jest stacja i restauracja McDonalds. W pokojach czysto . Natomiast od samego wejścia bardzo nie przyjemny zapach jak i w szafie (nie włożyłam tam nawet walizki). Łazienka była czysta, minus taki ze w okresie w którym jest oblężenie na to żeby umyć żeby czy ręce trzeba czekać aż się zwolni bo jest tylko jedna umywalka :/ 3/5 nie najgorzej

  2. Jakub Em ★★★★★

    W pokojach czysto, wygodnie i przytulnie. W tym samym budynku znajduje się pub a obok sklep nocny. Parę kroków dalej jest stacja benzynowa i McDonald's. Jeżeli chodzi o przystanki to też nie ma co narzekać, trzeba podejść ale nie bardzo daleko. Jest cicho:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HOSTEL4YOU?

HOSTEL4YOU znajduje się przy 1 Maja, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do HOSTEL4YOU?

Można skontaktować się z HOSTEL4YOU pod numerem +48 664 041 507

Jak można dotrzeć do HOSTEL4YOU?

Do HOSTEL4YOU można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements