Opinie

  1. Magdalena Zygmunt ★★★★★

    Pięknie urządzony dwupokojowy apartament. Sypialnia z balkonem. W kuchni ekspres do kawy, czajnik, duża lodówka, płyta. Zapas herbaty, kawy, kapsułek oraz wszystkie potrzebne sztućce i naczynia. W łazience pralka i suszarka. Komplet ręczników i pościeli. Kameralne miejsce niby w centrum a jednak w cichej części miasta. Widok z okna na park. Blisko do centrum, kawiarni, sklepu i dworca PKP. Wewnętrzny parking. Czysto, pełne wyposażenie, świetny kontakt z właścicielką. Dziękujemy i pozdrawiamy.

  2. Piotr Szustowski ★★★★★

    Kameralne miejsce niby w centrum a jednak w cichej części miasta. Blisko do kawiarni, sklepu i dworca PKP. Wewnętrzny parking. Czysto, pełne wyposażenie, świetny kontakt z właścicielką.

  3. Anna Tomaszewska ★★★★★

    Bardzo przyjemne mieszkanie; wygodnie urządzone. W łazience pralka, (z zestawu kosmetykow jest mydło ;) ),kuchnia wyposażona jest w duża lodówkę, zmywarkę, ekspres, kawa. Jest dostep do Netflix. Czysto i przyjemnie. Blisko zarówno do dworca, jak i do centrum. Jestem bardzo zadowolona z pobytu, więc polecam :)

  1. Grzegorz Baran ★★★★☆

    Po 1 nie jest to hotel ponieważ nie ma recepcji ani obsługi na miejscu, jest to po prostu wynajmowane mieszkanie. Budynek zadbany, mieszkanie schludnie urządzone i całkiem ok wyposażone. Jeżeli ktoś oczekuje zobaczyć "zestaw kosmetyków do łazienki" to się trochę zdziwi ponieważ tutaj po prostu pod prysznicem jest podajnik z szamponem z niewiadomym składem więc i jakością. Niestety dużym minusem jest właśnie obsługa, której brak na miejscu. Po przyjechaniu trzeba się dopraszać telefonicznie o przesłanie kodu dostępu do klatki i informacje o tym, na którym piętrze znajduje się mieszkanie i jak się do niego dostać. Można to było wysłać od razu po udostępnieniu pokoju (my dotarliśmy na miejsce ok. godziny 20). Nie wiem dlaczego Google twierdzi, że to hotel ze śniadaniami. W mieszkaniu jest mini kuchnia ale śniadania nikt nam przecież tam nie zrobi. Ogólnie polecam miejsce w związku z stosunkiem jakości do ceny

  2. SMYK ★★★★★

    Na prawdę fajne mieszkanko :-) Jest balkonik na który jest wyjście z obydwu pokoi co nam się bardzo spodobało, do tego przestronna łazienka i bardzo miła pani sprzątająca ;-)

  3. Aneta Markiewicz ★★★★★

    Piękny, funkcjonalny, elegancko urządzony apartament. Zdjęcia na Google oddają rzeczywistość. Pomieszczenia wyposażone w niezbędne rzeczy. Widok z balkonu na Park Słowackiego (dotyczy apartamentu na Chopina 7/7 1 piętro). Blisko centrum, rynku, parku, dworca kolejowego, sklepiku "Delikatesy Parkowa", pysznego jedzenia w "Dom Turysty", przystanku autobusowego itp. Świetny kontakt z wynajmującą :) Polecam rodzinka 2+2 :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chopin’s Apartament?

Chopin’s Apartament znajduje się przy Fryderyka Chopina 7, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chopin’s Apartament?

Można skontaktować się z Chopin’s Apartament pod numerem +48 797 170 081

Jak można dotrzeć do Chopin’s Apartament?

Do Chopin’s Apartament można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements