Opinie

  1. Klaudia Borkowska ★☆☆☆☆

    Miejsce nie jest warte swojej ceny. Pokoje niezadbane, zimne i zatrzymane w czasie 50lat temu. Za te pieniądze naprawdę można znalezc cos cywilizowanego. :) Dodatkowo recepcja zaoferowała brudną, lepiącą się i niesprawną suszarke. W ramach „alternatywy” zaproponowano kolejną, która razi prądem i działa tylko wtedy, gdy jest wygięta w określony sposób XD Trudno uwierzyć, że przy noclegu za 180 zł obiekt nie zapewnia sprzętu, który na Allegro kosztuje około 30 zł. Nie polecam!

  2. Monika Drozdowska ★★☆☆☆

    Witam 16 listopada wieczorem pan bardzo miły,17 pani od 17 bardzo miła i pan wieczorem bardzo miły ale Panie z 17 rano niebardzo i 18 niebardzo mile a tym bardziej że siedzą we dwie ,zwalają na gości a widocznie im tylko zwierzęta przeszkadzające zawsze opinie miałam.dobra o tym hotelu i starałam się go chronić nawet na sylwestra miałam zarezerwowane dwa pokoje żeby wziaść znajomych a teraz mi się odechciewa .Jak się tamtych z recepcji pytałam to nikomu pies nieprzeszkadzam a nagle przeszkadza dziwne.Mozlier że tym dwóm młodym Paniom powinny osobno siedzieć a nie we dwie razem każdy z recepcji siedzi osobno.Praedopodobnie zwierzęta tym paniom przeszkadzają a zwalają winne na gości Człowiek też ciężko zjeść śniadanie to jak zwierzęta przeszkadzają a ludzie jedzenia po zarestauracjenieeolno wynosić to jak ludzie mają jeść.Prezes powinien zwrócić uwagę na to i zmniejszyć kadrę i np podwyższyć stawkę osoba z recepcji którzy mają podejście dla gości a takie mają pan z soboty z wieczora z 16,pani z godz 17,18,19 i pan z nocy.Bylam kilka razy i nigdy takich cyrków niebylo jak wczoraj z rana i dziś a potem dziwią się że ludzie niechca przyjeżdżać .Pan Prezes lub Prezesowa niech złagodzą takiej sytuacji bo panią zwierzęta przeszkadzały i dzwoniły a niedaj boże człowiek z dzieckiem byłby u lekarza otrzymałby telefon i też musiałby się wrócić po zwierzęta bo młode panie z recepcji dzwonią i zwalają na gości bo akurat się pytałam gości i nikt się nie skarżył dziwne to trochę .Jeżeli zmieni prezes te panie to będę na nowo wystawić opinie na 5 a teraz waham się między 1 a 5

  3. Anna Gr ★★☆☆☆

    Ogłaszają się że są blisko centrum lub centrum Po przyjeździe obsługa powiedziała że samochodem do centrum jest 15 min Okazało się że w weekend 7 min Spacerem 28 min Czyli trzeba i tak szukać miejsca parkingowego w centrum co nie jest łatwe Pokoje czyste ale ich stan jest fatalny Ściany w łazience z dziurami po opadniętych płytkach Połamane wieszaki na ubrania Szafa jak na zdjęciu w załącznikach Jedzenie słabe Stary ser brzydko już pachnący Za to świeże ciepłe bułeczki Sałatka jarzynowa nie do zjedzenia Słaba kawa Krzesła w jadalni zapadnięte w siedzeniu Brak windy i podjazdu Obsługa bardzo miła Plusem jest cisza Jak dodałam do kosztu pokoju parking i śniadanie - wszystko płatne dodatkowo - to można było wynająć coś bardziej schludnego

  1. Adrian Gierun ★★☆☆☆

    16 października o godzinie 14 w hotelu jest planowane spotkanie mające na celu naciąganie osób starszych na darmowe urządzenie, które ma rzekomo "niwelować wszelkie dolegliwości".

  2. Magda R ★★★★☆

    Spokojna lokalizacja, trochę na uboczu, ale blisko przystanek autobusowy - do centrum linie 28 i 50. Można Boltem. W pokojach czas się zatrzymał, ale bardzo czysto. Wygodne materace. Specjalne podziękowania dla Pań z Ukrainy za pyszne śniadania.

  3. Sylwia D. ★★☆☆☆

    Panie w recepcji miłe. Ale po wejściu do pokoju musiałam najpierw stoczyć bitwę z upasionym pająkiem. Pajęczyna w rogu na pół ściany. Pilot z lekka oblepiony, a toaleta śmierdząca moczem i z zaschniętymi kropkami moczu- zapewne dawno nie myta... Prysznic tragedia. Tak że tak ..

  1. Krystian Amanowicz ★★★★★

    Bardzo dobre i tanie jedzenie. Duże i ciepłe pokoje. Przemiła obsługa. Duża hala. Polecam będę wracał. Polecam schabowe przekładane serem i szynką. Pyszne i syte.

  2. Mss Mss ★☆☆☆☆

    Niestety plus tylko za miłą obsługę i lokalizację. Pokoje brudne, przesiąknięte dymem papierosowym, podejrzane towarzystwo, proszące o papierosa, skończyło się interwencją policji. Na korytarzu nie wyrzucone śmieci, smród i brud. Niestety nie polecam

  3. renata bochenek ★☆☆☆☆

    Strasznie niemiła pani z recepcji, aż się odechciewa wynajmować pokój. Niespełnione standardy hotelu jednogwiazdkowego. Jeden nawet nie cały papier, dwójka gości jedna woda, jedno krzesło, telewizja ograniczona do trzech programów i to jeszcze samo tvp. Poklejona nieumyta podłoga, brak lampki nocnej/biurowej. Zdjęcia na stronie nie przedstawiają faktycznych pokoi. Nie zadbano o gości. Gdybyśmy wiedzieli jak bedzie nie zjawilibysmg sie.

  1. Kasia Stanczyk ★★★★☆

    Pokój niewielki, urządzony komfortowo, ciepły. Hotel zlokalizowany w spokojnej, cichej okolicy. Śniadanie w porządku jednak brakowało owoców czy ekspresu do kawy. Doskonale sprawdzi się jako miejsce noclegowe podczas kilkudniowego wyjazdu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Widok?

Centrum Widok znajduje się przy Widok 12, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Widok?

Można skontaktować się z Centrum Widok pod numerem +48 338 126 439

Jak można dotrzeć do Centrum Widok?

Do Centrum Widok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements