Jeśli chodzi o całokształt to nie mam zastrzeżeń. Obsluga i podejście do klienta powiedzmy ze ok, gdyby nie to że w nocy jest zimno w pokojach (grzejniki zimne) Przynajmniej na piętrze.. Wiec jesli ktoś wybiera się z rodziną( z małymi dziećmi ) w okresie jesiennym i na dworze jest około 6 stopni to nie polecam. Jak gospodarz oświadczył, temperatura na termostacie jest 21 stopni i powinno być ciepło ( grzejniki chłodne, w nocy zimne).
Zdjęcia
Opinie
-
lechita18ita ★★★☆☆
-
Artur Załęski ★★★★★
Domek położny jest w malowniczej okolicy co bardzo umiliło nasz pobyt. Podwórko wokół było bardzo zadbane i dobrze wyposażone. Sam domek jest uroczy i utrzymana w znakomitym stanie. Książki też są!
-
Agata Kulińska ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Cichy, czysty, przestronny dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym. Otoczenie zieleni i gór stanowi doskonałą bazę do wycieczek górskich i rowerowych. Świetny kontakt z wynajmującymi. Serdecznie polecamy!
-
Marcin Żemlok ★★★★★
Nasza wyjątkowa kwatera znajduje się w urokliwych okolicznościach przyrody, z malowniczym widokiem na majestatyczne góry. Właścicielka obiektu jest radosną osobą, która świetnie zna okoliczne kluby i dyskoteki, dzięki czemu nasze wieczorne rozrywki były pełne energii i przyjemności. Dodatkowo, mieliśmy dostęp do wspaniałego miejsca na grillowanie i ognisko, co pozwoliło nam spędzić czas na świeżym powietrzu i delektować się atmosferą. Lokalizacja była również doskonałą bazą wypadową do wspaniałych spacerów po górach, odkrywając ich piękno i bliskość natury.
-
Oskar Zamora ★★★★★
Super apartament i mili właściciele. Gorąco polecam
-
Anna Blacha ★★★★★
Przytulny apartament,bardzo mili właściciele,Polecam
-
Michał Motyczyński ★★★★★
Super gościnni gospodarze. Apartament naprawdę duży, cena dobra. Na terenie można zaprkowqx samochód, oraz korzystać z zadbanego ogródka, jest też miejsce do palenia papierosów, grill itp. Pobyt udany.
-
Justyna K ★★★★★
Bardzo polecam. Właścicielki są miłe i jest z nimi bezproblemowy kontakt. Można się dogadać w sprawie zameldowania i wymeldowania. Piękna okolica z widokiem na góry. Apartament na dole bardzo przestronny. Wyposażony w lodówkę i palnik elektryczny. Do tego naczynia, garnki, patelnie, kubki talerze itp oraz czajnik elektryczny. Jest również mikrofalówka, kawa i herbata oraz telewizor oraz Wi Fi stolik i dwie kanapy. W drugim pomieszczeniu znajdują się 4 pojedyncze łóżka, które są bardzo wygodne. Duże meble, w których można pomieścić wszystkie rzeczy. Toaleta z prysznicem. Przed wejściem do apartamentu jest bardzo duży stolik i miejsce do siedzenia. Można także robić grilla. Jest także parking do dyspozycji gości. Można wchodzić i wychodzić o dowolnej porze. W odległości ok 5 minut pieszo znajduje się przystanek PKP Bielsko Biała Mikuszowice, z którego można dojechać do centrum W odległości ok 7 minut znajduje się mały sklep spożywczy delikatesy Chorten. Dobra baza wypadowa do Żywca, Szczyrku czy Zwardonia (bezpośrednie pociągi). Pieszo jest też blisko na kolejkę Szyndzielnia i stok Dębowiec (ok 6 km). Ceny są także bardzo niskie jak na takie warunki
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Noclegi w Księgarni?
Noclegi w Księgarni znajduje się przy Ciesielska 14, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Noclegi w Księgarni?
Można skontaktować się z Noclegi w Księgarni pod numerem +48 605 437 009
Jak można dotrzeć do Noclegi w Księgarni?
Do Noclegi w Księgarni można dotrzeć, korzystając z poniższego linku