Ogólnie w porządku, czysto w pokojach, ale standard niski. Jeśli komuś nie zależy na wygodzie tylko bazie noclegowej w tej okolicy to raczej miejsce będzie odpowiadało. Poza tym klimatyczny dworek tylko dość zaniedbany szczególnie na zewnątrz.
Zdjęcia
Opinie
-
Teresa Bachleda-Dorcarz ★★★☆☆
-
Danio Alex ★☆☆☆☆
Pierwszy raz jestem w tej lokalizacji i muszę powiedzieć że jakość obslugi jest bardzo niska. Przyjechaliśmy ok 23:30 i mieliśmy ze sobą głośnik z muzyką na bardzo niskiej głośności. Właściciel zszedł do nas i bardzo chamsko i ostentacyjnie (był w majtkach) poinformował nas żebyśmy byli ciszej. Pierwszy raz spotkałem się z tak chamskim zachowaniem i traktowaniem. Można było po prostu zwrócić uwagę że komuś przeszkadza muzyka puszczana z głośnika. Ale właściciel nie stanął na wysokości zadania, chodzi o przywitanie gości i zwrócenie im uwagi dotyczącej trochę za głośnej muzyki ( zdaniem właściciela oczywiście). Powiem szczerze że często podróżuje na południe Polski ale pierwszy raz spotkałem się z takim nieakceptowalnym i chamskim zachowaniem ze strony właściciela. Moim zdaniem nie polecam, można było to rozegrać w bardziej elokwentnym i miłym tonie. Słabo panie właścicielu - do poprawy Pana komunikacja w stosunku do osób wynajmujących . Poza tym pokoje nie były do końca czyste, łazienka wymaga drobnego remontu.
-
Waldemar Krasiński ★☆☆☆☆
Hotel Porażka – to była najgorsza wizyta w moim życiu. Obsługa, a konkretnie właściciel, był skandalicznie nieuprzejmy i chamski. Pomieszczenia były brudne, a czystość pozostawiała wiele do życzenia. Nie polecam tego miejsca nikomu. Właściciel hotelu zachowywał się w sposób bardzo nieprofesjonalny i obraźliwy. Jego komentarze i sposób bycia były nie do zaakceptowania. Pokoje były pełne kurzu, a łazienki wymagały natychmiastowego remontu. Wszędzie panował bałagan. Kiedy próbowaliśmy zwrócić uwagę na problemy, właściciel nie tylko nie reagował, ale wręcz był agresywny. Nie polecam hotelu Porażka nikomu. Obsługa jest skandaliczna, a czystość w pokojach pozostawia wiele do życzenia. To miejsce powinno zniknąć z rynku.
-
Karolina Borończyk ★★★★★
Wszystko super, pokój duży i czysty. Okolica piękna i spokojna, blisko na szlak, oraz do sklepu, kawiarni czy restauracji. Obsługa bardzo miła, widać że zależy im na tym, aby goście czuli się komfortowo. Śniadanie w porządku. Polecam ☺
-
Karolina Ciach ★★★★★
Wszystko super, pokój duży i czysty. Okolica piękna i spokojna, blisko na szlak, oraz do sklepu, kawiarni czy restauracji. Obsługa bardzo miła, widać że zależy im na tym, aby goście czuli się komfortowo. Śniadanie w porządku. Polecam ☺
-
cezary kozlowski ★★★★★
Pobyt fantastyczny. Miejsce na peryferii miasta z parkingiem dla gości ale z dworca też nie będzie tak trudno się dostać autobusem miejskim. Cisza spokój zieleń po zmierzchu ciemno. Na wyciągnięcie ręki zaczynają się ścieżki do pobliskich parków i lasów. W pobliżu dystans spacerowy kilka fajnych lokali gdzie można zjeść i wypić. Pokoje i Łazienki oraz cały środek w stylu lat 70/90 ale wszystko bardzo ładnie odświeżone. Śniadania a la carta. Przystępne ceny i świetna obsługa. Pozdrawiam Ewelinę Piotra, Agnieszkę i całą obsługę którą miałem przyjemność podczas pobytu poznać!
-
Sylwia K ★★★★★
Rewelacyjne miejsce. Lepiej trafić nie mogłam :) piękne czyste pokoje, pyszne śniadanie. No i najważniejsze atmosfera :) Panie cudowne, miłe, pomocne bardzo!!!! Dużą niespodzianką, było to, że można skorzystać z masażu, rewelacja Pani masażystka pełen profesjonalizm!!! Dziękuję i na pewno wrócę!!!
-
Agnieszka Aga ★★★★★
Świetne miejsce na dopoczynek, ciche spokojnie.Położone w pięknej dzielnicy Bielska.Miła obsługa, pokoje czyściutkie z wygodnym łóżkiem. W pobliżu Cygański Las i Kolejka na Szyndzielnie. Polecam.Agnieszka i Artur
-
Sławomir Kaczówka ★★★★★
Piękna lokalizacja w pięknej dzielnicy w Bielsku. Samo miejsce mile przytulne schludne brak zastrzeżeń co do czystości. Pokoje ładne z tv, z zastawą do picia kawy herbaty. Łóżka z wygodnymi materacami. Obsługa miła pomocna życzliwa. Cena bardzo dobra. Polecam Bardzo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Residence Park?
Residence Park znajduje się przy Jaworowa 14, 43-309 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Residence Park?
Można skontaktować się z Residence Park pod numerem +48 602 606 656
Jak można dotrzeć do Residence Park?
Do Residence Park można dotrzeć, korzystając z poniższego linku