Już wielokrotnie zamawiałam ravioli serowe w tej restauracji. Zawsze dostawałam je z sosem serowym. Niestety kilka dni temu gdy zamówiłam to samo danie dostałam ravioli bez sosu za to zatopione w tłuszczu i ogromnej ilości czosnku. Bardzo lubię czosnek w potrawach ale nawet dla mnie to był za wiele. Czosnek był wrzucony do Dania z wierzchu, a w farszu również występował czosnek przez co nie dałam rady dojeść dania. Najbardziej czosnkowy obiad w moim życiu. Mam nadzieje, że chociaż odporności mi dodał.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Nazwisko ★★☆☆☆
-
Dominika Mleczak ★★★★★
Smaczna pizza diavola choć ostrość mogłaby wynikać z salami piccante a nie z papryczek. Daniem dnia były pyszne gołąbki z pieca z sosem pomidorowym z zupą gratis. Fajne miejsce, dobre jedzenie.
-
Krzysztof Adamski ★★★★☆
Wielki plus za sposób podania owoców morza, ciasto dobrze wypieczone, kruche. Same owoce nienajgorsze. Wystrój średni, muzyka niedopasowana. Niemniej warto samemu wpaść i sprawdzić. Nie wykluczam, że się tu jeszcze pojawię
-
Wojciech K ★★★★★
Restauracja godna polecenia, bez wątpliwości najlepsza w Żywcu i tutejszych okolicach. Jedzenie to rozkosz dla podniebienia, tak samo jak jego staranne podanie na talerzu. Owoce morza zostały przygotowane tak perfekcyjnie, że można by powrócić wspomnieniami do pięknych Włoch w czasie wakacji. Dla fanów pistacjowych słodkości ten deser to niebo w gębie! Świetne połączenie pistacji i czekoladowego sufletu. Profesjonalna obsługa oraz panująca w lokalu miła atmosfera, sprawia przyjemność przebywania w restauracji. To nie nasza pierwsza wizyta w tym miejscu, i z pewnością nie ostatnia. Serdecznie polecam!
-
Agnieszka ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce, przepiękna aranżacja wnętrza, miła obsługa, pizza na cienkim cieście polana oliwą, w tle włoskie radio.
-
Łukasz Litwin ★★☆☆☆
Wspanial gęsina, doskonaly rosół z gęsi, Wspaniale i wyśmienite tortelini i tagiatelle z gęsina. Dla rodziców uwaga bo nie zawsze jest informacja gdzie jesch chili i dzieci mogą mieć... zaskoczenie Pizza fatalna. Przeciagnieta nie tylko u nas. Ser tak mocno spieczony i w minimalnych ilosciach smakuje jak chips i do tego chrupie... Warunki na dobrą pizze są ale dzieci powiedziały, że najgorsza pizza jaką jadły. Obsługa ani raz nie podeszła i nie spytala czy coś jeszcze i czy smakuje. Brakuje managementu na restauracji. Ceny deserów powyżej średniej. Lepiej przejechać na rynek niż wybierać coś z lodówki z bałaganem.
-
Marzena ★★★★☆
Pizze i drinki bardzo dobre, wracamy :) Makaron ok ale niestety porcje maleńkie.
-
Marta M ★☆☆☆☆
Nie polecam! Zawsze lubiliśmy się zatrzymywać w tej restauracji. Jednak po ostatniej wizycie wyszłam głodna. Zamówiłam pieczonego pstrąga, cena 49zł (czyli już po podwyżkach), jednak porcja zmalała znacząco. 0,5mm mięsa po każdej ze stron to absurd, taka ryba nie powinna być serwowana w restauracji. W lutym zamawiałam to samo danie i było ok. Proszę o zastanowienie się nad tym jak traktujecie klientów, ja z pewnością już tam nie wrócę.
-
Tomasz Kusiak ★★★★★
Fajna restauracja choć na uboczu Żywca. Naprawdę we włoskim stylu. Nie jest tanio, ale naprawdę smacznie. Szeroki wybór dań: zupy, makarony, pizze, sałatki… Pizza z pieca opalanego drewnem, bardzo dobra!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Parole del Gusto?
Restauracja Parole del Gusto znajduje się przy Osiedle 700-lecia 9, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Parole del Gusto?
Można skontaktować się z Restauracja Parole del Gusto pod numerem +48 338 633 151
Jak można dotrzeć do Restauracja Parole del Gusto?
Do Restauracja Parole del Gusto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku